0 532 203 38 66
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Saç Fırçası

Anasayfa » Farmasi Ürünleri » Aksesuar » Saç Fırçası

Saç fırçası, kalın ve kalın dişli olarak bulunur. Saç fırçası saçı şekillendirmede, en önemli de taktiktir.

farmasi giriş

Saçları kolay şekil almayan kişiler, fön çekmek istedikleri zaman saç fırçası kullanırlar. Peki, farklı yapılarda ve farklı görünümlerde ki saç fırçası için sizin tercihiniz hangisi? Sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Saç Fırçası Nasıl Olmalı?

Saç fırçası, saç tipine uygun bir şekilde olmalı.

Kıvırcık saçlı kişiler; Kıvırcık saçlarına uygun saç fırçasını tercih etmeli. Kıvırcık saçlar açılım konusunda diğer saç tiplerine göre farklı olduğu için her saç tipine uygun saç fırçası, kıvırcık saçlarda istenilen etkiyi sağlamaz.

Düz saçlar; Bildiğimiz normal fön fırçalarını kullanabilirler. Saçın kısa ya da uzun oluşu, ince ya da kalın oluşu ile doğru orantılıdır. Burada fırça tercihini, buna göre yapmalısınız.

İnce telli ve uzun saçlı kişiler; Saçlarına hacim vermek istedikleri takdirde aralıklı dişlerle bulunan fırçalarımızı kullanabilirler.

Kalın telli saça sahip kişiler; Sık dişli bir fırçayla saçlarının her bir telini şekillendirmeyi, rahat bir şekilde gerçekleştirirler.

Saç Fırçası Kullanımı

Saç fırçasını gelişigüzel kullanmak, saçınıza zarar verdiği gibi dökülmeye başlar. Bu yüzden ürünlerimizi tamamen inceleyip kendinize en uygun ürün seçmeniz gerekiyor. Burada saç tipleri, sizin yol göstericiniz olur.

  • Saçınızın daha kolay bir şekilde şekil alabilmesi adına saç fırçası, beraberindeki bakım ürünleriyle kullanılmalı. Saç bakım ürünlerimizden saç tipinize göre bir ürünü seçip, saç fırçasıyla destekleyebilirsiniz.
  • Saç fırçaları boyut, görünüm, diş aralıkları olmak üzere değişir.
Farmasi Oval Saç Fırçası
Ürünü İncele Farmasi Temsilcisi Ol Ürün Açıklaması Özel fırça yapısı sayesinde saçınızdaki küçük düğümler bile kolayca açılır. Ergonomik yapısı ve...