0 532 203 38 66
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Masaj & Rahatlama

Anasayfa » Farmasi Ürünleri » DR . C . TUNA » Masaj & Rahatlama

Masaj & rahatlama kategorisinde yer alan ürünler sayesinde uzun bir günün yorgunluğunu zaman kaybetmeden çıkarabilirsiniz.
farmasi giriş
Özellikle sunulan ürünlerin gerekli olan tüm dermatolojik denetlemelerden geçirilmiş ve onaylanmış olması da genel memnuniyeti artıran kıstaslar arasındadır. Özellikle masaj alanında at kestanesi özlü ürünlerin kullanımının yaygınlaştığı görülmektedir. Ürünlerin içeriğinde yer alan at kestanesi özünün etkisi ile beraber bir rahatlama ve ferahlık hissi ile baş başa kalacaksınız.

Kas Ağrıları ile Mücadele

Masaj & rahatlama kategorisinde bulunan masaj jelleri sizin kas ağrıları ile mücadele etmenizi mümkün kılmaktadır. Sunulan bu harika ürün gamı sayesinde kaslarınızda ağrılar ya da katılaşmış yapılar ile mücadele etmeniz kolaylaşacaktır. Farmasi Düzenli olarak uygulandığı zaman kas ağrıları ile başa çıkma konusunda ayrıca bir ağrı kesici desteği almanız dahi gerekmeyecektir. Sunulan ürünlerin her birinin kullanıcı yorumlarına bakıldığı zaman antrenmanların sonrasında kullanıldığı zaman hamlama sorunu ile başa çıkmak işçin da harika bir alternatif olduğu fark edilmektedir.

Duş Ürünleri

Masaj & rahatlama kategorisinde sevilen duş ürünleri de yer almaktadır. Stres dolu bir günün sonrasında masaj ve rahatlama elde edebilmek için duş ürünlerine bir şans vermelisiniz. Muhteşem kokuların yanı sıra cildinizde bırakacağı yumuşacık his ile yeni güne hazırlanma fırsatını elde edeceksiniz. Satışa sunulan tüm bu ürünlerden indirimli bir biçimde istifade edebilmek için kesinlikle indirimli dönemleri takip etmeniz gerekmektedir. İndirimli dönemleri takip etmek sizin için bütçe dostu bir alışverişin ana kaynağı olacaktır.

Masaj Jeli Yağı
Masaj jeli yağı sayesinde kişilerin ciltlerini kaslarını günlük hayatın koşuşturmacasına tam olarak hazır bir hale getirmeleri mümkün kılınmaktadır.farmasi girişBu aşamada dilerseniz bakım ürünü kategorisinde olan versiyonları arasından bir seçim yapabilirsiniz dilerseniz de cilt nemlendirme ürünleri kapsamında seçim yapabilirsiniz. Masajın bütünleyici elementleri olan bu ürünlerin her biri dermatolojik temas ile uyumludur. En hassas cilt tipine sahip olan kişilerin dahi zaman kaybetmeden kullanmam imkanı olacaktır. Ayrıca bu derece uygun fiyatlı olması da genel verimliliği artırmaktadır. Kampanyalı olan dönemlerden istifade ederek daha da uygun bir fiyat aralığına ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Rahatlayın!

Masaj jeli yağı sayesinde kişilerin kaslarında meydana gelen ağrılar ile mücadele etmesi her zamankinden çok daha kolay bir hal alacaktır. Rahatlamak ve derin bir nefes alabilmek için masaj jeli yağı kullanabilirsiniz. Antrenmanlardan sonra bir ağrınız olmasa dahi bu jelleri ve yağları kullanmalısınız. Bu şekilde ilerde oluşabilecek hamlamalara karşı da bir önlem almış olursunuz. Bu içeriklerde en severek kullanılan doğal maddelerin başında at kestanesi gelmektedir. Ferahlatıcı bir etkisi de olduğu için acı çekiyorsanız anında bu acının ortadan kaldırılması da mümkün kılınır.

Hamlıklar ile mücadele Edin!

Masaj jeli yağı sayesinde yapılan masajın etkisini daha net şekilde hissedeceksiniz. Cildinize uygulandığı andan itibaren hem rahatlama hem de nemlendirme imkanı sunması memnun etmektedir. Kampanyalı dönemlerde uygun fiyatlara daha toplu bir biçimde satın alabilirsiniz! Sunulan ürünler kaliteden taviz vermeden uygun fiyat aralığında satışa açılmıştır.
Lavender Dreams
Lavender Dreams sizin uykuya geçişinizi kolaylaştırmak için özel olarak hazırlanmıştır. Bu ürün içerisinde lavanta yapı bulunmaktadır. Eşsiz bir solüsyon oluşturulmuştur.farmasi girişYatmadan önce yastığınıza bir iki damla bu yağdan damlatmalısınız. Bu şekilde uykuya geçiş aşamasının sizin için çok daha kolay bir hale gelmesi sağlanacaktır. Özellikle stresli olan dönemlerden geçiyorsanız ve uykuya geçişte sıkıntı yaşıyorsanız kesinlikle bu ürüne bir şans vermelisiniz. Her seferinde sadece bir iki damla kullanılması sebebi ile oldukça bereketli olduğunun da ayrıca bildirilmesi gerekir. Dermatolojik olarak cilt ile temas etmesinde de herhangi bir sorun söz konusu değildir.

Uykuya Geçiş Daha Kolay!

Lavender Dreams sayesinde kişilerin melatonin hormonu salgılaması hızlanmaktadır. Bu şekilde uykuya dalma süresinde de bir kısalma meydana gelmektedir. Kullanan kişilerin yorumlarına bakıldığı zaman bu ürünün ne derece aktif etki sağladığı fark edilmektedir. Sadece sunmuş olduğu etki ile değil aynı zamanda etrafa sunmuş olduğu muhteşem koku ile de baş döndürmektedir. Yastık kılıfınıza damlatmanızın sonrasında kılıfınızda herhangi bir iz bırakmayacaktır. Bu konuda bir endişe duymamalısınız. Çocuklarınızda da daha küçük ölçeklerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Mis gibi bir ortamda uyumanın keyfine siz de varın!

Temiz ve Hoş Koku

Lavender Dreams temiz ve hoş kokusu ile evinizde genel olarak da kullanabileceğiniz bir seçenek olacaktır. Misafiriniz gelmeden önce evinizin farklı noktalarına bir iki damla damlatmanızın hemen sonrasında eviniz adeta bir lavanta bahçesi gibi kokacak!