0 532 203 38 66
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ağız Bakımı

Anasayfa » Farmasi Ürünleri » DR . C . TUNA » Ağız Bakımı

Saç bakımı, şık kıyafetler, güzel görünümlü tırnaklar derken ağız bakımını unutuyoruz.

farmasi giriş

Ağız bakım ürünleri, farklı çeşitleriyle yer alır. Yalnızca tek bir ürünle, ağız bakımı gerçekleştirilmez. Beraberinde farklı ürünlerle düzenli bir şekilde günlük ağız bakımınızı yapmalısınız. Peki, size de uygun ağız bakım ürünleri hangileri? Sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Ağız Bakım Ürünleri Nelerdir?

Ağız bakımı;

  • Diş fırçası
  • Diş macunu
  • Ağız çalkalama suyu
  • Diş ipi
  • Arayüz fırçası olmak üzere değişir.

Sabah ya da uyumadan önce dişlerimizi fırçalamamız, ağız bakımı için yeterli değildir. Günlük yaşamda dişlerinizi fırçaladıktan sonra ağız çalkalama suyu ile hem diş etlerinizin hem de ağzınızın genel olarak rahatlamasına yardımcı olmalısınız. Yediğimiz yemekler, içtiğimiz içecekler, kullandığımız diğer ürünlerin her biri ağzımızda kalıcı etki bırakabilir. Fakat doğru ağız bakım rutinleri yapılırsa, böyle bir sorun oluşmaz. Ağız bakımı hassas ağızlar, hassas dişler ya da diş teli kullanan kişilere göre birbirinden farklı ürünlerle yer alır. Ürünler marka olarak ön planda bulunduğu gibi bütçe bakımından da sizi zorlamaz.

  • En uygun fiyatlarda ağız bakım ürünleri için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Ağız Bakım Ürünleri Nasıl Kullanılmalı?

Ağız bakım ürünleri, tek bir ürün değil birbirinden farklı ürünlerle yer alır. Yemek öncesi ya da yemek sonrası ağız bakımı, ayrı ayrı rutin şeklinde yapılmalıdır. Aksi takdirde günlük yaşamda ağzınızda koku oluşur ve bu koku etrafınızdaki insanları rahatsız eder. Bu yüzden doğru ağız bakım ürünlerini sayfamızdan tercih edip, düzenli bir şekilde kullanmalısınız.

Diş Macunu
Diş macunu ağız bakım ürünleri arasında en sık kullanılan ve içerik bakımından da çeşitliliği en yüksek olan seçeneklerin başında gelmektedir.farmasi girişDüzenli olarak günde iki kere sabah ve akşam olarak dişler fırçalanmalıdır. Bu aşamada kullanacağınız diş fırçası ve diş macununun dişinizin hassasiyetine göre seçilmesi gerekir. Hassas olan diş etleri için hazırlanmış olan farklı seçenekler varken beyaz bir dişe sahip olmak için de farklı alternatifler sunulmaktadır. Uygun fiyata bu ürünlerin her birine güvenle erişebilirsiniz.

Diş Macunu Türleri

Diş macunu kategorisinde en sık kullanılan seçeneklerin başında aloe vera ve misvaklı seçenekler gelmektedir. Bu noktada aloe vera ve misvaklı olan alternatiflerde diş sağlığını olumsuz etkileyecek ya da genel sağlığınıza kötü bir etkide bulunacak hiçbir ürün bulunmamaktadır. Piyasada yer alan birçok diş macununda genel sağlığı olumsuz etkileyecek ürünlere yer verilmektedir. Bu nedenle ağzınız ile direkt olarak temas edecek olan temizlik ürünlerini seçerken çok dikkatli olmalısınız. Kişisel temizlik konusunda seçilen tüm ürünlerin tıbbi bağlamda onaylanmış olması gerekir. Özellikle misvak özüne sahip olan içeriğin düzenli olarak kullanıldığı zaman dillerde büyük oranda beyazlamaya sebebiyet verdiği de görülmektedir.

Uygun Fiyata Yüksek Kalite

Diş macunu kategorisinin en sevilen alternatifleri yüksek kalitesi ile memnun ederken aynı zamanda uygun fiyat aralığı da dikkat çekmektedir. Özellikle kampanyalı olan dönemlerden istifade ederek kişilerin bir ürün fiyatına iki ürün satın alması gibi imkanlar da sunulur. Kampanyaları yakından takip etmelisiniz.