0 532 203 38 66
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Banyo Temizleyiciler

Anasayfa » Farmasi Ürünleri » Temizlik Mr Wipes » Banyo Temizleyiciler

Banyo temizleyiciler;

  1. Yüzey temizleyici
  2. Sprey
  3. Banyo kireç çözücü
  4. Köpük banyo temizleyicisi
  5. Ve küf temizleyici gibi birbirinden farklı temizlik malzemeleri, banyo temizleyicileri kategorisi içerisinde sayfamızda mevcut.

Uygun fiyatlarla farklı boyutlardaki ürünleri satın alarak, dilediğiniz şekilde muhteşem bir temizlik yapabilirsiniz.

farmasi giriş

Banyo Temizleyicileri Nelerdir?

Banyo temizleyiciler denilince, birçok ürün bulunur. Banyo, hijyen konusunda sürekli olarak temizlenmesi gereken bir bölümdür. Yüzeylerde sudan ve sıcak havadan oluşan kireçler ve aynı sebeplerden dolayı küf oluşumu gibi etmenler temizlenmediği takdirde mikrop kapmasına neden olur.

  • Banyo temizleyiciler banyodaki yüzeylerin temizlenmesi adına, spreylerle bulunur.
  • Kireç çözücüler yalnızca banyodaki alanlara göredir.
  • Köpük banyo temizleyici ve küf temizleyiciler ise temizlik malzemeleri içerisine dahildir.

Banyo temizleyici çeşitleri içerisinden en uygun fiyatlarla ürünleri sipariş ederek, kusursuz hijyen sağlayabilirsiniz.

Banyo Temizleyiciler Nasıl Kullanılmalı?

Banyo temizleyiciler haftalık, günlük ya da aylık olarak bulunur. Örneğin küf temizleyici ürünleri, sürekli olarak banyoda kullanmak doğru değildir. Haftalık ya da aylık kullanmalısınız. Jel banyo temizleyicileri, her banyodan sonra uygulayabilirsiniz. Böylelikle tekrardan banyoya gireceğinizde temiz, ferah bir banyo ile karşılaşabilirsiniz.

  • Banyo temizleyiciler ürün kategorilerine göre ayrıldığı gibi boyut ve koku açısından da değişir. Banyoya girdiğinizde ferah, sizi rahatlatan ve muhteşem kokuyla bulunan ürünlerimizi seçebilirsiniz.

Ürünler lavanta kokulu, deniz kokulu olmak üzere değişir. Etkili temizlikte kusursuz bir banyo için uygun fiyat ve kampanya fırsatları ile sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Mr. Wıpes WC Temizleyici 750ml
Ürünü İncele Farmasi Temsilcisi Ol Ürün Açıklaması Kirece karşı oldukça etkili olan bu özel amaçlı tuvalet temizleyicisi, kötü kokuları ve...
MR.WIPES ULTRA WC TEMİZLEYİCİ 750 ML
Ürünü İncele Farmasi Temsilcisi Ol Ürün Açıklaması Kirece karşı oldukça etkili olan bu özel amaçlı tuvalet temizleyicisi, kötü kokuları ve...