0 532 203 38 66
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Aktif Yaşam Nutriplus

Anasayfa » Farmasi Ürünleri » Aktif Yaşam Nutriplus

Aktif yaşam nutriplus, içeriğindeki muhteşem bileşenlerle beslenmenizde takviye edici bir gıdadır.

farmasi giriş

Birçok açıdan fayda sağlayan aktif yaşam nutriplus ile siz de kendinizi şımartabilirsini.z sayfamızda aktif yaşam nutriplus ürünleri, uygun fiyatlarıyla sizleri bekliyor.

Aktif Yaşam NutriPlus Faydaları Nelerdir?

Aktif Yaşam nutriplus ürünleri, uygun fiyatlarla ve farklı seçenekleri sayfamızda yer alıyor. Bunlar içerisinden kendiniz için tercih edebilirsiniz. Denemek isteyenler için denemeye değer bir ürün!

 • Kilo vermede oldukça faydalıdır. Kilo vermek isteyenler, kısa sürede etkili bir gıda ürünü aldıkları zaman kullanabilirler.
 • Tokluk hissi oluşturduğu için gün içerisinde sürekli aç durumunda olmazsınız. Tokluk hissi oluşması ile beraber sindirim sisteminizi düzenli bir şekilde çalıştırır. Buradan sindirim problemi yaşayan kişiler için bunun da önüne geçmektedir.
 • Aktif yaşam nutrıplus, takviye edici bir gıdadır. İlaç olarak kullanılmamalı. Yalnızca takviye edici olarak alınmalıdır. İçeriğindeki probiotic, multivitamin ve çeşitli vitaminler sağlığınız açısından fayda sağlar.

Gün içerisinde enerjinizin yerine gelmesine yardımcıdır.

Aktif Yaşam NutriPlus Nasıl Kullanılmalı?

Aktif yaşam nutrıplus ürünleri, düzenli bir kullanıma tabi tutulmalı. Düzenli kullanılmadığı zaman istenilen etkiyi sağlamaz. Sabah ya da akşam olmak üzere kendinize belirli bir zaman dilimi oluşturmalısınız. Bu zaman dilimleri içerisinde ürünü kullanmalısınız. Aktif yaşam nutrıplus ürünlerimizin her biri, farklı içerikleriyle sayfamızda yer alıyor. Tercihiniz yaparak satın alabilirsiniz. Kendiniz için yeni bir başlangıç yapmaya var mısınız?

Nutri Coffee
Nutri coffee, en uygun fiyatıyla sayfamızda sizi bekliyor. Güne enerjik ve dinç başlamak isteyenler için denemeye değer!farmasi giriş

Nutri Coffee Nedir?

Nutri coffee, Hindiba kahvesidir. Hindiba otunun kökünden elde edilir. Sıcak bir içecek olarak tüketilmektedir. Hindiba otunun kökleri teker teker toplanıp, kurutulur. Sezonunda kurutulma işlemi gerçekleştikten sonra kavrulması gerekmektedir. Kahveyi içtiğinizde hafif kavrulmuş bir tat almanız mümkün. Aynı zamanda hindiba otunun o muhteşem kokusunu da hissedebilirsiniz. Kavrulma işlemi adım adım gerçekleşir.Nutri Coffee;
 • Sabahları güne enerjik başlamak istediğinizde,
 • Gün içerisinde kendinizi iyi hissetmek istediğiniz de oldukça etkili bir üründür. Farklı boyutlarda günlük kullanım olarak bulunur. Tercih ederek, sayfamızdan satın alabilirsiniz.

Nutri Coffee Ne İşe Yarar?

Nutri coffee sindirim sistemini iyileştiren özel değeriyle bulunur. Sistemin daha sağlıklı çalışmasında rol oynadığı gibi lif kaynağı olması sebebiyle de sinir problemlerin önüne geçer. Bağırsakları rahatlatarak kabızlık ya da buna benzer durumlar yaşanılmaz. Nutri coffee kokusuyla, aromasıyla sizi kendisine hayran bırakır. Gürün dilediğiniz saatinde tüketebilirsiniz. Muhteşem hindiba otunun kavrulmuş kokusunu da alabilirsiniz. Nutri coffee yan etkileri yine bulunmaz. Fakat gün içerisinde aşırı tüketmemeniz önerilir. Özellikle hassas bir bünyeye sahipseniz aşırı tüketim, sizi zorlayabilir. Harici olarak bir yan etkisi yoktur. Rahatlamak, sağlıklı atıştırmalık ürünlerle beraber tüketmek istediğimizde tercih edilir. Paketleme, boyut olarak alternatif seçenekleri mevcuttur. Sayfamızı incelediğinizde çoğunluğun tercihinde olan ürünü, sizde deneyimleyebilirsiniz
Nutritea
Kafeinsiz mineral deposu Nutritea, sindirim problemlerinde etkileyici bir üründür. Hemen denemek istiyorsanız sayfamıza göz atabilirsiniz.farmasi giriş

Nutritea Ne İşe Yarar?

Nutritea, karışık bitki çayıdır. İçeriğindeki zengin minerallerle gün içerisinde tükettiğimiz zaman, rahatlayabilirsiniz.
 • Vücuda uyarıcı bir etki yapmaktadır.
 • Alternatif tıp alanında sıklıkla tercih edilen çay içerisinde, antioksidanlar ve vücuda uyarıcı etki yapan çeşitli minareller bulunur.
 • Karışık bitki çayı olduğu için zayıflamak isteyenlerin de tercihidir. İştah kapatıcı bir özellik gösterir. Tokluk hissi yaşamanız mümkün.
 • Sabah uyandığınızda bilinen Türk çayını içmek yerine Nutritea ile güne başlayabilirsiniz.
 • Günün dilediğiniz saatinde tüketmeniz mümkün. Herhangi bir zararlı etkisi bulunmaz. Kafeinsiz bir üründür. Mineral deposu olarak ifade edilir.
 • Nutritea düzenli bir kullanım sonucunda sindirim problemlerini çözen alternatif bir çözümdür. Sitemizden ulaşabilirsiniz.

Nutritea Nasıl Kullanılmalı?

Nutritea düzenli bir şekilde tükettiğinizde, sindirim probleminiz varsa bunun önüne geçer.
 • Kolesterol ya da kalp gibi problemlerde muhteşem bir koruyucu etkisi bulunur. Sizi rahatlatır ve güne daha dinç, kendinizi zinde hissederek başlayabilirsiniz.
 • Nutritea içeriğindeki farklı bileşenlere göre ayrılır. Buna uygun tercih yaparak, sayfamıza göz atıp satın alabilirsiniz. Uygun fiyatlarla yer alır.
 • Hem keyifli hem de rahatlatıcı bir üründür. Çalışırken, mola verdiğinizde tüketebilirsiniz. Çanta boyu paketleri bulunur. Çanta boyu paketlerini yanınıza aldığınızda direkt olarak işyerinizde tüketmeniz de mümkün.
 • Evde çalışırken, günün yorgunluğunu atmak adına da oldukça idealdir. Yürüyüşe çıktığınızda, yanınıza termosla beraber alabilirsiniz.
Henüz denemeyenler, sayfamıza göz atmaya ne dersiniz?
Protein Bar
Protein bar, yüksek proteinli içeriğe sahip bir üründür. Meyve ve kuruyemiş çeşitleri ile beraber genellikle sporcular tüketmektedir.farmasi girişSpor yapan kişiler, protein bar ürünlerini, ek gıda olarak satın alabilir. Ürünlerimizin her biri marka ve fiyat kalitesine göre değişir. En doğru tercihi, kendinize göre yapabilirsiniz.

Protein Bar Sağlıklı Mı?

Protein Bar, tatlandırıcı ve şeker içerir. Bu yüzden aşırı tüketmek doğru değildir. Düzenli bir şekilde kullanılmalıdır.
 • Yüksek protein içeriğine sahiptir. Meyve ve yemiş çeşitleri ile beraber bulunur. Sporcuların besin içeriğinde, ihtiyaçlarına yönelik olarak hazırlanmıştır.
 • Sağlıklı atıştırmalık çeşidi, diyebiliriz.
 • Güçlü besin kaynağıdır. Fakat yalnızca besin kaynağı olarak değil, ek gıda şeklinde düşünmelisiniz.
 • Spor yaparken, spor öncesi ya da spor sonrası tüketilmesi mümkün. Düzenli bir kullanımı olmalı.
 • Antrenmanlardan önce ya da antrenman sonrasında ara öğünlerde, protein karışımı hazırlayamadığınız zamanlarda protein bar tüketebilirsiniz.

Protein Bar Nasıl Kullanılır?

Ağırlık antrenmanları üzerine yapılan çalışmalarda, vücutta kas kütlesinin artırılmasına yardımcı olur. Kemiklerin normal fonksiyonları, protein bar tüketiminden sonra korunur. Günde 3 kez normal beslenme düzenlerine ek olarak, protein bar tüketilebilir. Aşırı tüketim, hassas bir bünyeye sahipseniz zarar verir. Bu yüzden günde 3 kez antrenman öncesi ya da antreman sonlarında tüketmeniz yeterlidir. Harici kullanım önerilmez. Protein bar ürünlerimiz boyutlarına, içeriğindeki bileşenlere ya da kullanımına göre değişmektedir. Bünyenize en doğru seçeneği sayfamıza göz atarak, satın alabilirsiniz.
Takviye Edici Gıda
Vitamin, mineral, protein, bitkiler, enzimler ve yağ asidi gibi besin öğeleri içeren her türlü ürün, takviye edici gıdalar aradığınız zaman kaliteli markalarla sayfamızda bulabilirsiniz.farmasi giriş

Takviye Edici Gıda Neden Kullanılır?

Normal beslenme alışkanlığınıza takviye etmek amacıyla, takviye edici gıda kullanılır. Takviye edici gıda;
 • Daha enerjik hissetmek
 • Yeterli derecede alamadığınız vitamin ve mineralleri karşılamak
 • Bağışıklık sistemini güçlendirmek
 • Dengeli ve sağlıklı bir vücuda sahip olmak
 • Vücudun yaş ve kilo durumuna göre ihtiyaçlarını karşılamak gibi çeşitli amaçlar doğrultusunda alınır.
Takviye edici gıda gelişigüzel kullanılmamalıdır. Doktor önerisiyle alınması önerilir. Takviye edici gıda aradığınızda birbirinden farklı markaların en kaliteli, en sağlıklı ürünlerini sayfamızda bulabilirsiniz. Aynı zamanda uygun fiyatlarla satışa sunulmuştur.

Takviye Edici Gıda Kimler Kullanabilir?

Takviye edici gıdalar, her birey için kullanılabilir. Sağlıklı ve dengeli olarak beslenmesine rağmen yeterli düzeyde vitamini aldığını düşünen kişiler kullanabilir.
 • Doğurganlık yaşındaki kadınlar
 • Özel ilaç kullanan kişiler
 • Yeterli beslenmeyenler kullanabilir.
Takviye edici gıda, doktor önerisi ile verilir. Sabah ya da akşam olmak üzere farklı şekillerde kullanılmaktadır. Düzenli kullanılmazsa, herhangi bir faydası olmaz. Buna dikkat etmelisiniz. Takviye edici gıda normal beslenme alışkanlığınız içerisine değil, ek olarak tüketilmelidir. Aksi takdirde bünyeniz hassas düşer ve bu durum size zarar verir. Takviye edici gıda vitaminler, mineraller, bitkisel ürünler ve proteinlerden oluşur. Her birinin içeriğindeki bileşenler değişir.