0 532 203 38 66
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Temizleme Mendilleri

Anasayfa » Farmasi Ürünleri » Temizlik Mr Wipes » Temizleme Mendilleri

Pratik temizliğin en doğru adresi, temizleme mendilleridir. Temizleme mendilleri boyut olarak, çanta boydur ve bulunduğunuz farklı alanlarda hijyen konusunda kendinizi iyi hissetmeniz için kullanılabilir. Peki, tercihinize göre temizleme mendilleri hangileridir? Sayfamızdan inceleyebilirsiniz.
farmasi giriş

Temizleme Mendilleri Ne İşe Yarar?

Temizleme mendilleri;

  • Makyaj temizleme mendili
  • Yüz temizleme mendili olmak üzere değişir.

Yüz ve göz makyajınızı dilediğiniz her yerde pratik bir şekilde temizlemek istiyorsanız, cilt tipinize göre makyaj temizleme mendillerini tercih edebilirsiniz. Karma cilt, yağlı cilt, kuru cilt olmak üzere temizleme mendilleri değişir. Örneğin yağlı ciltlerin cildindeki yağı aldığı gibi makyajı da temizleme özelliğine sahip ürünlerimiz, kullanmalı. Kuru ciltler ise nemlendirme özelliği bulunan, temizleme mendillerini tercih etmeli. Böylelikle hem cildinizi zarar görmez, hem de doğru bir şekilde temizlenmiş olur.

Yüz Temizleme Mendili Nedir?

Yüz temizleme mendili dışarıda, sporda ya da herhangi bir faaliyette cildinizin nefes almasını istediğinizde kullanabileceğiniz mendillerdir.

  • Yüz temizleme mendilleri ferah bir his yaratır.
  • Sebum, kir ve makyaj kalıntılarının zorlamadan çıkarılmasına yardımcı olur. Örneğin dumanlı bir ortamda bulunduğunuzda, cildinizin temizlenmesi için paket şeklinde bulunan yüz temizleme mendilleri idealdir.
  • Çanta boy olarak bulunduğu için rahatlıkla çantanızda yer alır ve dilediğiniz her yerde kendinizi iyi hissetmek adına kullanabilirsiniz.

Temizleme mendilleri boyut, koku, kategori ve kullanım alanına göre değişir. En uygun fiyatlarla, farklı markalara ait ürünlerimizi siz de deneyebilirsiniz!

Mr. Wıpes Clean Temizleme Mendili Okyanus Esintisi Kokulu 40 Adet
Ürünü İncele Farmasi Temsilcisi Ol Ürün Açıklaması Mr. Wipes Yüzey Temizleme Mendilleri tüm yüzeylerde tek seferde güvenli ve etkili temizlik...
Mr. Wıpes Clean Temizleme Mendili Limon Kokulu 40 Adet
Ürünü İncele Farmasi Temsilcisi Ol Ürün Açıklaması Mr. Wipes Yüzey Temizleme Mendilleri tüm yüzeylerde tek seferde güvenli ve etkili temizlik...
Mr. Wıpes Parke Laminant Zemin Islak Mendili 16 Adet
Ürünü İncele Farmasi Temsilcisi Ol Ürün Açıklaması Kullanım talimatı: Paketinden çıkarın. Mendillerin etkinligini korumak için kullandıktan sonra paketi dogru şekilde kapatın....