0 532 203 38 66
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Paprika en net tanımıyla, bir baharattır. Acı, tatlı ve tütsülenmiş olmak üzere paprika, yemeklere lezzet vermek amacıyla kullanılır.
farmasi giriş

Paprika Toz Biber Mi?

Paprika, aromatik kırmızı toz biber şeklinde bulunur. Özellikle yemeklerde daha lezzetli, daha acı bir tat sağlamak adına kullanılmaktadır.

  • Paprika kullanıldığı zaman sofra da, herhangi bir baharata gerek yoktur. Muhteşem bir tat verdiği için çok az miktarda ilave etmeniz yeterlidir.
  • Yemeklerden sonrasında ya da yemek pişerken kullanılması, mümkün.
  • Salatalarda baharat konusunda farklı bir lezzet tercih eden kişilerde, uygulayabilir.

Paprika yemeklere ilave edildiği gibi sos şeklinde de kullanılır. Kendi sosunuzu yapmak istediğinizde, kesinlikle ana ürününüz olarak yerini alır.

Paprika Sos Ne İle Yenir?

Paprika sos, kahvaltı da, yemeklerde, salatalarda ya da ekstra ürünlerle farklı bir tat elde etmek için kullanılmaktadır.

  • Makarna yaptığınız takdirde makarnanın üzerine sos şeklinde ilave edilir. Pizza sosu olarak da kullanıldığını söyleyebiliriz.
  • Minik minik kanepelerde sos aradığınızda, en ideal üründür. Paprika lezzet olarak ne çok acı, ne de çok tatlı olduğu için kahvaltılarda da kahvaltılık bir sos şeklinde tercih edilmektedir.
  • Tatlı seven, acı seven ya da karma tatlı sevenler için ayırt edilmeyecek bir ürün. Her sofrada kesinlikle yerini alabilir.

Yemek yedirmeyi sevdirdiği gibi kokusuyla da sizi kendisine hayran bırakır. Denemeyenler için şiddetle önerilir.

DR. C. Tuna İki Kat Etkili Biberli Masaj Jeli 250ml
Ürünü İncele Farmasi Temsilcisi Ol Ürün Açıklaması Kırmızıbiber, zencefil kökü ve ısırgan otu özleri ile nane, jojoba, biberiye yağlarının buluştuğu iki kat yoğunlaştırılmış formülü...
DR. C. Tuna İki Kat Etkili Biberli Masaj Jeli 125ml
Ürünü İncele Farmasi Temsilcisi Ol Ürün Açıklaması Kırmızıbiber, zencefil kökü ve ısırgan otu özleri ile nane, jojoba, biberiye yağlarının buluştuğu iki kat yoğunlaştırılmış formülü...
DR. C. Tuna Biberli Masaj Jeli 500ml
Ürünü İncele Farmasi Temsilcisi Ol Ürün Açıklaması Kırmızıbiber, zencefil kökü ve ısırgan otu özleri ile nane, jojoba, biberiye yağlarının buluştuğu güçlü formülü...