0 532 203 38 66
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Leke Çıkarıcı

Anasayfa » Farmasi Ürünleri » Temizlik Mr Wipes » Leke Çıkarıcı

En kaliteli ve en uygun fiyatlardaki leke çıkarıcıların hepsi sayfamızda, sizler için sunuluyor. Göz atıp en doğru ürünü tercih edebilirsiniz.

farmasi giriş

Çıkmayan Leke Nasıl Çıkar?

Bulaşıklarda, kıyafetlerde ya da ev içerisindeki herhangi bir yüzeyde kalıcı lekeler ne kadar ürün uygularsanız uygulayın çıkmayabilir. Çıkmayan lekenin çıkması için kaliteli ürünleri tercih etmelisiniz.

  • Gelişigüzel ürünler, lekeyi daha fazla kalıcı hale getirebilir. Bunun sonucunda da yüzeyin zedelenmesine, lekelenmesine ve yüzey renginin aşınmasına sebep olur. Kaliteli ürünlerimizin her biri farklı boyutlarda ve farklı aşamalara göre uygulanmaktadır.
  • Yüzeyler için kullanılan leke çıkarıcılarını, kıyafetlerde uygulamak doğru olmaz. Kıyafetler için ayrı, yüzeyler için ayrı, bulaşıklar için ayrı leke çıkarıcı ürünlerimiz bulunuyor. Her biri kaliteli fiyatlarıyla sayfamızda yer almaktadır.

En Zor Lekeler Nasıl Çıkar?

En zor, inatçı lekelerin çıkması için leke çıkarıcı kaliteli ürünler kullanmalısınız. Leke çıkarıcı ürünler sprey, jel, günlük kullanım, aylık kullanım ya da haftalık kullanım olmak üzere farklı şekillerde bulunur.

  • Sürekli olarak leke çıkmadığı zaman ürün kullanmakta doğru değildir. Günlük kullanımda geçerli olan ürünleri bu şekilde kullanabilirsiniz.
  • Aşırı ağır leke çıkarıcı ürünler kullandığınız alanda hasar oluşturur. Bu yüzden kullanımına göre tercih edilmeli.

Sprey, köpük, jel, toz ya da farklı yapılardaki leke çıkarıcı ürünlerin her biri sayfamızda yer alır. Göz atıp, inceleyebilirsiniz. Etkili bir temizlik için hala denemediniz mi?

Mr. Wıpes Performans Oxı Clean Leke Çıkarıcı
Ürünü İncele Farmasi Temsilcisi Ol Ürün Açıklaması Oksijenin mükemmel gücü ile lekelerle savaşır ve kirleri çıkarır!   Tüm kumaş yüzeylerde...