0 532 203 38 66
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Farmasi Ürünleri

Anasayfa » Farmasi Ürünleri

Bugüne kadar Farmasi ürünlerini kullanıyor olabilirdiniz ancak bugünden sonra sizlere sağladığı avantajları duyduğunuzda artık Farmasi temsilcisi olmayı düşünebilirsiniz.

Amare & kyani
Amare & kyani

DR . C . TUNA
DR . C . TUNA ürünleri sayesinde cilt bakımında yeni bir dönem başlıyor. Hem uygun fiyatlı hem de temiz içerikli ürün kullanmak isteyen kişiler için vazgeçilmez seçeneklerden biri olduğunun unutulmaması gerekir. Özellikle doğal ürünler üzerine yoğunlaşan bu seri kapsamında cildinizin sivilce probleminden başlayarak kuruluk ile mücadeleye kadar birçok farklı aşamada eşsiz bir destekten faydalanması sağlanmaktadır.Amare & kyaniAmare & kyani

Doğal Seriler

DR . C . TUNA serisinin en sevilen özelliklerinin başında içeriğinin doğal ve fiyatlarının erişilebilir olması gelmektedir. Bu noktada yara izlerinin iyileşmesinden egzama ile mücadeleye kadar birçok alanda bu firmanın ürünlerinden istifade edebilirsiniz. Farmasi firmasının bir serisi olarak karşımıza çıkmaktadır. En sorunlu olan ciltlerin dahi daha nitelikli bir hale gelmesi için özel olarak hazırlanan ürünleri olması memnuniyeti artırmaktadır. Paketlemesinin profesyonelliği de göz doldurmaktadır. Uzun dönemler boyunca kullanışlı bir biçimde dolabınızda muhafaza edebileceğiniz krem kapları tasarlanmıştır. Bunun yanı sıra içeriklerin dermatolojik olarak onaylanmış olması da memnuniyeti artırmaktadır. Kullanan kişilerin yaptıkları yorumlar sunulan ürün kalitesini bir kere daha kanıtlar.

Uygun Fiyat Politikası

Seride yer alan ürünlerin oldukça nitelikli ve kaliteli olmasının yanı sıra çok uygun fiyata satışa sunuluyor olması da memnun etmektedir. Uygun fiyat politikası sayesinde her alanda ihtiyacınızı bu seri üzerinden sorusuz şekilde temin edebilirsiniz. İçerikler hakkında yapılan yorumlara bakıldığı zaman ne derece seçkin bir katalogun hazırlandığı anlaşılıyor. DR . C . TUNA sizin için kalitenin yeni adresi. Cilt bakımı, saç bakımı, mutfak temizleyicileri, banyo temizleyicileri, aktif yaşam plus ürünleri içerisinde şans ürünleri, uygun fiyatlarla sizler için sunuluyor. Şans ürünleri içerisinde kendinize uygun ya da ihtiyaç duyduğunuz bir ürüne, tek tıkla sahip olabilirsiniz.farmasi giriş

Şans Ürünleri Nedir?

Şans ürünleri sayfamızda, belirli ürünler için oluşturulan kategoridir. Burada hiç beklemediğiniz anda ihtiyaç duyduğunuz bir ürüne, düşük fiyatla sahip olabilirsiniz. Her ürün için geçerlidir. Saç bakımı, ağız bakımı, makyaj malzemeleri, makyaj yardımcıları, temizleme ürünleri, takviye edici gıdalar, kahveler aklınıza gelen her türlü ürün şans ürünlerimizde bulunmaktadır. Düzenli olarak kontrol ettiğiniz takdirde daha uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Şans ürünlerimiz yalnızca tek bir ürünle değil farklı ürünlerle bulunabilir. Burada bir sınırlama bulunmaz.

Şans Ürünleri Neye Göre Belirleniyor?

Şans ürünleri talepleri, genel olarak çoğunluğun tercih ettiği ürünlere göre değişir. Örneğin aylık ya da haftalık olarak makyaj malzemelerinde çok fazla talep varsa makyaj malzemeleri ürünlerimiz arasından biriyle, ürün şans kategorisine girer. Ve burada uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.
 • Şanslı ürünler beraberindeki kampanyalar ile yer alır. Yalnızca makyaj malzemeleri değil, sayfamızda bulunan her kategorideki ürünü şans ürünlerinde bulabilirsiniz.
 • Eğer şans sizden yana ise neden sizde bu ürünlerden faydalanmayasınız? Sürekli olarak güncelleyip, sayfamızı yenilediğinizde şans ürünlerini görebilirsiniz. Her hafta, her ay ya da her gün şans ürünleri değişmektedir. Bugün şans siz olabilir!
Makyaj
Makyaj kategorisinde birçok farklı alt başlık mevcut! Ruj, rimel, allık, kapatıcı, BB krem, CC krem gibi ürünlere sorunsuz bir biçimde erişim sağlayabilirsiniz.farmasi girişSatın alacağınız ürünün içeriği konusunda detaylı bir araştırma yapmalısınız.  Ürün içeriğinin cilt ile temasa uygun olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra kullanım talimatlarına da özen gösterilmelidir. Bu aşamada hatırlatılması gereken asıl unsur cilt bakımının da en az makyaj kadar büyük bir öneme sahip olduğudur. Makyajın kendini göstermesi için öncelikle cildin sağlıklı olması gerekir.

Fondöten ve Alternatifleri

Makyaj denildiği zaman akla ilk gelen ürünlerden olan fondöten istenmeyen lekelerin kapatılması ve renk eşitsizliklerinin ortadan kaldırılması için bir fırsat sunmaktadır. Fondöten seçim adımlarında kişilerin renk tonuna ve cilt yapısına uygun tercihte bulunması gerekir. Örneğin cildinde yağlanma sorunu olan kişilerin öncelikli olarak sebum dengeleyici içeriğe sahip olan ürünlerden yana tercihini kullanması gerekmektedir. Ürün içeriği kadar uygulama aşaması da önemlidir. Fondötenler sünger ile uygulandığı zaman elde edilecek olan bitişin daha doğal olacağı da fark edilir.

Makyaj Temizleme Ürünleri

Makyaj sonrasındaki süreçte günün sonunda makyajın temizlenmesi konusunda da çok dikkatli olmanız gerekir. Makyaj temizleme aşamamsında öncelikli adım olarak makyaj sütü ile ilk katmanı çıkartmalısınız. Daha sonrasında ise jeller ile yıkamalısınız. Bu aşamada isteyen kişiler sabun da kullanabilir. Bir kısıtlama getirilmemiştir. Makyajın temizlenmesi sonrasında nem dengesini koruması için nemlendirme safhasına geçiş yapılmalıdır. Seçmiş olduğunuz ürünün cilt ile bütünleşmesi makyajın başarılı durması için çok önemlidir!
Parfüm
Şekerli, odunsu, nefes kesen birbirinden farklı yeni kokuların hepsi ve daha fazlası sayfamızda yer alıyor. Kendi kokunuza en uygun seçimi yaparak, satın alabilirsiniz.farmasi girişGünün her saatinde hoş kokularla kokmak, herkesin tercihidir. Kadın ya da erkek fark etmeden farklı markalara ait birbirinden ayrı kokular sayfamızda bulunuyor.

Parfüm Çeşitleri

Şekerli ve canlı kokuları sevenler için tasarımıyla sizi hayran bırakan muhteşem kokular yer aldığı gibi daha mat fakat kalıcı kokuları da her sezon kullanabilirsiniz. Kadınlar için daha çok canlı, şekerli, renkli kokular ön plandadır. Erkekler için ise daha sofistik, mat kokularda parfüm bulunur. Koku tercihinizde uzun süreli kullanıma dikkat etmelisiniz. Günlük kokular ya da bulunduğunuz aktivitelerde tercih edebileceğiniz farklı parfümleri de seçebilirsiniz. Karakterinizi yansıtan parfümler için tek tık yeterli!

Parfüm Seçimi Nasıl Olmalı?

Parfüm seçiminde kaliteli markalarla, en uygun fiyatları aradığınızda sayfamızda tam da aradığınız şekilde bulacağınız ürünler yer alıyor. Sayfamızı incelediğinizde kadın ya da erkek olarak kategorize edilmiş parfümlerden tercihinizi yapabilirsiniz.
 • Parfümler herkesin kendi tarzını, ruhunu yansıtır. Kullanacağınız parfümünüz de karakterinizi ortaya çıkardığınız gibi gün içerisinde kokunuzla herkesi kendinize hayran bırakabilirsiniz.
 • Herhangi bir parfümünü gelişigüzel kullanmak yerine öncelikle parfümün genel kokusu, tasarımı size hitap etmeli. Böylece çevrenizdeki kişiler parfümünüzü sorduğunuzda rahatlıkla söyleyebilirsiniz.
Kadın, erkek ve çocuklara da uygun olarak bulunan onlarca parfüm seçeneğinden, uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.
Kişisel Bakım
Kadın ya da erkek fark etmeden yalnızca şık giyinmek, makyaj yapmak, kendinize uygun parfümü kullanmak yeterli değildir.farmasi girişBu ürünleri kaliteli markalarla kullansanız bile bakımlı olmadığınız zaman, bir işe yaramaz. Kişisel bakım ürünleri içerisinde en kaliteli ve en doğru bakım ürünlerinin her biri, sayfamızda yer alıyor. İnceleyip tercihinize göre satın alabilirsiniz.

Kişisel Bakımda Doğru Tercih Nedir?

El, ayak, ağız, diş bakımı her yaşta ve her cinsiyetten önemlidir. Kadınlar makyaj yapmasa bile ciltlerinin düzenli, temiz olmasına dikkat etmeli. Cilt bakım ürünlerinin her biri sayfamızda mevcut. Kadınlar ve erkekler cilt tiplerine göre en doğru ürünü tercih edip, düzenli bir şekilde kullanmalı. Sabah akşam günün herhangi bir saatinde kişisel bakım ürünleri ile kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Cildinizi temizlediğiniz gibi ağız ve diş bakımı da önemlidir. Karşı cins ya da hem cinsinizle sohbet ederken ağız ve diş bakımına dikkat etmediğiniz de, bu durum karşıdaki kişiyi rahatsız eder. Ne kadar şık ve ne kadar kaliteli bir görünüme sahip olsanız da kişisel bakım yapılmadığında herhangi bir faydası olmaz.

Uygun Fiyatlarla En Doğru Tercih

Cildinize uygun ürünleri tercih ederek cildinizin ferahlamasına ve canlanmasına yardımcı olabilirsiniz. Ağız ve diş bakımı için bulunan ürünlerimizle, daha sağlıklı dişler ve kokmayan bir ağız mümkün. El, ayak, tırnak bakımı da kişisel bakım servisine dahildir. Kişisel bakım ürünlerimiz farklı markalarda ve farklı fiyatlarla sayfamızda yer alıyor. Göz atmak ister misiniz?
Aksesuar
Kadınların ve erkeklerin olmazsa olmaz tamamlayıcısı, aksesuarlardır. Peki, size en yakışan aksesuar hangisi? Sade, şık, gösterişli ve tek parça aksesuarların her biri sayfamızda yer alıyor, göz atabilirsiniz.farmasi giriş 

Aksesuar Seçenekleri Nelerdir?

Aksesuar denilince çoğunluğun aklına yalnızca takılar gelmektedir. Fakat takılardan ziyade şapka, kemer, broş gibi farklı ürünlerde aksesuar kategorisine girmektedir. Aksesuar;
 • Kıyafetin,
 • Makyajınızın
 • Ya da günlük modunuzun tamamlayıcısıdır.
Örneğin herhangi bir aktiviteye katılacağınızda son dokunuş yapmak çoğu zaman makyajla gerçekleşse de, çoğu zamanda bir aksesuarla tamamlanmalı.
 • Sade bir kıyafetinizi şıklaştırmak istediğiniz de doğru küpe, doğru kemer ve doğru kolye kullanımı da önemlidir.
 • Erkekler için sportif faaliyetlerin de şık bir spor saat, şık bir spor şapka en önemli aksesuarları olur.
Burada aksesuar çeşitleri renk, görünüm, şekil, marka olarak değişse de, fiyat açısından da alternatif seçenekleriyle sayfamızda yer alıyor.

Aksesuar Nasıl Kullanılmalı?

Aksesuar kullanımı, önemli detaydır. Oldukça şık bir parçayı, yanlış yerde kullanmanız aksesuarı harcadığınız anlamına gelir.
 • Örneğin çoğu zaman küçük küpeler, saçlarıNız arasında görülmese bile dikkat çekici bir detayla yer alabilir.
 • Erkekler için şık bir saat, şık bir kemer en önemli aksesuardır. Ne kadar sade olsanız da şıklaştırabilirsiniz. Ne kadar şık olsanız da, aksesuarlarınızla sade bir hale getirmeniz mümkün.
En iddialı ve tarzınıza hitap eden binlerce seçenekteki aksesuarlar için sayfamıza incelemeye ne dersiniz?
Temizlik Mr Wipes
Temizlik mr wipes, çok amaçlı temizleyici üründür. Her evde kesinlikle bulunması gerekir. Evinizde muhteşem bir temizlikle beraber güzel kokulu ürünler aradığınızda, kesinlikle tercih edebilirsiniz. Farklı alanlarda ve farklı yüzeylerde kullanılması gereken Mr Wipes ürünlerini inceleyebilirsiniz.farmasi giriş

Temizlik Mr Wipes Nedir?

Temizlik Mr Wipes, çok amaçlı temizleyici olarak bilinmesinde ki en önemli etmen, hem hoş kokulu olması hem de farklı alanlarda aynı doğrultuda kullanılabilmesini sağlamasıdır. Yalnızca tek bir ürünle muhteşem bir temizlik için tercih edebilirsiniz. Halılarda, mutfakta, banyoda, mermerde, fayansta, evde bulaşık yıkarken ya da çamaşırlardaki inatçı lekelerin yok edilmesinde kullanılmaktadır. Yan etkisi bulunmaz. Ürünlerinizde, bulaşıklarınızda ve evinizdeki farklı yüzeylerde leke bırakmaz. Bu yüzden çoğunluğun tercihinde olan ürünü sizde sayfamızdan tercih edip, deneyimleyebilirsiniz.

Temizlik Mr Wipes İle Etkili Temizleme

Temizlik Mr Wipes, yıkanabilir ve silinebilir her yüzeyde hijyenik temizlik için kullanılmaktadır.
 • Evinizde ki oturma odanızda, mutfağınızda, çocuk odasında, her odada rahatlıkla kullanılabilme özelliği mevcuttur.
 • Cildi tahriş eden bir yanı bulunmaz.
 • Klorlu ağartıcılar içermez. Bulunduğu yüzeyde renginin açılması ya da leke bırakma gibi en ufak bir özelliği yoktur.
 • Çok amaçlı temizleyici olarak bilindiği için diğer temizleyicilere göre ön plandadır.
En uygun fiyatlarla tercih edebileceğiniz boyutlarda yer alır.  Sayfamızdan inceleyip, satın alabilirsiniz. Hem temiz hem çok amaçlı hem de muhteşem kokusuyla evinizi şımartmaya var mısınız?
Aktif Yaşam Nutriplus
Aktif yaşam nutriplus, içeriğindeki muhteşem bileşenlerle beslenmenizde takviye edici bir gıdadır.farmasi girişBirçok açıdan fayda sağlayan aktif yaşam nutriplus ile siz de kendinizi şımartabilirsini.z sayfamızda aktif yaşam nutriplus ürünleri, uygun fiyatlarıyla sizleri bekliyor.

Aktif Yaşam NutriPlus Faydaları Nelerdir?

Aktif Yaşam nutriplus ürünleri, uygun fiyatlarla ve farklı seçenekleri sayfamızda yer alıyor. Bunlar içerisinden kendiniz için tercih edebilirsiniz. Denemek isteyenler için denemeye değer bir ürün!
 • Kilo vermede oldukça faydalıdır. Kilo vermek isteyenler, kısa sürede etkili bir gıda ürünü aldıkları zaman kullanabilirler.
 • Tokluk hissi oluşturduğu için gün içerisinde sürekli aç durumunda olmazsınız. Tokluk hissi oluşması ile beraber sindirim sisteminizi düzenli bir şekilde çalıştırır. Buradan sindirim problemi yaşayan kişiler için bunun da önüne geçmektedir.
 • Aktif yaşam nutrıplus, takviye edici bir gıdadır. İlaç olarak kullanılmamalı. Yalnızca takviye edici olarak alınmalıdır. İçeriğindeki probiotic, multivitamin ve çeşitli vitaminler sağlığınız açısından fayda sağlar.
Gün içerisinde enerjinizin yerine gelmesine yardımcıdır.

Aktif Yaşam NutriPlus Nasıl Kullanılmalı?

Aktif yaşam nutrıplus ürünleri, düzenli bir kullanıma tabi tutulmalı. Düzenli kullanılmadığı zaman istenilen etkiyi sağlamaz. Sabah ya da akşam olmak üzere kendinize belirli bir zaman dilimi oluşturmalısınız. Bu zaman dilimleri içerisinde ürünü kullanmalısınız. Aktif yaşam nutrıplus ürünlerimizin her biri, farklı içerikleriyle sayfamızda yer alıyor. Tercihiniz yaparak satın alabilirsiniz. Kendiniz için yeni bir başlangıç yapmaya var mısınız?