0 532 203 38 66
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

DR . C . TUNA

Anasayfa » Farmasi Ürünleri » DR . C . TUNA

DR . C . TUNA ürünleri sayesinde cilt bakımında yeni bir dönem başlıyor. Hem uygun fiyatlı hem de temiz içerikli ürün kullanmak isteyen kişiler için vazgeçilmez seçeneklerden biri olduğunun unutulmaması gerekir. Özellikle doğal ürünler üzerine yoğunlaşan bu seri kapsamında cildinizin sivilce probleminden başlayarak kuruluk ile mücadeleye kadar birçok farklı aşamada eşsiz bir destekten faydalanması sağlanmaktadır.

Amare & kyani
Amare & kyani

Doğal Seriler

DR . C . TUNA serisinin en sevilen özelliklerinin başında içeriğinin doğal ve fiyatlarının erişilebilir olması gelmektedir. Bu noktada yara izlerinin iyileşmesinden egzama ile mücadeleye kadar birçok alanda bu firmanın ürünlerinden istifade edebilirsiniz. Farmasi firmasının bir serisi olarak karşımıza çıkmaktadır.

En sorunlu olan ciltlerin dahi daha nitelikli bir hale gelmesi için özel olarak hazırlanan ürünleri olması memnuniyeti artırmaktadır. Paketlemesinin profesyonelliği de göz doldurmaktadır. Uzun dönemler boyunca kullanışlı bir biçimde dolabınızda muhafaza edebileceğiniz krem kapları tasarlanmıştır. Bunun yanı sıra içeriklerin dermatolojik olarak onaylanmış olması da memnuniyeti artırmaktadır. Kullanan kişilerin yaptıkları yorumlar sunulan ürün kalitesini bir kere daha kanıtlar.

Uygun Fiyat Politikası

Seride yer alan ürünlerin oldukça nitelikli ve kaliteli olmasının yanı sıra çok uygun fiyata satışa sunuluyor olması da memnun etmektedir.

Uygun fiyat politikası sayesinde her alanda ihtiyacınızı bu seri üzerinden sorusuz şekilde temin edebilirsiniz. İçerikler hakkında yapılan yorumlara bakıldığı zaman ne derece seçkin bir katalogun hazırlandığı anlaşılıyor. DR . C . TUNA sizin için kalitenin yeni adresi.

Cilt bakımı, saç bakımı, mutfak temizleyicileri, banyo temizleyicileri, aktif yaşam plus ürünleri içerisinde şans ürünleri, uygun fiyatlarla sizler için sunuluyor. Şans ürünleri içerisinde kendinize uygun ya da ihtiyaç duyduğunuz bir ürüne, tek tıkla sahip olabilirsiniz.
farmasi giriş

Şans Ürünleri Nedir?

Şans ürünleri sayfamızda, belirli ürünler için oluşturulan kategoridir. Burada hiç beklemediğiniz anda ihtiyaç duyduğunuz bir ürüne, düşük fiyatla sahip olabilirsiniz. Her ürün için geçerlidir. Saç bakımı, ağız bakımı, makyaj malzemeleri, makyaj yardımcıları, temizleme ürünleri, takviye edici gıdalar, kahveler aklınıza gelen her türlü ürün şans ürünlerimizde bulunmaktadır. Düzenli olarak kontrol ettiğiniz takdirde daha uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Şans ürünlerimiz yalnızca tek bir ürünle değil farklı ürünlerle bulunabilir. Burada bir sınırlama bulunmaz.

Şans Ürünleri Neye Göre Belirleniyor?

Şans ürünleri talepleri, genel olarak çoğunluğun tercih ettiği ürünlere göre değişir. Örneğin aylık ya da haftalık olarak makyaj malzemelerinde çok fazla talep varsa makyaj malzemeleri ürünlerimiz arasından biriyle, ürün şans kategorisine girer. Ve burada uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

 • Şanslı ürünler beraberindeki kampanyalar ile yer alır. Yalnızca makyaj malzemeleri değil, sayfamızda bulunan her kategorideki ürünü şans ürünlerinde bulabilirsiniz.
 • Eğer şans sizden yana ise neden sizde bu ürünlerden faydalanmayasınız? Sürekli olarak güncelleyip, sayfamızı yenilediğinizde şans ürünlerini görebilirsiniz. Her hafta, her ay ya da her gün şans ürünleri değişmektedir. Bugün şans siz olabilir!
Seriler
DR . C . TUNA » Seriler ürünlerinden kullanıdınız mı ? kullanmadıysanız alışveriş sepetinize ilk koymanız gerekleri sizlere ağaşıda sıraladım DR . C . TUNA » SerilerAmare & kyaniAmare & kyani
Cilt Bakımı
Cildinizin daha sağlıklı, daha canlı, daha parlak bir görünüme kavuşması için cilt bakım rutinini dikkate almalısınız. Cilt bakım rutini için profesyonel bakım malzemeleri ile yer alan ürünlerimizi, bütçenize uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.farmasi giriş

Cilt Bakım Malzemeleri Nelerdir?

Cilt bakımı yalnızca kadınların meselesi gibi algılanmış olsa da, erkeklerinde cilt sağlığı ve görünümü adına ciddi rutinler yapması gerekir. Cildinizi tanımanız, cilt bakım rutinin de önemli detaydır. Karma cilt, yağlı cilt, kuru cilt gibi farklı cilt tiplerine uygun bakım malzemelerini sayfamızdan bulabilirsiniz.Cilt bakım malzemeleri;
 • Cilt köpüğü
 • Cilt serumu
 • Cilt bakım yağları
 • Cilt kremi
 • Cilt maskeleri olmak üzere değişir.
En doğru rutini oluşturmak adına kendi cilt tipinize uyan ürünleri bir kenarı ayırıp, bunları incelemeniz tavsiye edilir.

Cilt Bakım Rutini Nasıl Oluşturulur?

Cilt bakım rutini gün içerisinde sabah ya da akşam olmak üzere gerçekleşmektedir. Sabah uyandığınızda köpüklerle cildi tamamen arındırıp, cilt bakım yağlarımızı kullanarak rahatlamasına yardımcı olabilirsiniz. Nemlendiricileriniz cildin olmazsa olmasıdır. Nemlendirici kategorilerimiz arasından kendinize en uygun nemlendirici seçip, cildin ihtiyaç duyduğu nemliliği vermeniz gerekiyor. Bu durum hem kadınlar hem de erkekler için geçerlidir. Gece uyumadan önce cildin uyku esnasında nefes almasını, rahatlamasını ve kan akışının hızlandırılması için gece bakım ürünleri bulunur. Her birini farklı markalara, farklı yüz tiplerine ve farklı fiyatlara göre satın sayfamızdan alabilirsiniz.
Saç Bakımı
Saç bakımı günlük bakım rutininizin en temel parçalarından biri olmalıdır.farmasi girişÖzellikle saçınızın ihtiyaçlarını tanıyıp bu ihtiyaçlara cevap verecek olan ürünleri tercih etmek elde edilecek verimliliği çok daha yüksek bir seviyeye çıkartmaktadır. Seçmiş olduğunuz saç bakım ürünlerinin dermatolojik testlerden geçirilmiş olması ve doğa dostu olmasına da ayrıca dikkat etmelisiniz. Bu şekilde sizin bakım aşamanızda doğanın kirletilmesini de önlemiş olursunuz.

Kuru Saçlara Özel

Saç bakımı sırasında kuruluktan şikayetçi olan kişilerin nem dengesini destekleyecek olan seçeneklerden faydalanması tavsiye edilmektedir. Bu aşamada nem dengesini destekleyecek ürünlerin başında süt ve bal özlü bakım ürünleri gelmektedir. Normal koşullarda kullanıldığı zaman saçınızdan arındırmakta zorlanacağınız ürünler sizin için özel olarak biri araya getirildi ve kullanımı da oldukça kolaylaştırıldı. Her bakım aşamasında olduğu gibi saç bakımında da yüksek bir etki elde edebilmek için kişilerin uyguladıkları bakım rutinini düzenli uygulaması gerekmektedir. Sadece bir kere uygulandığı zaman mucizevi bir etki beklemenin çok da mantık çerçevesinde olmayacağının belirtilmesi gerekir.

Saç Bakımında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Saç bakımı yapılırken kişilerin çok sıcak sudan uzak durması gerekir. kaynara yakın su kullanmanın saç derisi ve saç telleri üzerinde yıpratıcı bir etkisinin olduğu da belirtilmelidir. Uygulamanın sonrasında saç bakımının daha aktif bir biçimde tamamlanması için tamamlayıcı bakım aşamalarına da dikkat edilmelidir. Kuru saç kremleri, durulanmayan saç kremleri gibi unsurlardan istifade edebilirsiniz. Ayrıca saç spreyleri de memnun bırakmaktadır.
Ağız Bakımı
Saç bakımı, şık kıyafetler, güzel görünümlü tırnaklar derken ağız bakımını unutuyoruz.farmasi girişAğız bakım ürünleri, farklı çeşitleriyle yer alır. Yalnızca tek bir ürünle, ağız bakımı gerçekleştirilmez. Beraberinde farklı ürünlerle düzenli bir şekilde günlük ağız bakımınızı yapmalısınız. Peki, size de uygun ağız bakım ürünleri hangileri? Sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Ağız Bakım Ürünleri Nelerdir?

Ağız bakımı;
 • Diş fırçası
 • Diş macunu
 • Ağız çalkalama suyu
 • Diş ipi
 • Arayüz fırçası olmak üzere değişir.
Sabah ya da uyumadan önce dişlerimizi fırçalamamız, ağız bakımı için yeterli değildir. Günlük yaşamda dişlerinizi fırçaladıktan sonra ağız çalkalama suyu ile hem diş etlerinizin hem de ağzınızın genel olarak rahatlamasına yardımcı olmalısınız. Yediğimiz yemekler, içtiğimiz içecekler, kullandığımız diğer ürünlerin her biri ağzımızda kalıcı etki bırakabilir. Fakat doğru ağız bakım rutinleri yapılırsa, böyle bir sorun oluşmaz. Ağız bakımı hassas ağızlar, hassas dişler ya da diş teli kullanan kişilere göre birbirinden farklı ürünlerle yer alır. Ürünler marka olarak ön planda bulunduğu gibi bütçe bakımından da sizi zorlamaz.
 • En uygun fiyatlarda ağız bakım ürünleri için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Ağız Bakım Ürünleri Nasıl Kullanılmalı?

Ağız bakım ürünleri, tek bir ürün değil birbirinden farklı ürünlerle yer alır. Yemek öncesi ya da yemek sonrası ağız bakımı, ayrı ayrı rutin şeklinde yapılmalıdır. Aksi takdirde günlük yaşamda ağzınızda koku oluşur ve bu koku etrafınızdaki insanları rahatsız eder. Bu yüzden doğru ağız bakım ürünlerini sayfamızdan tercih edip, düzenli bir şekilde kullanmalısınız.
Hijyen
Hijyen konusunda kullanabileceğimiz ürünlerde son senelerde büyük bir çeşitlenme meydana gelmiştir.farmasi girişHem kişisel hijyen konusunda hem de yaşam alanınızda hijyenin sağlanması konusunda eşsiz biri ürün gamı geliştirilmiştir. siz de kısa bir süre içerisinde ürünleri sipariş ederek hem kişisel hijyen hem de ev temizliği konusunda ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Sürekli olarak kullandığınız ürünleri kampanyalı olan dönemlerde indirimli bir biçimde satın alabilirsiniz. Bu kampanyaları yakından takip ederek bütçenizde bir rahatlama ortaya çıkarabilirsiniz.

Ev Hijyeni

Hijyen konusunda evlerimizin hem banyolarını hem de tuvaletlerini çok temiz tutmamız gerektiği uzmanlar tarafından belirtilmektedir. Bu şekilde bir salgın hastalığın olduğu dönemde ev hijyeni konunda daha da dikkatli olmalısınız. Ürün seçimi sırasında antibakteriyel özelliğe sahip olan alternatiflerden yana tercihi kullanmak daha mantıklı olacaktır. Tuvaletlerde de birden fazla kişinin kullanması durumunda hijyenin sağlanması için hijyen mendillerinden de yardım alabilirsiniz. Bu mendiller sizin için temizliği sağlama konusunda en büyük yardımcılarınızdan biri olacaktır.

Kişisel Hijyen

Hijyen denildiği zaman kişisel hijyende ilk akla gelen seçeneklerin başında kesinlikle sabun gelmektedir. Sabunun farklı içeriklerde ve serilerde olan alternatiflerine dilediğiniz gibi erişim sağlayabilirsiniz. Dilerseniz bir cilt bakım ürünü olarak kullanabilirsiniz dilerseniz de duş jeli yerine bir temizlik ürünü olarak kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra Intimate hijyen konusunda hazırlanan farklı seriler de mevcuttur. Cildiniz ile temas edecek tüm ürünler öncesinde gerekli denetimlerden geçirilmiş ve onaylanmıştır.
Dudak Bakımı
Dudak bakımı cilt bakımında genellikle ihmal edilen adımlardan bir tanesidir. Dudak bakımına özellikle kış aylarında derinden ihtiyaç duyacaksınız.farmasi girişDudaklarınıza gerekli özeni göstermemeniz durumunda çatlamalar, kanamalar ve nem sorunları meydana gelebilmektedir. Bu aşamada dudak bakımını yaparken dilerseniz peelinglerden dilerseniz de daha yoğun içeriğe sahip olan nemlendirici balmlardan istifade edebilirsiniz. Her bakım aşamasında olduğu gibi dudak bakımında da uygulamanın düzenli olması gerekir. Sadece bir kereye mahsus uygulandığı zaman mucizevi bir etki gösteren seçenekler bulmak maalesef ki mümkün olmayacaktır.

Dudak Bakımı Nasıl Yapılır?

Dudak bakımı yaparken kişilerin ilk adım olarak dudakları kuru derilerden arındırmaları gerekmektedir. Bunun için içeriği oldukça özenle doğal bir biçimde oluşturulmuş olan peelinglerden istifade edebilirsiniz. Bu peelingler ile dudaklarınızdaki ölü derlerden kurtulma fırsatını elde edeceksiniz. Peeling uygulamasının hemen sonrasında dudağınızı bolca nemlendirmeniz gerekir. Nemlendirme sürecinde dudak balmlarından ya da genel kullanıma uygun olan doğal yağlardan istifade edebilirsiniz. Dudaklarınızdaki çatlaklıklar ile mücadele etmek bu şekilde sizin için her zamankinden daha kolay olacaktır. Cilt bakımınızı yaparken özellikle gece rutininizde dudak nemlendirme aşamasına da yer vermelisiniz.

Dudak Ürünü Seçimine Dikkat!

Dudak bakımı sırasında yeterinde özen göstermenize rağmen dudaklarınız hali hazırda bakımsız görünüyorsa dudaklarınızda kullanmış olduğunuz makyaj malzemelerine dikkat etmeniz gerekmektedir. Dudak ürünü seçim adımlarında bu nedenle dikkatli olma tutumunuzu ruj seçerken ya da dudak kalemi seçerken de göstermelisiniz.
Masaj & Rahatlama
Masaj & rahatlama kategorisinde yer alan ürünler sayesinde uzun bir günün yorgunluğunu zaman kaybetmeden çıkarabilirsiniz.farmasi girişÖzellikle sunulan ürünlerin gerekli olan tüm dermatolojik denetlemelerden geçirilmiş ve onaylanmış olması da genel memnuniyeti artıran kıstaslar arasındadır. Özellikle masaj alanında at kestanesi özlü ürünlerin kullanımının yaygınlaştığı görülmektedir. Ürünlerin içeriğinde yer alan at kestanesi özünün etkisi ile beraber bir rahatlama ve ferahlık hissi ile baş başa kalacaksınız.

Kas Ağrıları ile Mücadele

Masaj & rahatlama kategorisinde bulunan masaj jelleri sizin kas ağrıları ile mücadele etmenizi mümkün kılmaktadır. Sunulan bu harika ürün gamı sayesinde kaslarınızda ağrılar ya da katılaşmış yapılar ile mücadele etmeniz kolaylaşacaktır. Farmasi Düzenli olarak uygulandığı zaman kas ağrıları ile başa çıkma konusunda ayrıca bir ağrı kesici desteği almanız dahi gerekmeyecektir. Sunulan ürünlerin her birinin kullanıcı yorumlarına bakıldığı zaman antrenmanların sonrasında kullanıldığı zaman hamlama sorunu ile başa çıkmak işçin da harika bir alternatif olduğu fark edilmektedir.

Duş Ürünleri

Masaj & rahatlama kategorisinde sevilen duş ürünleri de yer almaktadır. Stres dolu bir günün sonrasında masaj ve rahatlama elde edebilmek için duş ürünlerine bir şans vermelisiniz. Muhteşem kokuların yanı sıra cildinizde bırakacağı yumuşacık his ile yeni güne hazırlanma fırsatını elde edeceksiniz. Satışa sunulan tüm bu ürünlerden indirimli bir biçimde istifade edebilmek için kesinlikle indirimli dönemleri takip etmeniz gerekmektedir. İndirimli dönemleri takip etmek sizin için bütçe dostu bir alışverişin ana kaynağı olacaktır.
Ayak Bakımı
Ayak bakımı cilt bakımının en temel parçalarından biridir. Ayrıca ayak bakımının genel sağlık üzerinde de büyük bir etkisi olduğu unutulmamalıdır.farmasi girişBu nedenle ayak bakımından kullandığınız tüm ürünlerin dermatolojik olarak testlerden geçirilmiş onay almış olmasına dikkat edilmelidir. El ve ayak bakımı konusunda bir sorun meydana gelmemesi için kuruluktan uzak tutmanız gerekir. Kullandığınız ürünlerin büyük ölçüde nemlendirme üzerine kurulu olması tercih sebebidir.

Ayak Kokusunu Giderici Spreyler

Ayak bakımı denildiği zaman akla sadece nemlendirme gelmemelidir. Aynı zamanda ayak kokusu ile mücadele etmenin de ayak bakımının bir parçası olduğunu bilmelisiniz. Bunun için özel olarak hazırlanmış olan spreyler mevcuttur. Siz de bu spreylerden istifade ederek koku sorunu nedeni ile toplu alanlarda özgüven sorunu yaşamadan süreci devam ettirebilirsiniz. Spreylerin kullanımının düzenli olması gerekir. Ayakkabılarınızın içine, tekliklerinizin içine ve direkt olarak ayağınıza da uygulamanıza olanak verilmektedir. Tabi ki bu spreylerin sonuç vermesi için ayağınızda kokuya sebebiyet verecek bir mantar sorununun olmaması gerekir.

Ayakta Nasır Sorununa Son!

Ayak bakımı sırasında nasır ile mücadele fırsatını da elde edebilirsiniz. Topuk kısmında ya da ayak parmaklarında meydana gelen nasırların büyük bir kısmı bakımsızlıktan oluşmaktadır. Ayak bakım rutininizi düzenli olarak devam ettirirseniz sorun yaşamadan uzun vadede mantarlardan da nasırlardan da kurtulma fırsatını elde edeceksiniz. Koku sorunu ile başa çıkmak da bu şekilde kolay olacaktır. Cilt bakımına verilen önemin aynı şekilde ayak bakımı için de gösterilmesi gerekir.
Whatsapp
Kazanç Temsilcisi
Kazanç Temsilcisi
Merhabalar! Ben Uğur Balcı Sizin Amare & Kyani Temsilciniz Olabilrim.

Size detayları ve Sağlık & Kazançlarımızı birgün değil hergün anlatacaz.
1