0 532 203 38 66
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kişisel Bakım

Anasayfa » Farmasi Ürünleri » Kişisel Bakım

Kadın ya da erkek fark etmeden yalnızca şık giyinmek, makyaj yapmak, kendinize uygun parfümü kullanmak yeterli değildir.

farmasi giriş

Bu ürünleri kaliteli markalarla kullansanız bile bakımlı olmadığınız zaman, bir işe yaramaz. Kişisel bakım ürünleri içerisinde en kaliteli ve en doğru bakım ürünlerinin her biri, sayfamızda yer alıyor. İnceleyip tercihinize göre satın alabilirsiniz.

Kişisel Bakımda Doğru Tercih Nedir?

El, ayak, ağız, diş bakımı her yaşta ve her cinsiyetten önemlidir. Kadınlar makyaj yapmasa bile ciltlerinin düzenli, temiz olmasına dikkat etmeli. Cilt bakım ürünlerinin her biri sayfamızda mevcut. Kadınlar ve erkekler cilt tiplerine göre en doğru ürünü tercih edip, düzenli bir şekilde kullanmalı. Sabah akşam günün herhangi bir saatinde kişisel bakım ürünleri ile kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Cildinizi temizlediğiniz gibi ağız ve diş bakımı da önemlidir. Karşı cins ya da hem cinsinizle sohbet ederken ağız ve diş bakımına dikkat etmediğiniz de, bu durum karşıdaki kişiyi rahatsız eder. Ne kadar şık ve ne kadar kaliteli bir görünüme sahip olsanız da kişisel bakım yapılmadığında herhangi bir faydası olmaz.

Uygun Fiyatlarla En Doğru Tercih

Cildinize uygun ürünleri tercih ederek cildinizin ferahlamasına ve canlanmasına yardımcı olabilirsiniz. Ağız ve diş bakımı için bulunan ürünlerimizle, daha sağlıklı dişler ve kokmayan bir ağız mümkün. El, ayak, tırnak bakımı da kişisel bakım servisine dahildir. Kişisel bakım ürünlerimiz farklı markalarda ve farklı fiyatlarla sayfamızda yer alıyor. Göz atmak ister misiniz?

Kolonya
Gül, yasemin, limon kolonyası ve bilinen birçok kolonya çeşitleri için tam da doğru adrestesiniz. Birbirinden farklı kolonya markaları ve muhteşem kokuların her biri için sayfamızı ziyaret edebilirsinizfarmasi giriş

Kolonya Çeşitleri

Kolonya denilince çoğunluğun aklına yalnızca limon kolonyası gelebilir. Fakat farklı muhteşem kokulardan oluşan kolonyalar, mevcuttur. Kolonyalar kişinin kendi koku tarzına, günlük yaşamdaki kullanımına göre değişmektedir. Günlük yaşamın stresinden, yorgunluğundan kolonya ile ferahlamanız mümkün. Kolonyalar aynı zamanda şişesine göre de değişir. Örneğin çantanıza atabileceğiniz küçük kolonyaları günün dilediğiniz saatinde kullanmanız mümkün. Kolonyanın aromalarına göre herkesin farklı kolonya tarzı bulunur.
 • Lavanta zihinsel olarak rahatlamanızı ve aynı zamanda gevşemenize yardımcı olan bir kolonya çeşididir. Çiçek kokularından oluşan diğer kolonyalar, her zaman her baharı yaşayabilmenize yardımcı olur.
 • Deniz kokuları zihninizi açık tutar.
 • Klasik bilinen limon kolonyası cildinizi rahatlattığı gibi özellikle yaz aylarında sivrisineklere karşı korunmanıza yardımcı olur. Limon kolonyası gün içerisinde nefes alamadığınız da rahatlamak istediğinizde sizi ferahlatır.

Doğal Koruyucu; Kolonya

Kolonya, doğal bir koruyucudur. Toplu taşıma araçları, günlük hayatta dışarıda bulunduğunuz alanların her birinde yanınızda bulundurduğunuz kolonya ile bütün bakterilerden korunabilirsiniz. Neredeyse bütün bakterileri yok eden kolonya çeşitleri, farklı kokularda ve farklı stiller de yer almaktadır. Ambalajına, markasına, fiyatına uygun onlarca seçenekteki kolonyalar için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. En uygun fiyatlarla kolonya tercihinizi yapıp, satın alabilirsiniz.
El Bakım
En değerli hazinemiz, cildimizdir. Özellikle ellerimiz yaz ve kış sezonlarında kuruyabilir. Mevsim geçişlerinde ise çatlakların oluşması mümkün. Elleriniz için el bakımı sürecinde kullanacağız birbirinden farklı ürünü, sayfamızı incelediğinizde satın alabilirsiniz,  farmasi giriş

El Bakım Ürünlerinde Nelere Dikkat Edilmeli?

El bakım ürünleri alırken belirli detaylara dikkat edilmeli. Herhangi bir ürünü uygulama sonrasında ellerinizde tahriş ve kızarıklık oluşabilir. Hassas bir el deri yapınız varsa hassas ciltlere uygun ürünlerimizi kullanabilirsiniz. Elleriniz yaz ya da kış sezonunun geçişlerinde çatlıyorsa ya da diğer bir ifade ile kuruma varsa nemlendirici özelliğe sahip ürünler sizler için daha doğru olur. Hem nemlendirici hem de güzel kokan ürünler her zaman için iddialıdır. Güzel kokulu ürünlerimizi ellerinize uyguladığınızda gün boyunca sizi rahatsız etmez. Hem cildinizi rahatlatır, hem de uzun süreli olarak istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

El Bakım Ürünlerinde Seçenekler

El bakım ürünleri ellerinde nasır, tahriş olma, kızarıklık gibi birçok bir problemi yaşayan kişiler için farklı kategorilerde yer alır.
 • El bakım serüveniniz de ellerinizi yumuşak, sağlıklı bir hale getirmek için ürünlerimizi deneyimleyebilirsiniz.
 • Gece ya da sabah uyandığınızda düzenli bir şekilde kremleri kullanıp, el bakım losyonları ile ellerinizi yıkadığınız ellerinizde bir problemleri varsa bunun zamanla azaldığını da görebilirsiniz.
 • Birbirinden farklı kokularda elleriniz için uygulayacağınız bu ürünlerin hepsi ve daha fazlası için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
 • Uygun fiyatlar da farklı markalara ait el bakım ürünlerini, seçiminizi yaptıktan sonra satın alabilirsiniz.
Deodorant
Günlük yaşamda sürekli olarak toplu taşıma araçları kullanan kişiler, etrafındaki insanları rahatsız etmemek için deodorant kullanmalı.farmasi girişDeodorant kadın ya da erkek olmak üzere farklı seçenekleriyle, sayfamızda yer alıyor. İnceleyip kendinize en uygun ve en doğru kokulardaki deodorantı satın alabilirsiniz. Deodorant kadın, erkek, koyu kıyafet, açık kıyafet olmak üzere farklı şekillerde bulunuyor.

Deodorant Tercihleri

Gün içerisinde hem kokusuyla, hem de teri önleme özelliğiyle bulunan deodorantlar kıyafetlere göre de değişir. Örneğin koyu kıyafetlerinize leke bırakan deodorantlar, kıyafetlerinizde ki durumu kalıcı olarak sağlayabilir. Bu da tekrardan aynı kıyafeti kullanmanıza engel olur.
 • Ürünlerimiz leke bırakmayan, kaliteli markalara aittir. Bu yüzden kullanım esnasında herhangi bir şüpheye düşmeden tercihinizi yapabilirsiniz.
 • Erkekler için en iddialı ve en kaliteli markaları ait deodorant, uygun fiyatlarla bulunuyor. Deodorant seçiminde ter önleyici yapısına dikkat etmelidir.
Özellikle yaz aylarında, toplu taşıma araçlarında ya da kalabalık yerlerde deodorant en önemli detaydır.

Deodorant Nasıl Seçilir?

Deodorant kullanımında;
 • 24 saat boyunca kalıcılı,
 • Ter yapma etkisinden uzak,
 • Kıyafetlerde leke bırakmayacak
 • Aynı zamanda kokusuyla da etrafınızdaki insanları rahatsız etmeyen ürünleri öncelikli tutmalısınız.
Sayfamızda yer alan ürünler kategorize edilmiştir. Ürünler içerisinden tercihinizi yaparak, gün içerisinde ter kokusuna maruz kalmamış olursunuz. Böylelikle hem kendiniz, hem de çevrenizdeki kişiler için ter kokusu ile ilgili bir rahatsızlık yaşanılmaz. Farklı boyutlarda deodorantlar bulunur. İsterseniz çanta boyu alıp, gün içerisinde sürekli olarak kullanmanız mümkün.
Sabun
Sabun günlük hayatta hijyenin en temel sağlayıcılarından biridir. Özellikle mikroplar ile mücadele etmek zorunda kaldığımız son günlerde sabunun günlük hayatımızdaki yerinin giderek arttığını görebilirsiniz.farmasi girişSabun seçimleri yapılırken dilerseniz köpük sabun dilerseniz sıvı sabun tercih edebilirsiniz. Klasik seçeneklerden vazgeçmek istemeyen kişiler için katı sabun alternatifleri de mevcuttur.

Sabun Cildi Kurutur Mu?

Sabun kullanımının cilt bakımının bir parçası olması hala birçok kişi için tercih edilen cilt bakım alternatiflerindendir. Fakat uzmanların bir kısmının klasik sabunların cilt bakımında kullanılmasının kuruluğa neden olduğunu belirttiği de görülmektedir. Bu nedenle klasik sabun kullanacak olan kişilerin ciltlerini yıkamalarının sonrasında oldukça ciddi bir biçimde nemlendirmekleri gerekmektedir. Cilt nemlendirme aşamasının kapsamlı tutulması durumunda herhangi bir sorun meydana gelmeyecektir. Her bakım ürünü gibi sabunlar da dermatolojik kontrollerden geçmeden satışa sunulmaz!

Aynısefalı Sabunlar

Sabun kategorisinin açık ara en sık tercih edilen seçeneklerinin başında kesinlikle aynısefalı sabunlar gelmektedir. Aynı sefalı sabun hem sivilce izleri üzerinde etkilidir hem de yoğun bir nemlendirme fırsatı sunmaktadır. Düzenli kullanıldığı zaman cildinizde yerleşmiş sivilce lekeleri ile mücadele etmek için size bir fırsat vermektedir. Aynısefalı sabunu uygulamanızın sonrasında yine aynı şekilde bu çiçeğin özelerinden oluşturulmuş olan doğal besleyici yağlardan da istifade edebilirsiniz. Sunulan bu sabunların ve kremlerin, yağların cilt bakımında etkisini görebilmek için düzenli kullanılması gerekir. Ancak düzenli bir biçimde kullandığı zaman etkisini net olarak sunacaktır.
Saç Bakım
Dalgalı, düz, kıvırcık olmak üzere farklı saç tipleri bulunur. Saç ne kadar şekillendirilirse şekillensin, sağlıklı olmadığı takdirde bir önemi olmaz. Saç bakım ürünleri herkesin kendi saç tipine göre sayfamızda sizler için sunuluyor.farmasi giriş

En Uygun Saç Bakım Ürünleri

Günlük yaşamda özellikle kadınlar saçlarını maşa ile şekillendirip, düzleştirici ile de düz bir hale getirmektedir. Fakat saçlar şekillendirilirken yıprandığı için saç bakım ürünleri, onarmak adına bulunur.
 • Saç şekillendirme aşamasında ısı ile bir işlem gerçekleşir. Isı, saçı şekillendirirken aynı zamanda zarar verir ve doğru bakım ürünleri kullanılmazsa, bu zarar verme her defasında artar. Ve saçlarda dökülme, kırılma, istenmeyen problemleri beraberinde getirir.
Saç bakım ürünlerinde aradığınız en iddialı markalar, en uygun fiyatlar ile sayfamızda yer alıyor. Sayfamızı ziyaret ettiğinizde kendinizi uygun, saç tipinize hitap eden ürünleri satın alabilirsiniz.

Saç Bakım Ürünlerinde Nelere Dikkat Edilmeli?

Saç bakım ürünleri;
 • Saç kremleri
 • Şampuan
 • Saç bakım yağları
 • Saç bakım jelleri
 • Saç bakım maskeleri olmak üzere ayrılır.
Saçlarınızın yapısı nasıl olursa olsun, yağlar ile nemlendirilmeye, korunmaya ve onarıma ihtiyacı vardır. Aksi takdirde dökülme ile başlayıp beraberinde diğer saç derisindeki cilt rahatsızlıklarını getirir. Erkenden saçlarınızın dökülmesini istemiyorsanız, saç bakım ürünlerini düzenli bir şekilde kullanmalısınız. Sayfamızda incelediğinizde her saç tipine uygun, birbirinden farklı ürünler sunuluyor. Ürünleri banyo öncesi, banyo sonrası ya da günlük saç bakım rutininde de uygun olarak kullanabilirsiniz.
Ağız Bakım
Ağız bakımı konusunda en sevilen ürünlere bir arada b u kategori ile erişim sağlayabilirsiniz.farmasi girişAğız bakımının tüm vücut sağlığını etkileyebilecek nitelikte olması dikkat çekmektedir. Bu nedenle ağız sağlığı kontrollerinizi düzenli bir biçimde yerine getirmelisiniz. Diş macunundan ağız çalkalama sularına kadar dikkatle ürün seçiminde bulunmanız gerekir. Özellikle diş macunu ve diş fırçası seçiminde dikkatli olmalısınız. Dişinizin genel hassasiyet durumuna göre seçim adımını tamamlamalısınız. Ürün seçimi sırasında aynı ürünü sürekli olarak kullanıyorsanız kampanyalı dönemlerde toplu bir biçimde de satın alabilirsiniz.

Özel Diş Macunu Serileri

Ağız bakımı kapsamında kişilerin özellikle diş macunu seçimi sırasında dikkatli olması gerekir. En sevilen seçeneklerin başında misvaklı ve aloe vera içeren alternatifler gelmektedir. Ürünlerin içerinde genel sağlığı olumsuz yönde etkileyecek hiçbir kimyasal bulundurulmamaktadır. Bu noktada diş macununun beyazlama yönünde olumlu etkisini fark edebilmek için kesinlikle düzenli olarak kullanmanız gerekir. Ancak düzenli kullanımda diş rengi ve diş etleri üzerindeki olumlu etkiyi sorunsuz şekilde fark edebilirsiniz.

Diş Sağlığını Koruyun

Ağız bakımı konusunda kişilerin düzenli kontrollere gitmeyi de ihmal etmemesi gerekmektedir. Bu aşamada hassasiyet sorunu yaşayan kişilerin bu sorun ile daha kolay bir biçimde başa çıkması için hassasiyet karşıtı ürünlerden faydalanmasına da olanak verilmektedir. Soğuk ya da sıcak içecekler içtiğiniz zaman dişlerinizde bir sızlama meydana geliyorsa sizin de dişinizde bir hassasiyet sorunu olduğunu bilmelisiniz. Diş sağlığını korumak için düzenli kontrol şarttır.
Erkek Bakım
Erkek bakım ürünlerimiz deodorant, erkek saç bakım, erkek cilt bakımı olmak üzere değişir. Kadınlar ne kadar bakım konusunda kendilerine önem verse de, erkekler için de aynı durum geçerlidir. Erkek bakım ürünlerimiz fiyat, marka ve seçenek olarak alternatif bir şekilde bulunuyor. Kendi tercihinize uygun en doğru erkek bakım ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Erkek Bakım Ürünleri Nelerdir?

Erkekler için özel olarak üretilen ürünler, zengin alternatif seçenekleriyle sayfamızda bulunuyor. Avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.Erkek bakım ürünleri;
 • Yüz temizleyici
 • Kırışıklık karşıtı
 • Güneş koruyucu
 • Tıraş losyonu olmak üzere değişir.
Erkekler, tıraş olduktan sonra ciltlerinin tahriş olması ya da kızarmasından şikayetçilerdir. Fakat burada doğru ürünler kullanılırsa tıraş sonrasında ciltte tahriş ya da kızarıklık gibi en ufak bir detay yaşanmaz. Ürünleri kullanmadan öncesinde cildinizi tanımanız gerekiyor. Cildiniz yağlı, cilt karma cilt ya da hassas cilt olabilir. En doğru ürünler farklı cilt tiplerine göre sayfamızda yer alıyor. Sayfamızı inceleyip erkek bakım rutin sepetinizi oluşturabilirsiniz.

Erkek Bakım Ürünleri Nasıl Kullanılır?

Erkek cilt bakımında ilk olarak sabah, erkeklere uygun üretilen yüz temizleyicileri kullanmanız gerekiyor. Ürünlerimiz kırışıklık karşıtı olarak yer alır. Yetişkinler için kırışıklık karşıtı ürünler, oluşabilecek karışıklıklarında önüne geçer. Dışarı çıkacağınızda özellikle yaz günlerinde güneş koruyucu kullanabilirsiniz. Cilt bakım rutininizi oluştururken güneş koruyucular en doğru ürününüz olmalı. Erkek bakım yalnızca cilt ürünleri ile ya da diğer losyonlarla değil ağız bakımı, saç bakımı, el bakımı ve ayak bakımı olarak da değişir. Hepsi ve daha fazlası sayfamızda yer alıyor.
Kadın Hijyen
Kadın hijyen ürünleri, kadınlar tarafından tek kullanımlık ürünler ve yeniden kullanılabilir ürünler olmak üzere değişir. Kadın hijyen ürünlerinde aradığınız farklı alternatif seçeneklerdeki ürünlerin her biri, sayfamızda yer alıyor. Farklı markalara ait uygun fiyatlardaki ürünleri, tercih edebilirsiniz.farmasi giriş

Kadın Hijyen Ürünleri Nelerdir?

Kadın hijyen ürünleri içerisinde genital hijyeni, ilk kategoride yer alır.
 • Günlük pedler
 • Regl kabı
 • Genital bölgenin temizlenmesi gibi farklı ürünler bulunmaktadır.
Ürünlerin düzenli bir şekilde kullanılması, özellikle genital bölgede istenmeyen rahatsızlıkların oluşmaması adına önüne geçer. Genital bölge doğru bir şekilde temizlenmezse, kalıcı rahatsızlıklar oluşabilir ve bu da kişi adına sorun oluşturur. Kadın hijyen ürünlerinde aradığınız birçok ürün, uygun fiyatlarda sayfamızda sizler için sunuluyor.

Kadın Hijyen Ürünleri Nasıl Kullanılır?

Kadın hijyen ürünleri, sağlık ve kişisel bakım konusunda günlük pedler, genital bölge bakım ürünleri, hijyenik pedler olmak üzere değişir. Daha fazlasından oluşan geniş ürün yelpazesiyle kadın hijyen ürünleri, sayfamızda bulunuyor. Tercih ettiğiniz ürünü satın alabilirsiniz.
 • Kadın hijyen ürünleri sabah ya da akşam olmak üzere farklı şekillerde kullanıldığı gibi adet döneminde de kullanılması gereken ürünler yer alır.
 • Genital bölge sağlığına önem vermek her kadın için önemli bir detaydır. Burada kullanılması gereken ürünler, hijyen kategorisinde yer alır.
 • Hijyen ürünlerini doktora danışarak düzenli bir şekilde kullandığınızda, herhangi bir problem yaşanılmaz.
Sayfamıza göz attığınızda aradığınız ürünleri tek tıkla bulabilirsiniz.
Seriler
Kadın ya da erkek fark etmeden yalnızca şık giyinmek, makyaj yapmak, kendinize uygun parfümü kullanmak yeterli değildir.farmasi girişBu ürünleri kaliteli markalarla kullansanız bile bakımlı olmadığınız zaman, bir işe yaramaz. Kişisel bakım ürünleri içerisinde en kaliteli ve en doğru bakım ürünlerinin her biri, sayfamızda yer alıyor. İnceleyip tercihinize göre satın alabilirsiniz.

Kişisel Bakımda Doğru Tercih Nedir?

El, ayak, ağız, diş bakımı her yaşta ve her cinsiyetten önemlidir. Kadınlar makyaj yapmasa bile ciltlerinin düzenli, temiz olmasına dikkat etmeli. Cilt bakım ürünlerinin her biri sayfamızda mevcut. Kadınlar ve erkekler cilt tiplerine göre en doğru ürünü tercih edip, düzenli bir şekilde kullanmalı. Sabah akşam günün herhangi bir saatinde kişisel bakım ürünleri ile kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Cildinizi temizlediğiniz gibi ağız ve diş bakımı da önemlidir. Karşı cins ya da hem cinsinizle sohbet ederken ağız ve diş bakımına dikkat etmediğiniz de, bu durum karşıdaki kişiyi rahatsız eder. Ne kadar şık ve ne kadar kaliteli bir görünüme sahip olsanız da kişisel bakım yapılmadığında herhangi bir faydası olmaz.

Uygun Fiyatlarla En Doğru Tercih

Cildinize uygun ürünleri tercih ederek cildinizin ferahlamasına ve canlanmasına yardımcı olabilirsiniz. Ağız ve diş bakımı için bulunan ürünlerimizle, daha sağlıklı dişler ve kokmayan bir ağız mümkün. El, ayak, tırnak bakımı da kişisel bakım servisine dahildir. Kişisel bakım ürünlerimiz farklı markalarda ve farklı fiyatlarla sayfamızda yer alıyor. Göz atmak ister misiniz?
Whatsapp
Kazanç Temsilcisi
Kazanç Temsilcisi
Merhabalar! Ben Uğur Balcı Sizin Amare & Kyani Temsilciniz Olabilrim.

Size detayları ve Sağlık & Kazançlarımızı birgün değil hergün anlatacaz.
1