0 532 203 38 66
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Lavender Dreams

Lavender Dreams sizin uykuya geçişinizi kolaylaştırmak için özel olarak hazırlanmıştır. Bu ürün içerisinde lavanta yapı bulunmaktadır. Eşsiz bir solüsyon oluşturulmuştur.
farmasi giriş
Yatmadan önce yastığınıza bir iki damla bu yağdan damlatmalısınız. Bu şekilde uykuya geçiş aşamasının sizin için çok daha kolay bir hale gelmesi sağlanacaktır. Özellikle stresli olan dönemlerden geçiyorsanız ve uykuya geçişte sıkıntı yaşıyorsanız kesinlikle bu ürüne bir şans vermelisiniz. Her seferinde sadece bir iki damla kullanılması sebebi ile oldukça bereketli olduğunun da ayrıca bildirilmesi gerekir. Dermatolojik olarak cilt ile temas etmesinde de herhangi bir sorun söz konusu değildir.

Uykuya Geçiş Daha Kolay!

Lavender Dreams sayesinde kişilerin melatonin hormonu salgılaması hızlanmaktadır. Bu şekilde uykuya dalma süresinde de bir kısalma meydana gelmektedir. Kullanan kişilerin yorumlarına bakıldığı zaman bu ürünün ne derece aktif etki sağladığı fark edilmektedir. Sadece sunmuş olduğu etki ile değil aynı zamanda etrafa sunmuş olduğu muhteşem koku ile de baş döndürmektedir. Yastık kılıfınıza damlatmanızın sonrasında kılıfınızda herhangi bir iz bırakmayacaktır. Bu konuda bir endişe duymamalısınız. Çocuklarınızda da daha küçük ölçeklerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Mis gibi bir ortamda uyumanın keyfine siz de varın!

Temiz ve Hoş Koku

Lavender Dreams temiz ve hoş kokusu ile evinizde genel olarak da kullanabileceğiniz bir seçenek olacaktır. Misafiriniz gelmeden önce evinizin farklı noktalarına bir iki damla damlatmanızın hemen sonrasında eviniz adeta bir lavanta bahçesi gibi kokacak!

Dr. C.Tuna Lavanta Spreyi 50ml
Ürünü İncele Farmasi Temsilcisi Ol Ürün Açıklaması Mavi Altın olarak bilinen Lavanta’nın karşı konulamaz gizemi Melisa, Sardunya ve Papatya’nın zarafeti...