0 532 203 38 66
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Diş Macunu

Diş macunu ağız bakım ürünleri arasında en sık kullanılan ve içerik bakımından da çeşitliliği en yüksek olan seçeneklerin başında gelmektedir.

farmasi giriş

Düzenli olarak günde iki kere sabah ve akşam olarak dişler fırçalanmalıdır. Bu aşamada kullanacağınız diş fırçası ve diş macununun dişinizin hassasiyetine göre seçilmesi gerekir. Hassas olan diş etleri için hazırlanmış olan farklı seçenekler varken beyaz bir dişe sahip olmak için de farklı alternatifler sunulmaktadır. Uygun fiyata bu ürünlerin her birine güvenle erişebilirsiniz.

Diş Macunu Türleri

Diş macunu kategorisinde en sık kullanılan seçeneklerin başında aloe vera ve misvaklı seçenekler gelmektedir. Bu noktada aloe vera ve misvaklı olan alternatiflerde diş sağlığını olumsuz etkileyecek ya da genel sağlığınıza kötü bir etkide bulunacak hiçbir ürün bulunmamaktadır. Piyasada yer alan birçok diş macununda genel sağlığı olumsuz etkileyecek ürünlere yer verilmektedir. Bu nedenle ağzınız ile direkt olarak temas edecek olan temizlik ürünlerini seçerken çok dikkatli olmalısınız. Kişisel temizlik konusunda seçilen tüm ürünlerin tıbbi bağlamda onaylanmış olması gerekir. Özellikle misvak özüne sahip olan içeriğin düzenli olarak kullanıldığı zaman dillerde büyük oranda beyazlamaya sebebiyet verdiği de görülmektedir.

Uygun Fiyata Yüksek Kalite

Diş macunu kategorisinin en sevilen alternatifleri yüksek kalitesi ile memnun ederken aynı zamanda uygun fiyat aralığı da dikkat çekmektedir. Özellikle kampanyalı olan dönemlerden istifade ederek kişilerin bir ürün fiyatına iki ürün satın alması gibi imkanlar da sunulur. Kampanyaları yakından takip etmelisiniz.

DR. C. Tuna Çay Ağacı Ve Naneli Diş Macunu
Ürünü İncele Farmasi Temsilcisi Ol Ürün Açıklaması Doğal Çay Ağacı Yağı`nın mucizevi etkisi gülüşünüzde! Sert aşındırıcı içermeyen formülüyle dişlerinizi derinlemesine...