0 532 203 38 66
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Aksesuar

Kadınların ve erkeklerin olmazsa olmaz tamamlayıcısı, aksesuarlardır. Peki, size en yakışan aksesuar hangisi? Sade, şık, gösterişli ve tek parça aksesuarların her biri sayfamızda yer alıyor, göz atabilirsiniz.

farmasi giriş

 

Aksesuar Seçenekleri Nelerdir?

Aksesuar denilince çoğunluğun aklına yalnızca takılar gelmektedir. Fakat takılardan ziyade şapka, kemer, broş gibi farklı ürünlerde aksesuar kategorisine girmektedir. Aksesuar;

 • Kıyafetin,
 • Makyajınızın
 • Ya da günlük modunuzun tamamlayıcısıdır.

Örneğin herhangi bir aktiviteye katılacağınızda son dokunuş yapmak çoğu zaman makyajla gerçekleşse de, çoğu zamanda bir aksesuarla tamamlanmalı.

 • Sade bir kıyafetinizi şıklaştırmak istediğiniz de doğru küpe, doğru kemer ve doğru kolye kullanımı da önemlidir.
 • Erkekler için sportif faaliyetlerin de şık bir spor saat, şık bir spor şapka en önemli aksesuarları olur.

Burada aksesuar çeşitleri renk, görünüm, şekil, marka olarak değişse de, fiyat açısından da alternatif seçenekleriyle sayfamızda yer alıyor.

Aksesuar Nasıl Kullanılmalı?

Aksesuar kullanımı, önemli detaydır. Oldukça şık bir parçayı, yanlış yerde kullanmanız aksesuarı harcadığınız anlamına gelir.

 • Örneğin çoğu zaman küçük küpeler, saçlarıNız arasında görülmese bile dikkat çekici bir detayla yer alabilir.
 • Erkekler için şık bir saat, şık bir kemer en önemli aksesuardır. Ne kadar sade olsanız da şıklaştırabilirsiniz. Ne kadar şık olsanız da, aksesuarlarınızla sade bir hale getirmeniz mümkün.

En iddialı ve tarzınıza hitap eden binlerce seçenekteki aksesuarlar için sayfamıza incelemeye ne dersiniz?

Saç Fırçası
Saç fırçası, kalın ve kalın dişli olarak bulunur. Saç fırçası saçı şekillendirmede, en önemli de taktiktir.farmasi girişSaçları kolay şekil almayan kişiler, fön çekmek istedikleri zaman saç fırçası kullanırlar. Peki, farklı yapılarda ve farklı görünümlerde ki saç fırçası için sizin tercihiniz hangisi? Sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Saç Fırçası Nasıl Olmalı?

Saç fırçası, saç tipine uygun bir şekilde olmalı.Kıvırcık saçlı kişiler; Kıvırcık saçlarına uygun saç fırçasını tercih etmeli. Kıvırcık saçlar açılım konusunda diğer saç tiplerine göre farklı olduğu için her saç tipine uygun saç fırçası, kıvırcık saçlarda istenilen etkiyi sağlamaz.Düz saçlar; Bildiğimiz normal fön fırçalarını kullanabilirler. Saçın kısa ya da uzun oluşu, ince ya da kalın oluşu ile doğru orantılıdır. Burada fırça tercihini, buna göre yapmalısınız.İnce telli ve uzun saçlı kişiler; Saçlarına hacim vermek istedikleri takdirde aralıklı dişlerle bulunan fırçalarımızı kullanabilirler.Kalın telli saça sahip kişiler; Sık dişli bir fırçayla saçlarının her bir telini şekillendirmeyi, rahat bir şekilde gerçekleştirirler.

Saç Fırçası Kullanımı

Saç fırçasını gelişigüzel kullanmak, saçınıza zarar verdiği gibi dökülmeye başlar. Bu yüzden ürünlerimizi tamamen inceleyip kendinize en uygun ürün seçmeniz gerekiyor. Burada saç tipleri, sizin yol göstericiniz olur.
 • Saçınızın daha kolay bir şekilde şekil alabilmesi adına saç fırçası, beraberindeki bakım ürünleriyle kullanılmalı. Saç bakım ürünlerimizden saç tipinize göre bir ürünü seçip, saç fırçasıyla destekleyebilirsiniz.
 • Saç fırçaları boyut, görünüm, diş aralıkları olmak üzere değişir.
Cilt Bakımı
Cilt bakımı konusunda kullanılan ürünlerin yüksek kalitede olması hem istenen etkinin net olarak elde edilmesini sağlayacak hem de cilt sağlığınızı koruyacak.farmasi girişCilt bakım kategorisinde yer alan ürünleri satın almadan önce gerekli olan dermatolojik denetimlerden geçmiş olmasına dikkat etmelisiniz. Nitelikli markalarda bu denetimden geçmeyen ürünler satışa çıkarılmamaktadır. Bu nedenle gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.

Cilt Bakım Fazları Nelerdir?

Cilt bakımı kategorisinde ilk adımınız kesinlikle temizlik olmalıdır. Temizlik aşaması olmaksızın cilt bakımına başlamanın herhangi bir olumlu etki sunmayacağını bilmelisiniz. Daha sonrasında kalan kirlerden arındırmak için tonik uygulayabilirsiniz. Tonik uygulamasının sonrasında cildinizi nemlendirmeniz gerekir. Cilt nemlendirme adımlarını ilk adım olarak serum daha sonrasında da nemlendirici losyonlar ile yerine getirmenize olanak verilmektedir. Cilt bakım fazlarını düzenli olarak uyguladığınız zaman elde edeceğiniz verimlilik çok daha yüksek bir seviyeye çıkacaktır. Cilt bakımında sadece bir kere uygulandığı zaman mucizevi bir etki elde edeceğiniz ürün bulmanın oldukça zor olduğunu da unutmamalısınız. Ürünler ancak düzenli olarak belirtilen talimatlara uygun kullanıldığında olumlu etki sunar.

İndirimli Dönemleri Takip Edin

Cilt bakımı kategorisinde indirimli olan dönemleri takip ederek uygun fiyata yüksek kalite elde edebilirsiniz.farmasi girişÖzellikle internet alışverişinde kampanyalı dönemleri takip ederek hali hazırda uygun fiyatlı olan ürünleri çok daha makul seviyelere satın alma fırsatını elde edebilirsiniz. Sunulan ürünlerin gönderiminde sorun olmaması için kargo süreci ile alakalı hangi yorumların yapıldığına da bir göz atabilirsiniz.
Makyaj Yardımcıları
Makyaj yardımcıları makyajınızın daha güzel, daha bakımlı, daha dikkat çekici ve etkileyici olmasına yardımcı olur. Makyaj setlerimiz Arasından en doğru makyaj yardımcı setini seçerek, uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.farmasi giriş

Makyaj Yardımcıları Seti

Makyaj yardımcıları fırçalar, makyaj pamukları, makyaj yaparken kullandığınız süngerler olmak üzere değişir.
 • Makyaj malzemelerini ne kadar kaliteli bir şekilde alırsanız alın, bunları uygulayacak doğru yardımcı malzemeleri tercih etmeniz gerekir.
 • Örneğin herhangi bir kaç şekillendiricisi öncesinde kaşınızın çizmeniz için burada kaş fırçası önemli bir detaydır.
 • Kaş fırçası ile kaşınıza düzgün bir şekil verdikten sonrasında şekillendirmeniz gerçekleşir.
 • Kaş şekillendirmede en iyi ağızlı fırçalar, kalın ağızlı fırçalar ve orta büyüklükteki fırçalar olmak üzere yer alır.
Fırçalarda en doğru markalarla, en uygun seçimleri yapabilirsiniz. Yalnızca kaş için değil dudak, fondöten, rimel gibi ürünlerde destekleyici yardımcıları kullanabilirsiniz.

Profesyonel Makyaj Yardımcıları Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Profesyonel, kullanışlı uzun süreli dayanıklı makyaj yardımcıları arasında doğru tercih yapmak için belirli detaylara dikkat etmelisiniz. Örneğin fırçaların boyutu, yapısı, rahat kullanımınıza uygun olup olmaması ilk aşamadır. Kullanım zorluğu olan yardımcılar sizi makyaj yaparken zorlayabilir. Aynı zamanda makyajınızın kötü olmasına da neden olur. Süngerler büyük, küçük, orta boyut ya da yapı olarak değişir. Fondöteninizin yaymada kullanılan makyaj süngerlerinin elinize uygun olmadığında fondöten kötü bir görünümde olabilir. Burada en uygun makyaj yardımcıları için sayfamızı inceleyebilirsiniz.