0 532 203 38 66
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Protein Bar

Protein bar, yüksek proteinli içeriğe sahip bir üründür. Meyve ve kuruyemiş çeşitleri ile beraber genellikle sporcular tüketmektedir.

farmasi giriş

Spor yapan kişiler, protein bar ürünlerini, ek gıda olarak satın alabilir. Ürünlerimizin her biri marka ve fiyat kalitesine göre değişir. En doğru tercihi, kendinize göre yapabilirsiniz.

Protein Bar Sağlıklı Mı?

Protein Bar, tatlandırıcı ve şeker içerir. Bu yüzden aşırı tüketmek doğru değildir. Düzenli bir şekilde kullanılmalıdır.

  • Yüksek protein içeriğine sahiptir. Meyve ve yemiş çeşitleri ile beraber bulunur. Sporcuların besin içeriğinde, ihtiyaçlarına yönelik olarak hazırlanmıştır.
  • Sağlıklı atıştırmalık çeşidi, diyebiliriz.
  • Güçlü besin kaynağıdır. Fakat yalnızca besin kaynağı olarak değil, ek gıda şeklinde düşünmelisiniz.
  • Spor yaparken, spor öncesi ya da spor sonrası tüketilmesi mümkün. Düzenli bir kullanımı olmalı.
  • Antrenmanlardan önce ya da antrenman sonrasında ara öğünlerde, protein karışımı hazırlayamadığınız zamanlarda protein bar tüketebilirsiniz.

Protein Bar Nasıl Kullanılır?

Ağırlık antrenmanları üzerine yapılan çalışmalarda, vücutta kas kütlesinin artırılmasına yardımcı olur. Kemiklerin normal fonksiyonları, protein bar tüketiminden sonra korunur. Günde 3 kez normal beslenme düzenlerine ek olarak, protein bar tüketilebilir. Aşırı tüketim, hassas bir bünyeye sahipseniz zarar verir. Bu yüzden günde 3 kez antrenman öncesi ya da antreman sonlarında tüketmeniz yeterlidir. Harici kullanım önerilmez. Protein bar ürünlerimiz boyutlarına, içeriğindeki bileşenlere ya da kullanımına göre değişmektedir. Bünyenize en doğru seçeneği sayfamıza göz atarak, satın alabilirsiniz.

Nutrıplus Kolejan Ve Çilek Nutribar 35gr
Ürünü İncele Farmasi Temsilcisi Ol Ürün Açıklaması NUTRIPLUS NUTRIBAR YÜKSEK LİFLİ MEYVE BARLARI! Muazzam lezzetinin yanında hem formda kalmanıza hem...
Nutrıplus Elma Tarçın Nutrıbar 30gr
Ürünü İncele Farmasi Temsilcisi Ol Ürün Açıklaması This is the legendary Harold Zoid! Thank you! Thank you so much! Through...
Nutrıplus Antep Fıstığı Nutrıbar 30gr
Ürünü İncele Farmasi Temsilcisi Ol Ürün Açıklaması NUTRIPLUS NUTRIBAR YÜKSEL LİFLİ MEYVE BARLARI! Muazzam lezzetinin yanında hem formda kalmanıza hem...
Whatsapp
Kazanç Temsilcisi
Kazanç Temsilcisi
Merhabalar! Ben Uğur Balcı Sizin Amare & Kyani Temsilciniz Olabilrim.

Size detayları ve Sağlık & Kazançlarımızı birgün değil hergün anlatacaz.
1