0 532 203 38 66
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Pure Rose

Pure Rose içeriğindeki doğal tonik etkisi ile cildin gün içerisinde alması gereken nemliliği kısa bir sürede sağlar. Karma cilt, yağlı cilt ya da koruyucu fark etmeden cildin nemlendirilmesi ihtiyacı vardır. Bu nem dengesine kavuşması için de kesinlikle tavsiye edilmektedir.
farmasi giriş

Pure Rose Ne İşe Yarar?

Cildinizde gün içerisinde dışarıdan gelen etkilerden dolayı, kirler bulunur. Bu kirleri arındırıp, gözeneklerin sıkılaşmasına Pure Rose etkilidir. Makyaj kalıntıları, gözeneklere girerek daha fazla büyümesine neden olur. Ürünü düzenli bir şekilde kullandığınızda makyaj kalıntılarını tamamen arındırıp, gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olur.

  • İçeriğindeki muhteşem etkileri ile cildinizin beslenmesine katkı sağlar. Alkol içermediği için hassas ciltlerde kullanabilir.
  • Pamuk yardımı ile cildinizin göz altlarından dışarı uygulayabilirsiniz. İçeriden dışarıya doğru masaj yaparak uyguladığınızda hem cildinizi de rahatlatır, hem de nefes almasına yardımcı olur.
  • Tazelenmiş bir görünüm için kesinlikle deneyimleyebilirsiniz.

Pure Rose Nasıl Kullanılır?

Pure Rose kullanımı, oldukça basit. Makyaj pamuğunu ıslatarak sabah ya da akşam fark etmeden cildinize uygulayabilirsiniz. Yüz, boyun ya da dekolte bölgenize masaj yaparak uyguladığınızda buradaki kan akışı da hızlanır ve etkileri net bir şekilde görülmektedir. Gün içerisinde cildinizin nefes almasını, rahatlamasını ya da kendinizi iyi hissetmek istediğiniz de bile uygulayabilirsiniz. Makyaj pamuğu dışında direk cilde temas ettirmek, doğru değildir. Hassas ciltler, aşırı sivilce ciltler, işlem görmüş ciltler yabancı bir ürüne karşı beklenmeyen tepki verebilir. Bu yüzden pamuk önerilir.

Dr. C. Tuna Pure Rose Gül Yağı 30ml
Ürünü İncele Farmasi Temsilcisi Ol Ürün Açıklaması Gül Suyundan ayrıştırılarak elde edilen paha biçilmez değerdeki saf Gül Yağı ile birlikte...
Dr. C. Tuna Pure Rose Gül Suyu 200ml
Ürünü İncele Farmasi Temsilcisi Ol Ürün Açıklaması Doğal tonik etkisi ile cildi nemlendirir ve doğal nem dengesine kavuşmasına yardımcı olur....