0 532 203 38 66
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Çörek Otu Yağı

Anasayfa » Farmasi Ürünleri » DR . C . TUNA » Seriler » Çörek Otu Yağı

Çörek otu yağı, çörek otu tohumundan elde edilen bir yağdır. Çörekotu yağının içeriğindeki en etken maddesi timokinodur.

farmasi giriş

Çörek Otu Yağı Ne İşe Yarar?

Çörek otu yağı eklem ağrıları, romatizma, kabızlığa oldukça iyi gelen bir yağdır. İçeriğindeki hemoroid ile beraber iyileştirici etkileri görülür.

Psikolojik rahatsızlıklarda çörek otu yağı; Tavsiye edilmektedir. Sinir, stres, depresyon gibi psikolojik problemlerde kişiyi rahatlattığı gibi sakinleşmesine de yardımcı olur.

  • Bağışıklık sistemini güçlendiren yapısıyla, bağışıklık sistemi zayıf olan kişiler hastalıklara karşı dirençli olması için kullanabilirler.
  • Çörek otu yağı içeriğindeki muhteşem bileşenlerden dolayı, eklem ağrısı ve romatizma konusunda genel olarak önerilir. İltihap oluşumundaki tedavilerde kullanılır.
  • Yemek ya da salata içerisine ilave ettiğinizde yemek sonrasında sindirememe, kabızlık problemi yaşayan kişiler zamanla bunun azaldığını görebilir.

Çörek Otu Yağı Nasıl Kullanılır?

Çörek otu yağını cildinize uygulamak istediğinizde, yoğun bir yağ olduğu için çok fazla cilde temas ettirmek doğru değildir. Pamuk yardımıyla, hafif dokunuşlarla uygulamalısınız. Direkt olarak cildinize uygulamanız istenmeyen etkilerle karşılaşmamak adına önerilmez. Hassas ve yabancı bir ürüne karşı tahriş olmaya müsait cildiniz varsa,  zarar verebilir.

  • Eklem ağrıları, romatizma, kabızlık gibi etmenlerde faydasını görmek için salata ya da yemek gibi ürünlere ilave edebilirsiniz. Pamuk kullanarak, eklem ağrılarının olduğu bölgelere uygulamanız mümkün. Gerek kokusu, gerekse kıvamı ile kişiyi rahatsız etmez.
  • Saç derisine dairesel hareketlerle masaj yaparak uyguladığınızda saç dökülmeleri varsa ya da egzama gibi sorunlarla mücadele ediyorsanız, bunda da faydaları görülür.
Dr. C. Tuna Vıtalızıng Konsantre Çörek Otu Yağı 30ml
Ürünü İncele Farmasi Temsilcisi Ol Ürün Açıklaması Güçlendirilmiş yeni formülü %100 doğal Çörek Otu Yağı içerir. İçeriğindeki Tatlı Badem Yağı,...
Dr. C. Tuna Vıtalızıng Çörek Otu Yağı Yıpranmış Saçlar İçin Besleyici Bakım Maskesi 200ml
Ürünü İncele Farmasi Temsilcisi Ol Ürün Açıklaması Çörek Otu Yağı içeriği ile, kuru ve yıpranmış saçlara ipeksi bir yumuşaklık verir....
Dr. C. Tuna Vıtalızıng Çörek Otu Yağı Şampuan 500ml
Ürünü İncele Farmasi Temsilcisi Ol Ürün Açıklaması Dr.C.Tuna Vitalizing Çörek Otu Yağı Besleyici Şampuan, Çörek Otu ile yoğunlaştırılmış formülü sayesinde...
Dr. C. Tuna Vıtalızıng Çörek Otu Yağı Şampuanı 225ml
Ürünü İncele Farmasi Temsilcisi Ol Ürün Açıklaması Dr. C. Tuna Vitalizing Çörek Otu Yağı Besleyici Şampuan, Çörek Otu ile yoğunlaştırılmış...