0 532 203 38 66
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Seriler

DR . C . TUNA » Seriler ürünlerinden kullanıdınız mı ? kullanmadıysanız alışveriş sepetinize ilk koymanız gerekleri sizlere ağaşıda sıraladım DR . C . TUNA » Seriler

Amare & kyani
Amare & kyani

Resurface
Amare & kyaniAmare & kyaniResurface serisi Dr. C Tuna tarafından ortaya çıkarılmış yüksek verimliliği ile dikkat çeken ve cilt bakımı konusunda devrim yapan içeriklerin başında gelmektedir. Özellikle hanımların yaşlanma karşıtı ürünler konusunda yaptıkları yorumlara bakıldığı zaman Resurface serisinin ne derece nitelikli olduğu bir kere daha fark edilmektedir. İçeriğin dermatolojik olarak onaylanmasının sonrasında kişilerin erişimine açılmış olması da genel memnuniyeti artırmaktadır.

Yaşlanma Karşıtı Bakım

Resurface serisinde ana amaç yaşlanmanın etkilerinin geciktirilmesi, mevcut yaşlanma belirtilerinin de ortadan kaldırılmasıdır. Yaşlanma karşıtı durum incelemeye alındığı zaman oluşmuş kırışıklıklar ile mücadele ederken kullanabileceğiniz en seçkin içeriklerden biri olduğunu da unutmamak gerekmektedir. Resurface bir seridir. Bu serinin dilediğiniz ürününü kullanabilirsiniz. En yüksek etkiyi elde edebilmek için serinin ürünlerini bir arada kullanmanız sizin için çok daha verimli olacaktır.

Uygun Fiyat Yüksek Kalite Fırsatı

Dr. C. Tuna kategorisi için uzmanlar tarafından hazırlanmış olan bu seride kadınların yaş ile beraber meydan gelen yaşlanma etkilerinin ortadan kaldırılması için özel bir sistem sunulmaktadır. Uygun fiyata yüksek kalite elde edebilmek için en doğru noktalardan birinde bulunuyorsunuz. Uygun fiyat aralığının yanı sıra kişilerin dikkate alması gereken hususların başında kampanyalı dönemler gelmektedir. Uygun fiyatlı olan bu seriyi daha da avantajlı bir biçimde satın almak isterseniz kampanyalı dönemleri gözden kaçırmamaya ayrıca dikkat etmelisiniz. Dönemsel olarak dikkat çekici indirimler yapılmaktadır. Resurface sizin ihtiyacınız olan bakımı oldukça uygun fiyata sunacak!
İntimate Care
Intimate Care serisi sayesinde bakım yaparken bir diğer yandan da temizliğin tadını çıkartabilirsiniz. Bu ürün serisi kapsamında genital bölge temizleme sürecinde size yardımcı olacak ürün alternatifleri bulunmaktadır.farmasi girişIntimate Care söz konusu olduğu zaman ürün seçimi konusunda çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Özellikle firmanın gerekli olan dermatolojik denetimlerden geçirilmiş olması genel verimliliği artıracak en temel hususlar arasında olacaktır. Satın almış olduğunuz ürünün hangi testlerden geçtiği ve hangi onayları aldığını dikkate alarak satın alım aşamasına geçiş yapmalısınız.

Kalite ve Güvenli Kullanım

Intimate Care serisinde yer alan ürünlerden istifade ederken aklınızda soru işareti olmadan anında eşsiz bir bakım elde edebilir ve cilt sağlığınız ile alakalı herhangi bir sorun yaşamayacağınızdan da emin olabilirsiniz. Bu süre içerisinde hem kalite hem de güvenli, kullanımın bir araya geldiği görülmektedir. Cilt sağlığı için seçilen tüm ürünlerde aynı hassasiyet gösterilmesi gerekirken Intimate Care serisinde kişilerin tercih ettikleri tüm ürünlerin dermatolojik olarak ve PF dengesini bozup bozmama bağlamında onay almış olması gerekmektedir.

Genital Bölge Temizliği

Intimate Care serisinde yer alan ürünlerin her biri genitial bölge temizliği ile alakalı size net olarak yardımcı olacak ve sağlık sorunları ile mücadele etmenizi kolaylaştıracak alternatiflerden birini sunmaktadır. Genital bölge temizliği ile alakalı olarak kullanılan tüm ürünlerin PH dengesi bağlamında uyumlu olması gerekmektedir. Ancak bu şekilde sağlıklı şekilde kullanılması mümkün kılınır.
Baby Serisi
Baby serisi içerisinde yer alan ürünler ile bebeğinizin bakımını ve temizliğini gönül rahatlığı ile yapmanızı mümkün kılmaktadır.farmasi girişBu aşamada bebeklerin hassas ciltleri üzerinde herhangi bir sorun meydana gelmeden derinlemesine temizlik yapılmasını mümkün kılması genel memnuniyeti en yüksek dereceye çıkartmaktadır. Baby serisinde yer alan ürünlerin her biri gerekli olan dermatolojik denetimlerden geçirilmiştir. Bu nedenle kullanıldığı zaman bebeğin cildinde bir irritasyon meydana gelmesi söz konusu olmayacaktır. Bebeğinizin cildine bakım yaparken bir diğer yandan da sorunsuz bir biçimde temizlik hissini ortaya koymak sizin için çok daha nitelikli bir hal alacaktır.

Dermatolojik Olarak Onaylanmış!

Baby serisi çocukların sağlığını tehlikeye atmayacak bileşenler kullanılarak imal edilmiştir. Dermatolojik olarak test edilmiş olması genel verimliliği üst seviyeye çıkartmaya devam etmektedir. Bebek serisinde kimyasalların minimum seviyede tutulması ve içerikte genel olarak doğal malzemelere yer verilmesi ana prensip olmuştur. Bu nedenle bebekler için ürün satın alırken hangi denetimlerden geçmiş olduğuna ve içerik tablosunda hangi kimyasalların bulunduğuna dikkat etmelisiniz. İçerisinde kokunun ve renklendiricinin olabildiğince düşük seviyede bulunması oldukça önemlidir.

Bakım Yaparken Temizleyin!

Baby serisi sadece bebeğin cildinin kirden arındırılmasında değil aynı zamanda temizlik yaparken bir diğer yandan da nemlendirme ve bakım fırsatının sunulmasına da olanak verilmektedir. Cildin yumuşacık bir hale gelmesi ve kuruluklar ile mücadele etmesi için Baby serisi vazgeçilmez alternatiflerden bir tanesi olacaktır.
Save The Lips
Save The Lips serisinde yer alan ürünlerden istifade ederek dudak bakımında büyük bir avantaj elde etme fırsatını yakalayabilirsiniz. Dudak bakımı cildinizi nemlendirirken genel olarak gözden kaçırılan alanların başında gelmektedir.farmasi girişKuruluk sebebi ile sıklıkla ağrıların ve kanamaların meydana geldiği kış aylarında özellikle dudaklarınız için ayrıca bir bakım yapmaya özen göstermeniz gerekmektedir. Save The Lips serisi adı gibi dudakları kurtarmayı vaat etmektedir. Dudaklarınızın yumuşacık ve kuruluktan uzak bir hal almasını mümkün kılarken aynı zamanda makyajınızın da yüzünüzde çok daha iyi durmasını sağlayabilirsiniz.

Makyajınızı Yüceltin!

Save The Lips serisinde yer alan ürünlerden istifade ederken kuruluklar ile mücadele etmenin yanı sıra makyajınızın cildinizde çok daha güzel bir biçimde durması mümkün kılınmaktadır. Örneğin likit mat rujlar kullanırken kesinlikle dudaklarınıza öncesinde peeling uygulamanız tavsiye edilmektedir. Eğer peeeling bulunmuyorsa bunun yerinme içeriği oldukça yoğun olan bir nemlendiriciyi uygulamanız da verimli olacaktır.

Uygun Fiyata Muhteşem Dolgun-Bakımlı Dudaklar

Save The Lips serisinde sadece kuruluğa karşı değil aynı zamanda dolgunluğa karşı da tedbirler alınmaktadır. Dudaklarınızın daha dolgun görünmesi için büyük çaba sarf edilmektedir. Ruj içeriklerden bakım balmlarının içeriğine kadar her aşamada dudaklarınızın çok daha sağlıklı ve dolgun görünmesi mümkün kılınmaktadır. Dolgun ve bakımlı dudaklara sahip olabilmek için kişilerin içerik kalitesinden emin oldukları ve deneyen kişilerin de memnun olduğu alternatiflere yönelmesi gerekir. Muhteşem içerikler yüksek verimliliği ile sizi bekliyor! Yumuşacık ve bakımlı dudaklara ulaşmak artık daha kolay!
Aqua
Aqua serisi içerisinde yer alan ürünler nem dengesinin korunmasını temel hedef olarak belirlemiştir. Bu nedenle kuruluk ile mücadele eden kişilerin bu ürünleri, büyük bir gönül rahatlığı ile kullanmasına olanak verilmektedir.farmasi girişAqua serisinde yer alan tüm ürünler gerekli olan dermatolojik denetimlerden geçirilmiştir. Ürün yüksek verimliliği ile eşsiz bir bakım sağlamaktadır. Denetimlerden geçirilmiş ve onay almış olması da özellikle hassas ciltlerin gönül rahatlığı ile kullanmasını mümkün kılmaktadır.

Profesyonel Günlük Bakım

Aqua serisinde ana hedef şehir yaşantısının yorucu etkisinden cildi olabildiğince uzaklaştırmaktır. Hem nemi dengeleme hem de aynı zamanda kirlerden büyük bir ölçüde arındırma fırsatını yakalamanız ana hedef olarak belirlenmiştir. Aqua serisinde yer alan ürünlerde Hyaluronik Asit de bulunmaktadır. Bu madde sayesinde sivilceler ile başa çıkmak her zaman olduğundan daha kolay bir hal alacaktır!

İnce Kırışıklıklar ile Mücadele Edin

Aqua serisinde günlük bakım yapılırken aynı zamanda henüz yerleşmemiş olan kırışıklıklar ile mücadele etme fırsatını da elde edeceksiniz. Hem yeni kırışıklıkların ortaya çıkmasının engellenmesi hem de mevcut kırışıklıkların daha hafif bir hal alması için özel olarak hazırlanmış bir içeriğe sahiptir. Bu aşamada seride yer alan tüm ürünleri düzenli olarak kullanmayı da ihmal etmemeniz gerekmektedir. Ürünler ne derece düzenli kullanılırsa elde edilecek olan genel verimlilik de o kadar yüksek olacaktır. Ayrıca seride yer alan tüm ürünlere bakım rutininizde yer vermeniz de etkisini artırır.
Aloe Vera
Aloe Vera bakım ürünlerinde en sık kullanılan içeriklerin başında gelmektedir. Özellikle nemlendirme ve tedavi etme özelliği sayesinde sıklıkla tercih edilmektedir. Kişiler evlerinde de kolaylıkla Aloe Vera yetiştirerek ciltlerine uygulayabilirler fakat bunun kontrolsüz bir biçimde uygulanması ve içerik denetimi yapılmadan cilde temas etmesi uzun vadede sıkıntılara sebebiyet verebilmektedir. Bu nedenle güvenli markalarda Aleo Vera içerikli olan ürünleri tercih etmek daha mantıklı olacaktır. Özellikle geçmeyen yara izleri ile mücadele etme aşamasında bu ürünün severek kullanıldığı tespit edilmektedir. Yara izleri üzerinde uzun bir süredir mevcut olsa dahi etkin bir performans sergilemektedir.farmasi giriş

Doğal İçerik Doğal Bakım

Aloe Vera özleri kullanılarak hazırlanmış olan formüllerden istifade edebilmek için en doğru noktalardan birindesiniz. Hem makyaj malzemelerinde hem de bakım malzemelerinde bu içeriğin severek erişime açıldığı görülmektedir. Kadınların yaşlanmaya karşı mücadele ederken bu mucizevi doğal formülden severek istifade ettikleri görülmektedir. Doğal içerik sizin için doğal bakımı da beraberinde getirecektir. Piyasaya sürülen ürünlerin gerekli olan tüm dermatolojik denetimlerden geçirilmiş ve onaylanmış olması da memnuniyeti bir kademe daha üst seviyeye taşımaktadır.

Kırışıklıklar ve Kuruluk ile Mücadele

Aloe Vera içeriği ile alakalı olarak inceleme yapıldığı zaman özellikle kuruluk ile mücadelede hayranlık uyandıran sonuçlar ortaya koyduğu fark edilmektedir. Kırışıklıkların yerleşmesini önlerken yeni kırışıklıklar oluşmasının önüne geçmesi bağlamında da harikalar yaratmaktadır. Bakım sürecinde düzenli uygulamanın önemine dikkat etmelisiniz.
Age Reversist
Age Reversist serisi kişilerin yaşlanma karşıtı bakımdan istifade etmesi için geliştirilmiştir. Bu noktada özellikle içeriğin denetimlerden geçirilmiş ve işe yaradığı onaylanmış olması da genel memnuniyeti üst seviyeye çıkartan hususlar arasındadır.farmasi girişSiz de kısa bir süre içerisinde Age Reversist serisinden istifade ederek mevcut kırışıklıkların hafiflemesini sağlarken aynı zamanda yeni kırışıklıkların meydana gelmesini de engelleyebilirsiniz. Seride yer alan tüm ürünler gerekli olan dermatolojik denetimlerden geçirilmiş ve onaylanmıştır. Bu onayı almayan ürünlerin asla erişime sunulmayacağının da belirtilmesi gerekir.

Yaşlanma Karşıtı Bakım!

Age Reversist serisinde yer alan ürünlerin her biri yaşlanma karşıtı bakım üzerine kuruludur. Yaşlanma belirtilerinin çok daha erken şekilde ortaya çıkmasına neden olan hususların başında cilt kuruluğu gelmektedir. Cilt kuruluğu ile mücadele etmek aynı zamanda yaşlanma ile de mücadele etme manasına gelmektedir. Bu nedenle Age Reversist serisinde yer alan ürünlerin yoğun bir nemlendirme kabiliyetine sahip olduğu görülmektedir. Kuruluk ile mücadele etmekte zorlanıyorsanız bu seri sizin için harika bir seçim olacak!

Serum ve Göz Kremi

Age Reversist serisinin en iddialı ürünlerinin başlında kesinlikle serum ve göz kremi gelmektedir. Bu ürünler nemlendirmenin maksimum seviyeye çıkması için özel bir alt yapı geliştirmektedir. Kişilerin serum ve göz kremi ile alakalı olarak en net sonucu elde edebilmeleri için kesinlikle düzenli kullanmaları gerekmektedir. Hiçbir ürün sadece bir kere uygulandığı zaman anında mucizevi bir etki sunmaz.
Aktif Karbon
Aktif Karbon serisi cildinde siyah nokta sorunu yaşayan kişilerin en severek istifade ettikleri ürünleri içerisinde barındırmaktadır. Hem siyah noktalar ile hem de sivilceler ile mücadele etmek Aktif Karbon sayesinde sizin için çok daha kolay bir hal alacaktır.farmasi girişBu seri içerisinde yer alan tüm ürünler gerekli olan tüm dermatolojik denetimlerden geçirilmiştir. Dermatolojik olarak test edilip onaylandığı için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Ürün gamı oluşturulurken özellikle doğal içerikli olan seçeneklerden yana tercihin kullanıldığı belirtilmelidir. Bu nedenle hassas bir cilt tipine sahip olan kişiler dahi kullanabilir.

Siyah Noktalar ile Mücadele

Aktif Karbon serisinin ana amacı özellikle burun çevresinde yer alan siyah noktalar ile mücadele etmektir. Siyah noktalar cilt bakımında bazı hataların ve ihmallerin yapıldığının ana kanıtlarındandır. Örneğin şehrin içerdiği tozdan ve kirden cildi arındırmadığınız ve düzenli olarak yıkamadığınız zaman burun kenarlarında sivilcelerin meydana gelmesinin çok daha olası olduğu fark edilmektedir. Cilt bakım ürünlerinizin cildiniz yağlı olmasına rağmen yağ bazlı olması da ciltte bir doygunluk yaratarak siyah nokta oluşumuna sebebiyet verebilmektedir.

Düzenli Kullanım Net Etki

Aktif Karbon serisinde yer alan tonik, maske ve peeling düzenli olarak kullanıldığı zaman size sunacağı etkinin de çok daha yüksek olacağı fark edilmektedir. Düzenli kullanım sivilce izleri ile mücadele etmenizi de mümkün kılmaktadır. Seride yer alan ürünlerin günlük bakım rutininize uyarlanmış olması genel verimliliği artıracaktır.
At Kestanesi
At kestanesi özellikle ferahlatıcı etkisi ile son senelerde bakım ürünlerinde aktif olarak kullanılan malzemelerin başında gelmektedir. İçeriğinin doğallığı ve ülkemizin ana bitkisel örtüsünün bir parçası olması da yaygın şekilde kullanılmasını mümkün kılmaktadır.farmasi girişAt kestanesi sayesinde uzun vadede sorun yaşamadan kaslarınızın rahatlamasını mümkün kılabilirsiniz. Sadece kaslarınızın rahatlaması değil aynı zamanda ağrılar ile mücadele etmenizi de mümkün kılacaktır. At kestanesi içeren ürünlerin gerekli olan dermatolojik denetlemelerden geçirilmiş olmasına büyük önem vermelisiniz. Bu noktada satışa çıkarılan tüm ürünlerin dermatolojik testlerden geçirilmiş olduğunu ayrıca belirtmek gerekir.

Masaj Sırasında Büyük Bir Rahatlama Elde Edin

At kestanesi kategorisinde en severek istifade edilen seçeneklerin başında masaj kremleri ve jelleri gelmektedir. At kestanesi sayesinde ferahlatıcı bir etki sunması sebebi ile kullanan kişilerin kaslarında meydana gelen sıkışıklıkların çok daha kolay açılmasını mümkün kılmaktadır. Masaj sırasında büyük bir rahatlama elde ederken bir diğer yandan da ağrılar ile mücadele edebilirsiniz.

Kullanan Kişilerin Yorumları

Uzun süre bilgisayar başında durmak, ağır kaldırmak ya da uzun bir antrenman sonrasında yaşanan hamlama sebebi ile zor zamanlar geçiriyorsanız anında masaj jelinden destek alabilirsiniz. Bu şekilde ağrılar ile mücadele etmek sizin için daha kolay olacaktır. Kullanan kişilerin yorumlarına bakıldığı zaman uygulandığı anda bir ferahlama sunduğu fark edilmektedir. At kestanesi sizin için de kas ağrıları ile başa çıkmanın en doğal adreslerinden bir tanesi olacaktır.
Aynısefa Yağı
Aynısefa yağı cilt bakımı kapsamında en aktif şekilde kullanılan içeriklerin başlında gelmektedir. Bu noktada aynısefa içeren birçok farklı bakım ürününe erişim sağlama hakkınız vardır. İhtiyacınız doğrultusunda ürün seçim adımını yerine getirebilirsiniz.farmasi girişSeçmiş olduğunuz ve satın aldığınız tüm ürünlerin gerekli olan dermatolojik denetimlerden geçirilmiş olması da memnun etmektedir. Bu şekilde en hassas ciltlere dahi zaman kaybetmeden ve akıllarda herhangi bir soru işareti olmadan bakım yapma fırsatını elde edebilirsiniz.

Yoğun Formül ile Kuruluğa Birebir!

Aynısefa yağı sayesinde uzun kış günlerinde cildinizin kaybettiği nemi ve yumuşaklığı yeniden kazanmasını mümkün kılabilirsiniz. Bu formül içeriğinde yer alan niteliklere bakıldığı zaman özellikle kırışıklıklar ile başa çıkmanın sizin için her zamankinden çok daha kolay olacağı görülmektedir. Kırışıklıkların artmasının en temel nedenlerinin başlında cildin yetersiz nemlendirilmesi gelmektedir. Kuruluk sizin için sadece bir cilt sorunu değil aynı zamanda yaşlanmayı hızlandıran en temel kıstaslardan biri olacaktır. Aynısefa yağı sayesinde cildinizde meydana gelen kuruluk ile mücadele etmek sizin için kolay ve pratik bir hal alacak!

Düzenli Kullanım

Aynısefa yağı içeren serumlardan başlayarak nemlendirme ürünlerine kadar birçok alanda istifade edebilirsiniz. Bu ürünlerden maksimum verim alabilmek için düzenli kullanmanız gerekir. Günlük bakım rutini oluşturmalısınız. Bu oluşturduğunuz bakım rutini sayesinde cilt sağlığınızı tehdit eden tüm sorunlara karşı mücadele etme fırsatını yakalayacaksınız. Tabii ki nemlendirme ürünlerini uygulamadan önce cildinizi derinlemesine temizlemelisiniz. Aynısefa yağı bu şekilde daha etkin olacaktır.
White Correct
White Correct, koyu leke giderici bir ürün olarak yer alıyor. Düzenli bir kullanım gerçekleştiğinde, cilt tarafından hızlı bir emilim gösterir. Cilt tonunu mükemmel bir şekilde eşitleyip, koyu lekelerin görünürlüğünü de azaltmaktadır.farmasi giriş

White Correct Ne İşe Yarar?

White Correct, cildin aydınlatılmasına yardımcı olduğu gibi ciltteki nem seviyesini de beraberinde artırır. İçeriğindeki;
 • Kum zambağı
 • Yosun
 • Ve muhteşem multivitamin özleri ile zenginleştirilmiş formülü, cilt tonunuzu kusursuz bir şekilde eşitleyip nem ile dolgunlaştırır.
Cildin gün içerisinde alması gereken nem seviyesini arttırır ve uzun süre cildiniz nemli kalır. Harici olarak, ekstra bir ürün kullanmaya gerek kalmaz.

White Correct Nasıl Kullanılır?

White Correct düzenli bir şekilde kullanılırsa, etkileri görülür. Göz çevresindeki;
 • İnce çizgiler
 • Koyu halkalar
 • Yorgunluktan kaynaklı torbalanmaların görünümünde, azalma sağlar.
Yaşlı, yorgun bir görünümün yerini, daha canlı bir görünüm alır.
 • White correct kullanımı esnasında cildinizin, tertemiz olmasına dikkat etmelisiniz. Ürünü parmak ucunuza alıp, masaj yaparak nazikçe uygulamalısınız.
 • Göz altları ve göz çukurlarında parmak hareketleri ile masaj yaparak uygulamak, buradaki kan akışını hızlandırdığı gibi etkili bir şekilde fayda sağlar. Sabah ya da akşam olarak kullanabilirsiniz. Belirli bir zaman dilimi yoktur.
Gece uyumadan önce; Cildinizi köpük ve sabunlarda temizleyip uygulamanızda, mümkün. Cildiniz temiz olmadan uyguladığınız takdirde etkileri görülmez. Aksine sivilce ya da siyah nokta gibi istenmeyen problemler yaşanabilir.
Çay Ağacı Yağı
Sağlıklı bir cilt görünümü için çay ağacı yağı, serinletici etkisi ile bulunur. Lekeli ciltlerde, sivilceli ciltlerde ve siyah noktalı ciltlerde pürüzsüz bir görünüm kazandırmasından dolayı kullananların bir numaralı tavsiyesidir.farmasi giriş

Çay Ağacı Yağı Cilde Nasıl Kullanılır?

Çay ağacı yağı cilde uygulamadan önce cildinizin tamamen temiz olmasına dikkat etmelisiniz.
 • 2 tatlı kaşığı bal içine yaklaşık 5 damla çay ağacı ekleyip, kıvam elde edinceye kadar karıştırmanız gerekiyor.
 • Sivilceli bölgeye pamuk yardımı ile uyguladığınızda sivilcelerin gittiğini ve ardında da sivilce lekesi kalmadığını görebilirsiniz.
 • Günde yaklaşık 1 defa uygulamanız yeterlidir.
Çay ağacı yağı içeriğindeki muhteşem bileşenlerle, özellikle sivilceli ciltler için gözle görülen bir etki oluşturur. Hassas, işlem görmüş ve tahriş olmaya müsait ciltler çay ağacı yağını direk cildine temas ettirmeden önce pamuk kullanmalı. Aksi takdirde istenmeyen sorunlar yaşanabilir.Çay ağacı yağı;
 • Yağlı cilt
 • Kuru cilt
 • Ve karma ciltlerde rahatlıkla kullanılabilir.

Çay Ağacı Yağı Ne İşe Yarar?

Çay ağacı yağı virüs ve bakterileri, ciltten uzaklaştıran bir etkiye sahiptir. Antibakteriyel ve antiviral özellikler göstermektedir. Akne ve sivilce gibi cilt sorunlarıyla uğraşan kişiler için kısa bir sürede pürüzsüz, sağlıklı bir cilt sağlar. Sivilce izlerinde düzenli bir şekilde kullanırsa, iyileşme sürecini hızlandırmaktadır. Gece ya da sabah olmak üzere farklı şekillerde kullanabilirsiniz. Yalnız kullanmadan önce cildinizi temizlemeniz önerilir. Temiz bir ciltte, etkisi daha yüksek!
Çörek Otu Yağı
Çörek otu yağı, çörek otu tohumundan elde edilen bir yağdır. Çörekotu yağının içeriğindeki en etken maddesi timokinodur.farmasi giriş

Çörek Otu Yağı Ne İşe Yarar?

Çörek otu yağı eklem ağrıları, romatizma, kabızlığa oldukça iyi gelen bir yağdır. İçeriğindeki hemoroid ile beraber iyileştirici etkileri görülür.Psikolojik rahatsızlıklarda çörek otu yağı; Tavsiye edilmektedir. Sinir, stres, depresyon gibi psikolojik problemlerde kişiyi rahatlattığı gibi sakinleşmesine de yardımcı olur.
 • Bağışıklık sistemini güçlendiren yapısıyla, bağışıklık sistemi zayıf olan kişiler hastalıklara karşı dirençli olması için kullanabilirler.
 • Çörek otu yağı içeriğindeki muhteşem bileşenlerden dolayı, eklem ağrısı ve romatizma konusunda genel olarak önerilir. İltihap oluşumundaki tedavilerde kullanılır.
 • Yemek ya da salata içerisine ilave ettiğinizde yemek sonrasında sindirememe, kabızlık problemi yaşayan kişiler zamanla bunun azaldığını görebilir.

Çörek Otu Yağı Nasıl Kullanılır?

Çörek otu yağını cildinize uygulamak istediğinizde, yoğun bir yağ olduğu için çok fazla cilde temas ettirmek doğru değildir. Pamuk yardımıyla, hafif dokunuşlarla uygulamalısınız. Direkt olarak cildinize uygulamanız istenmeyen etkilerle karşılaşmamak adına önerilmez. Hassas ve yabancı bir ürüne karşı tahriş olmaya müsait cildiniz varsa,  zarar verebilir.
 • Eklem ağrıları, romatizma, kabızlık gibi etmenlerde faydasını görmek için salata ya da yemek gibi ürünlere ilave edebilirsiniz. Pamuk kullanarak, eklem ağrılarının olduğu bölgelere uygulamanız mümkün. Gerek kokusu, gerekse kıvamı ile kişiyi rahatsız etmez.
 • Saç derisine dairesel hareketlerle masaj yaparak uyguladığınızda saç dökülmeleri varsa ya da egzama gibi sorunlarla mücadele ediyorsanız, bunda da faydaları görülür.
Paprika
Paprika en net tanımıyla, bir baharattır. Acı, tatlı ve tütsülenmiş olmak üzere paprika, yemeklere lezzet vermek amacıyla kullanılır.farmasi giriş

Paprika Toz Biber Mi?

Paprika, aromatik kırmızı toz biber şeklinde bulunur. Özellikle yemeklerde daha lezzetli, daha acı bir tat sağlamak adına kullanılmaktadır.
 • Paprika kullanıldığı zaman sofra da, herhangi bir baharata gerek yoktur. Muhteşem bir tat verdiği için çok az miktarda ilave etmeniz yeterlidir.
 • Yemeklerden sonrasında ya da yemek pişerken kullanılması, mümkün.
 • Salatalarda baharat konusunda farklı bir lezzet tercih eden kişilerde, uygulayabilir.
Paprika yemeklere ilave edildiği gibi sos şeklinde de kullanılır. Kendi sosunuzu yapmak istediğinizde, kesinlikle ana ürününüz olarak yerini alır.

Paprika Sos Ne İle Yenir?

Paprika sos, kahvaltı da, yemeklerde, salatalarda ya da ekstra ürünlerle farklı bir tat elde etmek için kullanılmaktadır.
 • Makarna yaptığınız takdirde makarnanın üzerine sos şeklinde ilave edilir. Pizza sosu olarak da kullanıldığını söyleyebiliriz.
 • Minik minik kanepelerde sos aradığınızda, en ideal üründür. Paprika lezzet olarak ne çok acı, ne de çok tatlı olduğu için kahvaltılarda da kahvaltılık bir sos şeklinde tercih edilmektedir.
 • Tatlı seven, acı seven ya da karma tatlı sevenler için ayırt edilmeyecek bir ürün. Her sofrada kesinlikle yerini alabilir.
Yemek yedirmeyi sevdirdiği gibi kokusuyla da sizi kendisine hayran bırakır. Denemeyenler için şiddetle önerilir.
Sarımsak Capixyl
Sarımsak Capixyl, canlandırıcı saç bakım maskesidir. Dökülen saçlar, zayıf saçlar, hassas saçlar gibi benzer saç tipine sahip olan kişilerin kullanabileceği, etkili bir üründür.farmasi giriş

Sarımsak Capixyl Nedir Kısaca?

Sarımsak capixly, içeriğindeki zenginleştirilen ürünlerle beraber sarımsak formülü, saç tellerinin onarılmasına yardımcı olur. Saç tellerindeki hasarlı bölgeler, uzun süren çalışmalar sonucunda geliştirilen ürünle birlikte daha canlı, daha parlak ve daha gür bir hale gelir.
 • Saç tellerinin hasarlı olması zamanla dökülme, kopma ve istenmeyen problemleri getirir. Bu durumun önüne geçmek istediğinizde, kesinlikle tavsiye edilmektedir. Saç dökülmesini durdurduğu gibi hasarlı bölgelerinde onarılmasında yardımcı olur. Saçlarınızın sağlıklı ve gür uzamasını destekler.
Saç dökülmelerinden şikayetçi olanların severek kullanabilecekleri bir ürün!

Sarımsak Capixyl Nasıl Kullanılır?

Sarımsak capixly,  saça uyguladıktan sonra yaklaşık 2 dakika boyunca parmak uçlarıyla saç derinize masaj yapmanız gerekiyor. Saç derinizin tamamına masaj yapmaya özen göstermelisiniz.
 • Dairesel hareketlerle içeriden dışarıya doğru hareketlerle masaj yaparak uyguladığınızda, saçınızın tamamına yayılmış olur. Böylelikle saç derisi şampuanın yapısına yüksek seviyede alışır ve etkileri de kısa bir sürede görülür. Tamamen durulayıp, varsa farklı bir saç kremi ile saçınızı şekillendirebilirsiniz.
 • Saç kremini, saç derisine uygulamadan saçları şekillendirmeniz önerilir. Aksi takdirde şampuanın etkileri, kremden dolayı görülmez.
 • Saç derisinde tahriş olma durumu varsa ya da saç derisinde ciddi rahatsızlıkları bulunanlar bunun öncesinde doktoruna danışmalı. Ardından kullanması daha doğru olur.
Sun Science
Sun science, hassas cilt tiplerine uygun etkili bir üründür. Güneşin zararlı ışınları, ciltte kalıcı lekeler bırakmaktadır. Ciltteki kalıcı lekeler, istenmeyen bir görünüm oluşturur. Sun Science cildi, güneşin zararlı UV ışınları ile beraber çevresel faktörlerden de korumaktadır.farmasi giriş

Sun Science Ne İşe Yarar?

Sun Science kullanımındaki en temel amaç, güneşin zararlı UV ışınlarına karşı cildi korumaktır. İçeriğindeki bileşenler, zenginleştirilmiş formülü ve beraberindeki birçok etken cildinize uyguladıktan sonra güneşe çıktığınızda leke ya da buna benzer durumlar oluşturmaz. Koruyucu bir tabaka halinde cildinizde yer alır. Yağlı his ya da lekeli bir görünüm gibi en ufak detay bulunmaz. Cildinizi sararak, bariyer olur.
 • Gliserin, vitamin ve bitkisel muhteşem özler ile bakım kremi şeklinde kullanabilirsiniz. Güneşe çıkmadan önce cildinize uygulamanız, etkilerini görebilmeniz için yardımcı olur.

Sun Science Nasıl Kullanılır?

Sun Science, güneş kremi bir üründür. Gün içerisinde sürekli olarak dışarıda bulunan kişiler, etkili bir nemlendirici aradıkları takdirde yanlarında bulundurabilirler.
 • Güneşe çıkmadan yaklaşık 20 dakika öncesinde cildinize tamamen uygulama yapabilirsiniz.
 • Masaj yaparak yaydığınız takdirde cildinizdeki kan akışı hızlandığı için etkisi daha kısa bir sürede gerçekleşir.
 • Gün içerisinde cildinizi yıkadığınızda ya da kurulama yaptığınızda, tekrardan uygulamanız önerilir. Herhangi bir yan etkisi bulunmuyor.
 • Cilde zarar veren bir bariyeri yoktur. Yağlılık hissi kesinlikle görünmez.
Pure Rose
Pure Rose içeriğindeki doğal tonik etkisi ile cildin gün içerisinde alması gereken nemliliği kısa bir sürede sağlar. Karma cilt, yağlı cilt ya da koruyucu fark etmeden cildin nemlendirilmesi ihtiyacı vardır. Bu nem dengesine kavuşması için de kesinlikle tavsiye edilmektedir.farmasi giriş

Pure Rose Ne İşe Yarar?

Cildinizde gün içerisinde dışarıdan gelen etkilerden dolayı, kirler bulunur. Bu kirleri arındırıp, gözeneklerin sıkılaşmasına Pure Rose etkilidir. Makyaj kalıntıları, gözeneklere girerek daha fazla büyümesine neden olur. Ürünü düzenli bir şekilde kullandığınızda makyaj kalıntılarını tamamen arındırıp, gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olur.
 • İçeriğindeki muhteşem etkileri ile cildinizin beslenmesine katkı sağlar. Alkol içermediği için hassas ciltlerde kullanabilir.
 • Pamuk yardımı ile cildinizin göz altlarından dışarı uygulayabilirsiniz. İçeriden dışarıya doğru masaj yaparak uyguladığınızda hem cildinizi de rahatlatır, hem de nefes almasına yardımcı olur.
 • Tazelenmiş bir görünüm için kesinlikle deneyimleyebilirsiniz.

Pure Rose Nasıl Kullanılır?

Pure Rose kullanımı, oldukça basit. Makyaj pamuğunu ıslatarak sabah ya da akşam fark etmeden cildinize uygulayabilirsiniz. Yüz, boyun ya da dekolte bölgenize masaj yaparak uyguladığınızda buradaki kan akışı da hızlanır ve etkileri net bir şekilde görülmektedir. Gün içerisinde cildinizin nefes almasını, rahatlamasını ya da kendinizi iyi hissetmek istediğiniz de bile uygulayabilirsiniz. Makyaj pamuğu dışında direk cilde temas ettirmek, doğru değildir. Hassas ciltler, aşırı sivilce ciltler, işlem görmüş ciltler yabancı bir ürüne karşı beklenmeyen tepki verebilir. Bu yüzden pamuk önerilir.