0 532 203 38 66
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular
5/5 - 2 Memnuniyet
 
Sıkça Sorulan Sorular
Farmasi Hakkında Merak Ettikleriniz.
 
Farmasi ürünlerini nereden satın alabilirim?
 

Farmasi ürünleri; kişisel bakım, saç bakımı, kokular, makyaj ürünleri, cilt bakımı, ev ve yaşam ürünlerinden oluşur. Farmasi 1978 yılında ilk aftershave serisi Madigan ile yola çıkmış ve ardından; She, Caldion, Jagler, Viva Cappio gibi markalarla hem ülkemizde hem de dünyada büyük başarı kazanmıştır. Sıkça Sorulan Sorular Farmasi ürünlerini incelemek ve satın almak için, www.bugunnealsak.com adresi üzerinden ulaşabilir ve ücretsiz üyelik işlemi gerçekleştirerek, işleminizi tamamlayabilirsiniz. Siparişlerinizi kolaylıkla verebilir, hızlı teslimat süresiyle, ürünlerinize kısa sürede ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda %100 memnuniyet ilkesiyle satışa çıkarılan ürünlerimizde, aynı şekilde %100 iade garantisi de verilir. Farmasi ürünlerini daha avantajlı almak ve satış temsilcisi olmak isterseniz; ana sayfamızda bulunan “satış temsilcisi olmak istiyorum” butonundan giriş yaparak, temsilcilik alabilir ve ek gelir kazanabilirsiniz.

 
Farmasi temsilcisi olursam kayıt ücreti ödeyecek miyim?
 

Farmasi temsilcisi olurken, herhangi bir kayıt ücreti ödenmez. Farmasi temsilcisi olmak için; sitemiz üzerinde bulunan temsilci olma kayıt formunu doldurmanız gerekir. Temsilci olmak için diğer yollar; • Bir Farmasi sponsoru aracılığı sayesinde T.C. kimlik numaranızı vererek temsilci olabilirsiniz. • Müşteri hizmetleri birimini arayarak, T.C. kimlik numaranızı verdikten sonra, temsilci olmak için başvuru yapabilirsiniz. • Temsilcilik almak için, 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekir. • Alt ekibinizi oluşturarak; ekibinize katılan kişilerle birlikte çalışabilirsiniz. Her seviyede ödüllendirme olurken; alt ekibinizin başarılı olabilmesi için, birlikte çalışabilirsiniz. Başvurunuz kabul edildikten sonra; temsilciliğiniz aktifleştirilir. İstediğiniz andan itibaren sipariş vererek çalışmaya başlayabilirsiniz. Temsilcilik alan kişiler, talep ettiği sponsor altında kayıt yaptırırken; kayıt sonrasında 48 saat içinde müşteri hizmetlerini arayarak, sponsor değişikliği de yapabilir.

 
Farmasi temsilcisi olmadan sipariş verebilir miyim?
 

Farmasi ürünleri, Farmasi satış temsilcileri ve sponsorları aracılığıyla satışa sunulur. Farmasi temsilciği gerçekleştirmeden sipariş vermeniz mümkündür. Bunun için; bulunduğunuz bölgeye en yakın Farmasi temsilcisi ile görüşebilir ve müşteri olarak siparişlerinizi temsilcimize verebilirsiniz. Tüm ürünler %100 iade garantisiyle teslim edilir. Ürünlerinizi hızlı sipariş ederek, hızlı teslimat güvencesiyle teslim alabilirsiniz. Eğer Farmasi temsilcisi olursanız, %45’lere varan kazanç fırsatını elde edersiniz. Aynı zamanda ekstra indirim kazanma fırsatı yakalarsınız. Satış temsilcisi olduğunuzda; hiç sipariş vermeme durumunda 3 ay, sipariş verme durumunda 6 ay sonra temsilciliğiniz pasif hale getirilir. Bu süreleri kullanmak istemeyen temsilciler; yazılı istifa vererek temsilciliğini bitirebilir. Eğer tekrar Farmasi temsilciliği almak istenirse, temsilciliğin bitirilmesinden itibaren, 6 ay beklenmelidir.

 
Farmasi ürünleri Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı mı?
 

Farmasi ürünleri; yönetmeliğe uygun şekilde Sağlık Bakanlığı İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu tarafından onaylı şekilde üretilir. Bunun yanında üretim uygulamaları; ürünü içten ve dıştan gelebilecek herhangi bir kirlenme olasılığını önlemek ya da en aza indirmek için, koruyucu önlemler altında üretilir. Yapılan tüm üretimler GMP (Good Manufacturing Practices)’ye uygun şekilde yapılır ve koşullar hijyenik olarak hazırlanır. Hijyenik ortamlarda üretilen yapılır. Firmanın aldığı sertifikalar arasında; • ISO 9001 belgesi: Kalite belgesi sayesinde; ürünlerin sürdürülebilirliği ve tekrar edilebilirliği kayıt altında ve garantidedir. ISO 9001-2015 belgesi; ürün ve hizmetlerin, uluslararası yöntemlere uygun şekilde yapıldığını ve sevk edildiğini gösterir. • GMP belgesi (GMP-ISO 22716-2017): Ürünlerin üretim sürecinden, tüketiciye ulaştırılana kadar; sağlıklı, güvenlikli ve çevre standartlarına göre üretildiğini garanti eder. • DSR helal ürün sertifikası (ISO 27001-2013): Ürünlerin üretimi sırasında; katkı maddelerinin, hazırlama ve işleme yöntemlerinin, temizlik ve sağlık şartlarının, İslami kurallara uygun şekilde yapıldığı, bu kuralları denetleyen tarafsız bilirkişi raporunun bulunduğunu garantiler. • Turquality belgesi: Dünya üzerinde devletin desteklediği ilk ve tek olan markalaşma programı olan Turquality belgesi ile; Türk markalarının ve ülkemizin gücünü artırmak adına, yeterli donanım ve vizyona sahip olunduğu garanti altına alınır. Sıkça Sorulan Sorular Farmasi’ın Doğrudan Satış Derneği (DSD) üyesi olması hem sektör çalışanlarını ve firmayı hem de bağımsız satış temsilcilerinin, daha iyi konuma gelmesini sağlar. SELDIA Avrupa Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu ve WFDSA Dünya Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu üyesi olan Farmasi; sektör sorunları üzerinde oluşan sorunların çözümlenmesi adına, her tür faaliyeti yerine getirmeyi de garanti etmektedir. İstediğiniz takdirde temsilciye özel sayfası altında, basılı malzemeler bölümünde GMP sertifikası, ISO 9001 kalite belgesi ve diğer belgelere ulaşmanız mümkündür.

 
Farmasi doğrudan satış nedir?
 

Farmasi doğrudan satış; bir tüketim malı ya da hizmetin, tüketiciye evinde, başka bir evde, iş yerinde ya da satış noktasının olmadığı bir yerde, satıcının anlatmak ya da göstermek amacıyla tanıtarak satış yapmasıdır. Bilinçli tüketicinin alışverişini gerçekleştirmek amacıyla doğrudan satış ile kolaylıklardan yararlanır. Doğrudan satış ile tüketiciler; evinde ya da kendisinin istediği herhangi bir yerde, ürünlerin tanıtımının yapılmasını sağlayarak, ürünleri satın alabilir ve tesliminin yine aynı kalite ve profesyonellikle yapılması olanağını kullanır. Bir nevi kişilere özel hizmet, kolaylık ve güvence olan doğrudan satış, alışveriş yapılırken tercih edilen yöntemlerden biri olmuştur.

 
Farmasi doğrudan satışın faydaları nelerdir?
 

Farmasi doğrudan satış hem satıcılar açısından hem de tüketiciler açısından büyük yararları ve avantajları vardır. Doğrudan satışın faydaları; • Farmasi doğrudan satış yapan temsilciler; istedikleri zaman satış yapma avantajına sahiptir. Yani çalışma saatlerini kendileri ayarlayabilir. Bunun anlamı ise, çalışma saatlerinin esnek olmasıdır. • Doğrudan satış yapmak için, işinizden ayrılmanız gerekmez. Kendi işinize ek gelir olarak, çalışma saatinizden kalan boş zamanlarınızda, satış yapma olanağı sunar. • Satış temsilcilerinin, doğrudan satış yapmak için, herhangi bir sermaye yatırmasına gerek yoktur. Sıkça Sorulan Sorular Bunun anlamı ise; bir iş kurmak için, uğraşmanız gereken prosedürleri geçirmemiş olursunuz. • Satış temsilciliği yaparak doğrudan satış ile, herhangi bir işyeri kiralamanıza gerek kalmaz ve ek maliyetlerle uğraşmanız gerekmez. Tüketiciler ise; bir ürünü almak için mağaza mağaza dolaşmaya gerek kalmadan, evinizin rahatında ya da istediğiniz herhangi bir yerde, ürün satış noktasının bulunmadığı bir yerde, ürün tanıtımı dinleyebilir ve ürünü satın alabilir.

 
Farmasi temsilcisi olursam kayıt ücreti ödeyecek miyim?
 

Türkiye’de 1994 yılında kurulan Doğrudan Satış Derneği (DSD); tüketici haklarının gözetilmesi, doğrudan satış yapan bağımsız satıcı temsilcilerine destek vermek amacını güder. Bu yüzden birçok standardı ve prensibi oluşturarak hem tüketicilerin hem de satıcıların haklarını korur. Kurulduğu günden bu yana çalışmalarını devam ettiren DSD; bir mal ya da hizmetin pazarlanması aşamasında doğrudan satışı kullanarak geliştirmek, en üst seviyede iş ahlak prensiplerini uygulayarak, toplum üzerinde doğrudan satışın güvenilirliğini artırmaya devam eder. Doğrudan Satış Derneği; Türkiye genelinde hizmet verir. Aynı zamanda Belçika ve Brüksel’de merkezi bulunan Avrupa Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu (SELDIA) bulunur. Türkiye, Brüksel ve Belçika dışında Amerika Washington’da Dünya Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu’nda (WFDSA) tüketici haklarını, ticareti ve ekonomiyi içeren, daha geniş kapsamlı programların da aktif katılımcısı konumundadır. Dünya Doğrudan Satış Dernekleri Federasyonu, 1978’de kurulmuş ve satış endüstrisini küresel olarak temsil eder. WFDSA’ya üye ülkeler; doğrudan satış ile tüm dünyada 182 milyar dolardan daha fazla satış gerçekleştirir ve ortalama 100 milyon doğrudan satış temsilcisini de temsil eder.

 
Farmasi temsilcisi olursam kayıt ücreti ödeyecek miyim?
 

Doğrudan satış yöntemiyle birlikte, güvenli ve rahat alışveriş olanağının bulunduğu sistem, girişimcilere de büyük avantajlar sağlar. Doğrudan satış temsilcileri; ek gelir sağlama olanağı bulurken, satış potansiyellerini de ortaya çıkarmış olur. Aynı zamanda esnek çalışma saatleriyle, kendi işinize ek gelir sağlama olanağı da sunan doğrudan satış yoluyla alışveriş ile, kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Ülkemizde toplamda 1.5 milyona yakın doğrudan satış temsilcisi bulunuyor. Hem ürünleri kullanmak hem de bağımsız girişimci olarak satışa yönelik kazanç sağlama fırsatı sunan Farmasi doğrudan satış ile, ekstra kazanç sağlama olanağı bulursunuz. Diğer yandan herhangi bir sermayeye gerek kalmadan, bir satış ofisi kurmadan, işyeri kiralama bürokrasisiyle uğraşmadan, esnek çalışma saatlerinden yararlanarak kazanç sağlarsınız. Sıkça Sorulan Sorular Doğrudan satış ile; daha fazla sosyalleşir, yeni kişiler tanıyarak, farklı çevrelerde bulunma özgürlüğünü yaşarsınız. Büyük ya da küçük başarılar fark etmeksizin, potansiyelinizin ortaya çıkması için, farklı ödül mekanizmalarıyla ödüllendirilirken; bağımsız girişimcilere verilen pazarlama ve idari konulardaki eğitimler sayesinde, işinizi daha başarılı yaparak, kariyer basamaklarını birer birer çıkabilirsiniz. Yaş aralığı olarak 18 yaşını tamamlamış kişilerin, cinsiyetine, iş tecrübesine, eğitimine bakılmaksızın, doğrudan satış yoluyla alışveriş olanağından yararlanabilirsiniz.

 
Farmasi Doğrudan Satış Derneği’ne üye midir?
 

Farmasi, Doğrudan Satış Derneği’ne üyedir. Bunun yanında doğrudan satış; network marketing sistemi sayesinde, ekonomik anlamda büyümemize katkıda bulunur. Toplumsal anlamda gelişmemizi sağlarken, ekonomik büyümeye %31 oranında vergi sayesinde ülkemize katkı sağlar. Doğrudan satış ile, network marketin firmaları DSD’ye üye olarak, daha başarılı satışlar oluşturur. Avrupa Doğrudan Satış Federasyonu olan SELDIA ve Dünya Doğrudan Satış Konferadasyonu WFDSA’ya bağlı Farmasi; tüketici haklarını korurken, bağımsız girişimciliği de destekleyerek, derneğin ilkelerine bağlı şekilde çalışır. Hem Avrupa Federasyonu SELDIA hem de Dünya Doğrudan Satış Konfedarasyonu WFDSA’ya bağlı olan Doğrudan Satış Derneği’ne bağlı ilk ve tek yerli Türk firması olan Farmasi, derneğin ilkelerine bağlı kalarak; yaşa, eğitim düzeyine, cinsiyete bakmaksızın, herkese eşit fırsatlar sunuyor. Kişiye özel esnek satış zamanları bulunan doğrudan satış sistemiyle milyonlarca serbest girişimcinin de hayatına dokunan Farmasi, Doğrudan Satış Derneği’nin güvenilir altyapısıyla da kozmetik ürünleri, kişisel bakım ürünleri ve sağlıklı yaşam ürünlerini güvenilir şekilde alabilir ve satışını yapabilirsiniz.

 
Farmasi temsilcisi olmanın faydaları nelerdir?
 

Farmasi; kişisel bakım ürünleri, kozmetik ürünleri, cilt bakımı, kokular, ev ve yaşam üzerine ürettiği kaliteli ürünlerine ulaşmak çok daha kolaylaştı. Farmasi satış temsilcisi olarak hem kendinizin hem de çevrenizdekilerin sağlığını da ön plana çıkararak satışını yapabileceğiniz ve ek gelir sağlayacağınız Farmasi temsilciliği ile birçok avantajı sağlayabilirsiniz. Farmasi temsilcisi olmanın faydaları; • Kaliteli, uygun fiyatlı, doğal ve sağlıklı ürünleri hem kendiniz kullanır hem de sevdiklerinizin ve çevrenizin kullanmasını sağlayabilirsiniz. • Satış temsilcisi olduğunuzda, doğrudan üretici firma ile çalışarak, aradaki tüm bürokrasiyi yok etmiş olursunuz. • Eşit fırsatların sunulduğu Farmasi satış temsilciliği sayesinde %45’lere varan indirimlerden yararlanmaya başlarsınız. • Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış, ISO 9001 kalite belgeli ve GMP (Good Manufacturing Practices) kurallarına uygun şekilde üretilen ürünleri hem kendiniz kullanılır hem de çevrenize ve sevdiklerinize tavsiye ederek, ek gelir sağlarsınız. • Farmasi satış temsilciliği yaparak; yurtdışı seyahatlerine gidebilir, akademik eğitimlerden yararlanabilir, çevrenizi daha çok genişleterek, daha fazla sosyalleşebilirsiniz. Ülkemizin Doğrudan Satış Derneği’ne üye tek Türk firması olan Farmasi ailesine katılarak hem kendinizin hem de sevdiklerinizin ve çevrenizin hayatını daha sağlıklı geçirmesini sağlayabilir ve satış yaparak ek gelir ve iş imkânı bulabilirsiniz.

 
Kimler Farmasi temsilcisi olabilir?
 

Farmasi temsilcisi olmak, birçok ayrıcalığı ve avantajı da beraberinde getiriyor. Aynı zamanda daha doğal ve sağlıklı ürünleri kullanmak ve kullandıkça kazanırken, çevrenizdeki insanların da hayatlarına dokunarak kazanç sağlamak, insanı oldukça cezbediyor. Farmasi temsilcisi olmak için; • Temsilci adayının 18 yaşını bitirmiş olması ve fiili olarak araç kullanıyor olması gerekir. • Yabancı uyruklu kişilerin Huncalif temsilcisi olması için; Türkiye’de çalışma ve oturum izinlerinin olması ve bunu kanıtlamaları gerekir. Oturum ve çalışma izninin bulunduğuna dair kanıt gösterildiğinde; müşteri hizmetleri ya da sponsora müracaat edilerek Farmasi sistemine kayıt yaptırılır ve temsilci olarak devam edilir. • Temsilci olabilmek için, bir sponsor altında kayıt yaptırılmalıdır. Sponsor olmadan kayıt yaptırmak için, Farmasi Yönetim Kurulu’nun onayının olması gerekir. • Farmasi resmî web sitesinde bulunan “sözleşmenin tamamını okudum, inceledim ve onayladım” işleminin yapılmasıyla birlikte “kayıt ol” butonu tıklanır. Sponsor aracılığıyla T.C. kimlik numarasını vererek, resmî web sitesi üzerinden Farmasi başvuru formunu doldurarak ya da müşteri hizmetlerini arayarak, yine T.C. kimlik numarasını vererek Farmasi temsilcisi olunabilir. Safir seviyesinde olan bu seviyede 6 ay gibi bir süre devam eden müşteri temsilcileri; Farmasi ile çalışmalarını sürdürebilmek için, aynı sözleşmeyi ıslak imzalı olarak sponsoru aracılığıyla, müşteri hizmetleri birimine ulaştırmalıdır.

 
Farmasi ürünleri satarak ne kadar kazanabilirim?
 

Erkek ve kadınlar için üretilen kişisel bakım, saç bakımı, kozmetik ürünleri, ev ve yaşam ürünleri, kokular gibi birçok farklı ürünü, doğal ve kaliteli üretimiyle satışa sunan Farmasi satış temsilcileri, satışlardan sağladıkları kazançları da yine kendi çalışma standartlarına göre ayarlayabilir. Farmasi satış temsilcileri; esnek çalışma saatlerine sahiptir. Herhangi bir kiralık işyerine sahip değildir. Satış yapacağı kişinin kendi evinde, farklı bir evde ya da müşterinin isteyebileceği farklı bir bölgede, ürün satışına yönelik tanıtımını yaparak, faaliyet gösterir. Bu yüzden çalışma saatleri ve sağlanacak kazanç, tamamen satış temsilcisinin çalışma düzenine bağlı şekilde değişir. Aynı zamanda satış temsilcisinin bağlı olduğu ekibin de çalışma disiplinine göre kazancınız değişecektir. Bu yüzden ekiplerinizi doğru şekilde yönlendirdiğinizde hem ekibiniz hem de siz daha fazla kazanmış olursunuz. • Sistem üzerinden gerçekleştirilen her alışveriş için, ticari olarak adınıza faturalandırma yapılır. Bu yüzden T.C. kimlik numarası vermek gerekir. • Satış temsilcilerinin gösterdiği performansa bağlı olarak; aylık olarak primler hesaplanır ve kayıt sırasında verilen satış temsilcisi banka hesabına yatırılır. • Sipariş ücretleri; İş Bankası Kıbrıs Şubesi ve Eskişehir Şubesi, Garanti Bankası Kıbrıs Şubesi ve Eskişehir Şubesi, Papara, Halkbank Kıbrıs Şubesi, BTC Türk, Paribu ve MEFETE banka hesapları aracılığıyla gönderilebilir. Aynı zamanda Farmasi grup oluşturmayı ve grup kazançlarının nasıl dağıldığını da Farmasi kazanç planı bölümünden takip edebilirsiniz. Farmasi kazanç planı hazırlanırken; • Satış karı %40, grup primleri %24 ve liderlik primlerini %22 olarak hesaplanır. • Sisteme kayıt yaptırdıktan sonra; ilk siparişini oluşturabilir ve 3 ay boyunca birbirinden özel ürünleri bedava deneme şansı bulursunuz. • Grup primleri alışveriş tutarı, prim oranı ve kazanç olarak hesaplanır. 500 TL’den 16bin TL’ye kadar %5, %9, %12, %16, %20 ve %24 prim oranı kazanılır. %24 altın seviyesinde, 5bin TL bonus kazanılır. • Turkuaz, Mercan, İnci, Bronz, Gümüş, Altın Safir, Zümrüt, Yakut, Elmas, Yıldız, Çift Yıldız ve Üç Yıldız seviyeleri bulunur. • Altın seviyeden itibaren; 5bin TL, 10bin TL, 20bin TL, 40bin TL, 75bin TL, 100bin TL, 150bin TL ve 250bin TL kazanç sağlanabilir. • Safir seviyeden itibaren araç bonusu ile 1.750 TL, 2bin 500 TL, 3bin 500 TL, 6bin TL, 8bin TL, 12bin TL ve 17bin 500 TL kazanç sağlanır. Konu hakkında daha detaylı bilgi almak ve Farmasi yetkilileri tarafından aranarak temsilci olmak istediğinize karar verdiğinizde, 0543 100 53 47 numaralı hattan, müşteri hizmetleri birimimiz ile iletişim kurmanız ya da web sitemiz üzerinden; temsilci olmak için gerekli ufak formu doldurarak, temsilcilerimizin aramasını sağlayabilirsiniz.

 
Farmasi nasıl sipariş oluşturabilirim?
 

Farmasi olarak, her ay katalog hazırlanır. Farmasi kampanyalarından ve yeni satışa sürülen ürünlerden ve promosyonlardan, katalog sayesinde haberdar olabilirsiniz. Farmasi siparişi oluşturmak için; • İlk adım, Farmasi sistemine üyelik gerçekleştirmektir. Kayıt işlemleri sırasında; sponsor vasıtasıyla, T.C. kimlik numarasını vererek, resmî web sitesi üzerinden başvuru formu doldurarak ya da müşteri hizmetlerini arayarak, T.C. kimlik numaranızla kayıt işlemlerini başlatabilirsiniz. • Tüm kişisel bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurduğunuz başvuru formundan sonra, verilen kullanıcı adı ve şifre ile oturum açarak, sistemi giriş yapılır. • Tercih edilen ürünler, katalog üzerinden seçilerek, alışveriş sepetine eklenir. • Teslimat adresi ve ödeme yöntemi belirlendikten sonra, hangi kargo ile teslim alınmak istendiği de belirlenerek, sipariş oluşturma tamamlanır. Siparişlerin online olarak yapılan ödemelerinde; banka havalesi, kredi kartı ile ödeme, posta havalesi, açık hesap ya da kapıda ödeme yöntemlerinden biri seçilerek yapılabilir. Kredi kartı ile yapılan ödemeler; 256bit şifreleme sistemi ve SSL sertifikası altında yapılır. Kredi kartı bilgileri, Farmasi sistemine kayıt altına alınmaz ve saklanmaz. Verilen teslimat adresinin doğruluğu, teslimatın doğru şekilde yapılmasını sağlar. Sistem üzerinden alışveriş yaparken; verilen teslimat ve fatura adresi, telefon numarası gibi kişisel bilgiler, farklı kurum ya da kuruluşlarca paylaşılmaz. Bunun yanında; sipariş verirken zorluk yaşanmaması için, bazı bilgilerin onayı alınır ve bu bilgiler, satış temsilcilerinin hesabında saklanır. Böylece sipariş takibi daha kolay, hızlı ve güvenli şekilde gerçekleştirilmiş olur.

 

Whatsapp
Kazanç Temsilcisi
Kazanç Temsilcisi
Merhabalar! Ben Uğur Balcı Sizin Amare & Kyani Temsilciniz Olabilrim.

Size detayları ve Sağlık & Kazançlarımızı birgün değil hergün anlatacaz.
1