0 532 203 38 66
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sabun günlük hayatta hijyenin en temel sağlayıcılarından biridir. Özellikle mikroplar ile mücadele etmek zorunda kaldığımız son günlerde sabunun günlük hayatımızdaki yerinin giderek arttığını görebilirsiniz.
farmasi giriş
Sabun seçimleri yapılırken dilerseniz köpük sabun dilerseniz sıvı sabun tercih edebilirsiniz. Klasik seçeneklerden vazgeçmek istemeyen kişiler için katı sabun alternatifleri de mevcuttur.

Sabun Cildi Kurutur Mu?

Sabun kullanımının cilt bakımının bir parçası olması hala birçok kişi için tercih edilen cilt bakım alternatiflerindendir. Fakat uzmanların bir kısmının klasik sabunların cilt bakımında kullanılmasının kuruluğa neden olduğunu belirttiği de görülmektedir. Bu nedenle klasik sabun kullanacak olan kişilerin ciltlerini yıkamalarının sonrasında oldukça ciddi bir biçimde nemlendirmekleri gerekmektedir. Cilt nemlendirme aşamasının kapsamlı tutulması durumunda herhangi bir sorun meydana gelmeyecektir. Her bakım ürünü gibi sabunlar da dermatolojik kontrollerden geçmeden satışa sunulmaz!

Aynısefalı Sabunlar

Sabun kategorisinin açık ara en sık tercih edilen seçeneklerinin başında kesinlikle aynısefalı sabunlar gelmektedir. Aynı sefalı sabun hem sivilce izleri üzerinde etkilidir hem de yoğun bir nemlendirme fırsatı sunmaktadır. Düzenli kullanıldığı zaman cildinizde yerleşmiş sivilce lekeleri ile mücadele etmek için size bir fırsat vermektedir. Aynısefalı sabunu uygulamanızın sonrasında yine aynı şekilde bu çiçeğin özelerinden oluşturulmuş olan doğal besleyici yağlardan da istifade edebilirsiniz. Sunulan bu sabunların ve kremlerin, yağların cilt bakımında etkisini görebilmek için düzenli kullanılması gerekir. Ancak düzenli bir biçimde kullandığı zaman etkisini net olarak sunacaktır.

Farmasi Morınga Sabun
Ürünü İncele Farmasi Temsilcisi Ol Ürünü İncele Farmasi Temsilcisi Ol Ürün Açıklaması Farmasi Morınga Sabun
Farmasi Lavanta Sabun
Ürünü İncele Farmasi Temsilcisi Ol Ürünü İncele Farmasi Temsilcisi Ol Ürün Açıklaması Lavantanın rahatlatıcı kokusu ile sakin ve huzurlu bir...
Farmasi Hanımeli Sabun
Ürünü İncele Farmasi Temsilcisi Ol Ürünü İncele Farmasi Temsilcisi Ol Ürün Açıklaması Doğanın derinliklerinden gelen hanımeli kokusuyla eşsiz hissedin. Cildi...