0 532 203 38 66
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Temizlik Mr Wipes

Anasayfa » Farmasi Ürünleri » Temizlik Mr Wipes

Temizlik mr wipes, çok amaçlı temizleyici üründür. Her evde kesinlikle bulunması gerekir. Evinizde muhteşem bir temizlikle beraber güzel kokulu ürünler aradığınızda, kesinlikle tercih edebilirsiniz. Farklı alanlarda ve farklı yüzeylerde kullanılması gereken Mr Wipes ürünlerini inceleyebilirsiniz.

farmasi giriş

Temizlik Mr Wipes Nedir?

Temizlik Mr Wipes, çok amaçlı temizleyici olarak bilinmesinde ki en önemli etmen, hem hoş kokulu olması hem de farklı alanlarda aynı doğrultuda kullanılabilmesini sağlamasıdır. Yalnızca tek bir ürünle muhteşem bir temizlik için tercih edebilirsiniz. Halılarda, mutfakta, banyoda, mermerde, fayansta, evde bulaşık yıkarken ya da çamaşırlardaki inatçı lekelerin yok edilmesinde kullanılmaktadır. Yan etkisi bulunmaz. Ürünlerinizde, bulaşıklarınızda ve evinizdeki farklı yüzeylerde leke bırakmaz. Bu yüzden çoğunluğun tercihinde olan ürünü sizde sayfamızdan tercih edip, deneyimleyebilirsiniz.

Temizlik Mr Wipes İle Etkili Temizleme

Temizlik Mr Wipes, yıkanabilir ve silinebilir her yüzeyde hijyenik temizlik için kullanılmaktadır.

 • Evinizde ki oturma odanızda, mutfağınızda, çocuk odasında, her odada rahatlıkla kullanılabilme özelliği mevcuttur.
 • Cildi tahriş eden bir yanı bulunmaz.
 • Klorlu ağartıcılar içermez. Bulunduğu yüzeyde renginin açılması ya da leke bırakma gibi en ufak bir özelliği yoktur.
 • Çok amaçlı temizleyici olarak bilindiği için diğer temizleyicilere göre ön plandadır.

En uygun fiyatlarla tercih edebileceğiniz boyutlarda yer alır.  Sayfamızdan inceleyip, satın alabilirsiniz. Hem temiz hem çok amaçlı hem de muhteşem kokusuyla evinizi şımartmaya var mısınız?

Banyo Temizleyiciler
Banyo temizleyiciler;
 1. Yüzey temizleyici
 2. Sprey
 3. Banyo kireç çözücü
 4. Köpük banyo temizleyicisi
 5. Ve küf temizleyici gibi birbirinden farklı temizlik malzemeleri, banyo temizleyicileri kategorisi içerisinde sayfamızda mevcut.
Uygun fiyatlarla farklı boyutlardaki ürünleri satın alarak, dilediğiniz şekilde muhteşem bir temizlik yapabilirsiniz.farmasi giriş

Banyo Temizleyicileri Nelerdir?

Banyo temizleyiciler denilince, birçok ürün bulunur. Banyo, hijyen konusunda sürekli olarak temizlenmesi gereken bir bölümdür. Yüzeylerde sudan ve sıcak havadan oluşan kireçler ve aynı sebeplerden dolayı küf oluşumu gibi etmenler temizlenmediği takdirde mikrop kapmasına neden olur.
 • Banyo temizleyiciler banyodaki yüzeylerin temizlenmesi adına, spreylerle bulunur.
 • Kireç çözücüler yalnızca banyodaki alanlara göredir.
 • Köpük banyo temizleyici ve küf temizleyiciler ise temizlik malzemeleri içerisine dahildir.
Banyo temizleyici çeşitleri içerisinden en uygun fiyatlarla ürünleri sipariş ederek, kusursuz hijyen sağlayabilirsiniz.

Banyo Temizleyiciler Nasıl Kullanılmalı?

Banyo temizleyiciler haftalık, günlük ya da aylık olarak bulunur. Örneğin küf temizleyici ürünleri, sürekli olarak banyoda kullanmak doğru değildir. Haftalık ya da aylık kullanmalısınız. Jel banyo temizleyicileri, her banyodan sonra uygulayabilirsiniz. Böylelikle tekrardan banyoya gireceğinizde temiz, ferah bir banyo ile karşılaşabilirsiniz.
 • Banyo temizleyiciler ürün kategorilerine göre ayrıldığı gibi boyut ve koku açısından da değişir. Banyoya girdiğinizde ferah, sizi rahatlatan ve muhteşem kokuyla bulunan ürünlerimizi seçebilirsiniz.
Ürünler lavanta kokulu, deniz kokulu olmak üzere değişir. Etkili temizlikte kusursuz bir banyo için uygun fiyat ve kampanya fırsatları ile sayfamızı inceleyebilirsiniz.
Temizleme Mendilleri
Pratik temizliğin en doğru adresi, temizleme mendilleridir. Temizleme mendilleri boyut olarak, çanta boydur ve bulunduğunuz farklı alanlarda hijyen konusunda kendinizi iyi hissetmeniz için kullanılabilir. Peki, tercihinize göre temizleme mendilleri hangileridir? Sayfamızdan inceleyebilirsiniz.farmasi giriş

Temizleme Mendilleri Ne İşe Yarar?

Temizleme mendilleri;
 • Makyaj temizleme mendili
 • Yüz temizleme mendili olmak üzere değişir.
Yüz ve göz makyajınızı dilediğiniz her yerde pratik bir şekilde temizlemek istiyorsanız, cilt tipinize göre makyaj temizleme mendillerini tercih edebilirsiniz. Karma cilt, yağlı cilt, kuru cilt olmak üzere temizleme mendilleri değişir. Örneğin yağlı ciltlerin cildindeki yağı aldığı gibi makyajı da temizleme özelliğine sahip ürünlerimiz, kullanmalı. Kuru ciltler ise nemlendirme özelliği bulunan, temizleme mendillerini tercih etmeli. Böylelikle hem cildinizi zarar görmez, hem de doğru bir şekilde temizlenmiş olur.

Yüz Temizleme Mendili Nedir?

Yüz temizleme mendili dışarıda, sporda ya da herhangi bir faaliyette cildinizin nefes almasını istediğinizde kullanabileceğiniz mendillerdir.
 • Yüz temizleme mendilleri ferah bir his yaratır.
 • Sebum, kir ve makyaj kalıntılarının zorlamadan çıkarılmasına yardımcı olur. Örneğin dumanlı bir ortamda bulunduğunuzda, cildinizin temizlenmesi için paket şeklinde bulunan yüz temizleme mendilleri idealdir.
 • Çanta boy olarak bulunduğu için rahatlıkla çantanızda yer alır ve dilediğiniz her yerde kendinizi iyi hissetmek adına kullanabilirsiniz.
Temizleme mendilleri boyut, koku, kategori ve kullanım alanına göre değişir. En uygun fiyatlarla, farklı markalara ait ürünlerimizi siz de deneyebilirsiniz!
Bulaşık Bakım
Bulaşık makinesi temizleyici, bulaşık parlatıcıları gibi birbirinden farklı bulaşık bakım ürünlerinin hepsi ve daha fazlasını sayfamızda bulabilirsiniz. Tercih ettiğiniz markaya göre uygun fiyatlarla ürünlerimiz mevcut!farmasi giriş

Bulaşık Bakım Ürünleri Nelerdir?

Bulaşık bakım ürünleri;
 • Bulaşık süngerleri
 • Bulaşık deterjanları
 • Parlatıcılar
 • Bulaşık fırçaları olmak üzere değişir.
  Bulaşık bakım ürünlerinde kaliteli ürün, her zaman için ön plandadır. Bulaşık yıkadıktan sonra renginde solma, çizilme, üründen kaynaklı olarak hasar görme gibi etmenlerin yaşanılması mümkün. Bu yüzden bulaşık bakım ürünleri tercih ederken kaliteli ve uzun süreli kullanıma dayanıklı olmasına dikkat edilmeli. Böylece bulaşık yıkarken çizilmeye, kırılma ya da desenli bulaşıkların renginin solması gibi etmenler yaşanılmaz. Bulaşık bakım ürünleri farklı boyutlarda, farklı fiyatlarla ve farklı markalara ait seçenekleriyle sayfamızda bulunuyor. İnceleyebilirsiniz.

Bulaşık Bakım Ürünleri Nasıl Kullanılır?

Bulaşık bakımı, aşamalı olarak değişir. Bulaşıkların kirden arınması, temizlenmesi, lekelerini çıkartılması, durulanması, parlatılması gibi etmenlerdir. Bulaşık bakım ürünleri genel olarak yoğun ürünlerdir. Yani çok az bir miktar alsanız bile, rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bulaşık bakım ürünlerini aşırı kullanmak hem cildinize zarar verir, hem de ürünlerinize de zarar vermesi mümkün. Özellikle ağır deterjanlar, fırçalar ve parlatıcılar doğru kullanılmazsa ve doğru durulanmazsa, sağlığımız açısından zararlı olabilir.
 • Bulaşık bakım ürünlerinde, kaliteli markalara önem vermelisiniz. Kaliteli markaların farklı boyutlarındaki ürünlerimiz için sayfamıza göz atabilirsiniz. Ürünlerimizin her biri, bütçeye uygundur. Sizi maddi açıdan zorlamaz.
Leke Çıkarıcı
En kaliteli ve en uygun fiyatlardaki leke çıkarıcıların hepsi sayfamızda, sizler için sunuluyor. Göz atıp en doğru ürünü tercih edebilirsiniz.farmasi giriş

Çıkmayan Leke Nasıl Çıkar?

Bulaşıklarda, kıyafetlerde ya da ev içerisindeki herhangi bir yüzeyde kalıcı lekeler ne kadar ürün uygularsanız uygulayın çıkmayabilir. Çıkmayan lekenin çıkması için kaliteli ürünleri tercih etmelisiniz.
 • Gelişigüzel ürünler, lekeyi daha fazla kalıcı hale getirebilir. Bunun sonucunda da yüzeyin zedelenmesine, lekelenmesine ve yüzey renginin aşınmasına sebep olur. Kaliteli ürünlerimizin her biri farklı boyutlarda ve farklı aşamalara göre uygulanmaktadır.
 • Yüzeyler için kullanılan leke çıkarıcılarını, kıyafetlerde uygulamak doğru olmaz. Kıyafetler için ayrı, yüzeyler için ayrı, bulaşıklar için ayrı leke çıkarıcı ürünlerimiz bulunuyor. Her biri kaliteli fiyatlarıyla sayfamızda yer almaktadır.

En Zor Lekeler Nasıl Çıkar?

En zor, inatçı lekelerin çıkması için leke çıkarıcı kaliteli ürünler kullanmalısınız. Leke çıkarıcı ürünler sprey, jel, günlük kullanım, aylık kullanım ya da haftalık kullanım olmak üzere farklı şekillerde bulunur.
 • Sürekli olarak leke çıkmadığı zaman ürün kullanmakta doğru değildir. Günlük kullanımda geçerli olan ürünleri bu şekilde kullanabilirsiniz.
 • Aşırı ağır leke çıkarıcı ürünler kullandığınız alanda hasar oluşturur. Bu yüzden kullanımına göre tercih edilmeli.
Sprey, köpük, jel, toz ya da farklı yapılardaki leke çıkarıcı ürünlerin her biri sayfamızda yer alır. Göz atıp, inceleyebilirsiniz. Etkili bir temizlik için hala denemediniz mi?
Çamaşır Bakım
Çamaşır bakım ürünleri, çamaşır makinesi bakım ürünleri ile beraber bulunur. Çamaşırlarınızı yıkarken, çamaşır makinesinin temiz olması önemlidir.farmasi girişSu ve deterjan ile çamaşırları temizlemekle görevli makinalar, belirli bir süreden sonra içerisinde biriken temizleyicilerden dolayı tıkanmaya ya da kirlere neden olur. Çamaşır bakım ürünleri içerisinde, makinanız için en ideal ürünlerin hepsi ve daha fazlasını sayfamızda bulabilirsiniz.

Çamaşır Bakımı Nasıl Yapılır?

Çamaşır bakımı makina ile başlayıp, dolap içerisinde bulunan çamaşırların dezenfekte edilmesiyle gerçekleşir.Çamaşır bakım ürünleri; Makine çekmecesinin temizlenmesi, bu temizlemeye uygun ürünlerle gerçekleşmeli. Kıyafetlerinize zarar vermeyecek bakım ürünleri bulunur. Bunları kıyafet dolabınıza yerleştirdiğinizde hem kokuyu önler, hem de kıyafetler uzun süreli olarak dolapta bulunuyorsa zararlı etkenlere karşı koruyucu olur.

Bakım Çamaşır Bakım Ürünleri Nelerdir?

Çamaşır bakım ürünleri deterjanlar, kokular, tuzlar, spreyler olmak üzere değişir. Kimyasal ürünler, çamaşır makinesine zarar verdiği gibi çamaşırlarınızın da zarar görmesine nedendir.
 • Doğal ürünlerle yapılan temizleyiciler hem makinanıza zarar vermez. Hem de çamaşır bakım ürünü etkili olur.
 • Çamaşır bakım rutini, kıyafetlerinizin uzun süreli kullanılabilmesi adına yardımcıdır. Herhangi bir kıyafeti tekrardan kullanmak istediğinizde bakım rutinine dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde en sevdiğiniz kıyafetleriniz yanlış çamaşır bakım işlemi gerçekleştirilen dolayı zedelenebilir, hasar görebilir.
Renginin solması ya da istenmeyen birçok durumun yaşanması mümkün. Çamaşırı bakım işlemleri için farklı markalara ait en uygun fiyatları, sayfamızdan inceleyerek bulabilirsiniz.
Yüzey Bakım
Günlük yaşamda en sık tercih edilen ürünlerin içerisinde, yüzey bakım temizleyici ürünleri gelir. Ahşap, cam, metal yüzey fark etmeden yaşam alanlarınızın hijyenik olması mümkün.farmasi girişSayfamızda bulunan ürünleri inceleyerek, uygun fiyatlarla yüzey bakım ürünü satın alabilirsiniz.

Yüzey Temizleyici Nasıl Kullanılır?

Yüzey temizleyici;
 • Ahşap yüzey
 • Metal yüzey
 • Cam yüzey olmak üzere farklı şekillerde kullanılır.
Yüzey temizleyici kullanılmadan önce hangi yüzeyde nasıl bir temizleme yapacağınızı belirlemeniz gerekir. Aksi takdirde yüzeyde hasar, renginin solması gibi etmenlerle karşılaşmanız mümkün. Yüzey temizleyici ürünlerimiz, yüzey türü ve kirlilik düzeyine göre farklı şekillerde formüle edildiği için buna uygun bir ürünü seçip, uygun fiyatlarla sayfamızdan alabilirsiniz. Farklı markalara ait onlarca seçenek içerisinden, yüzeylerinize uygun seçim yapabilirsiniz.

Yüzey Bakım Ürünleri Nerelerde Kullanılır?

Yüzey bakım ürünleri, yaşam alanınızın her noktasında kullanılan ürünlerdir. Balkon, banyo, odalar, pencere camları gibi farklı bölümlerde yüzey temizleyiciler alana uygun bir şekilde kullanılmaktadır.
 • Genel alan temizliği için üretilen ürünlerin dışında, spesifik alanların temizliği adına özel formüllerle ürünlerimiz bulunur.
 • Yüzey bakım temizleyici markalarımız, uygun fiyatlar, farklı kokular, farklı boyutlar ve farklı seçenekler ile satışa sunulmaktadır. Daha parlak, daha canlı ve daha hijyenik bir alan için tercihinizi yapabilirsiniz.
farmasi girişDüzenli kullanımda yüzey bakım ürünlerimiz, en ufak bir yan etki oluşturmaz. Bu konuda tereddüde düşmeden, çoğunluğun tercihinden olan ürünleri sizde deneyimleyebilirsiniz.
Temizlik Bezleri
Temizlik BezleriTemizlik bezleri, çok amaçlı kullanım için tasarlanmıştır. Temizlikte dakikalar içerisinde bulunduğunuz alanı temizlemek, temizlik bezleri ile mümkündür. Kolay, basit kullanımlı kullan at konseptiyle yer alan temizlik bezleri için sayfamıza göz atabilirsiniz.

Temizlik Bezi Nedir?

farmasi girişEv, ofis, işyeri ve arabada temizlik bezleri, yüzey temizleyici olarak geliştirilen yapısı ile pratik bir kullanım sunar. Islak mendil ya da ıslak havlu ile karıştırılmaması gerekir. Yalnızca temizleme odaklı bir üründür. Bulunduğu alanı temizlediği gibi kullan at konseptiyle tekrar bir temizlik bezini kullanmamalısınız. Temizlik bezleri pratik, kolay ve anlık temizlemeler de en büyük yardımcınızdır. Özellikle çalışan kişiler sürekli olarak temizlikle uğraşamadıkları zaman temizlik bezleri kurtarıcı olur. Temizlik losyonları ile tasarlanan ve farklı yüzeylerde istenilen etkiyi sağlayan temizlik bezleri, sizin de tercihimiz olabilir.

Temizlik Bezleri Hangi Yüzeylerde Kullanılır Ve Özellikleri Nelerdir?

Temizlik bezleri, kuru ve ıslak yüzeylerin temizliğinde kısa sürede temizleme yapıp, en büyük yardımcınız olur. Fayans, cam, ahşap ve laminant parke yüzeylerin temizliğinde istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Tek kullanımlık olarak tasarlanan bez halı yüzeyleri, tekstil döşeme, cilalı yüzeyler, masif ahşap yüzeyler için uygun değildir. Özel tasarlanan temizlik bezleri konforludur.farmasi girişKullanılmaması gereken alanlarda kullanmamalısınız. Ürünlerimizin arka bölümünde hangi alanlarda kullanılır, hangi alanlarda kullanılmaması gerektiği belirtilir. Kural ve detaylara uyduğunuz taktirde muhteşem bir temizlik yapmanız mümkün. İçeriğindeki bileşenlerle bulunduğu alana zarar vermez. Deneyimlemek isterseniz sizler için sayfamızda sunuluyor.