0 532 203 38 66
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sarımsak Capixyl

Anasayfa » Farmasi Ürünleri » DR . C . TUNA » Seriler » Sarımsak Capixyl

Sarımsak Capixyl, canlandırıcı saç bakım maskesidir. Dökülen saçlar, zayıf saçlar, hassas saçlar gibi benzer saç tipine sahip olan kişilerin kullanabileceği, etkili bir üründür.
farmasi giriş

Sarımsak Capixyl Nedir Kısaca?

Sarımsak capixly, içeriğindeki zenginleştirilen ürünlerle beraber sarımsak formülü, saç tellerinin onarılmasına yardımcı olur. Saç tellerindeki hasarlı bölgeler, uzun süren çalışmalar sonucunda geliştirilen ürünle birlikte daha canlı, daha parlak ve daha gür bir hale gelir.

  • Saç tellerinin hasarlı olması zamanla dökülme, kopma ve istenmeyen problemleri getirir. Bu durumun önüne geçmek istediğinizde, kesinlikle tavsiye edilmektedir. Saç dökülmesini durdurduğu gibi hasarlı bölgelerinde onarılmasında yardımcı olur. Saçlarınızın sağlıklı ve gür uzamasını destekler.

Saç dökülmelerinden şikayetçi olanların severek kullanabilecekleri bir ürün!

Sarımsak Capixyl Nasıl Kullanılır?

Sarımsak capixly,  saça uyguladıktan sonra yaklaşık 2 dakika boyunca parmak uçlarıyla saç derinize masaj yapmanız gerekiyor. Saç derinizin tamamına masaj yapmaya özen göstermelisiniz.

  • Dairesel hareketlerle içeriden dışarıya doğru hareketlerle masaj yaparak uyguladığınızda, saçınızın tamamına yayılmış olur. Böylelikle saç derisi şampuanın yapısına yüksek seviyede alışır ve etkileri de kısa bir sürede görülür. Tamamen durulayıp, varsa farklı bir saç kremi ile saçınızı şekillendirebilirsiniz.
  • Saç kremini, saç derisine uygulamadan saçları şekillendirmeniz önerilir. Aksi takdirde şampuanın etkileri, kremden dolayı görülmez.
  • Saç derisinde tahriş olma durumu varsa ya da saç derisinde ciddi rahatsızlıkları bulunanlar bunun öncesinde doktoruna danışmalı. Ardından kullanması daha doğru olur.
Dr.C. Tuna Vıtalızıng Sarımsaklı Şampuan 500ml
Ürünü İncele Farmasi Temsilcisi Ol Ürün Açıklaması Dr. C. Tuna Canlandırıcı Şampuan, koparak dökülmelere karşı korumaya yardımcı olur. Sarımsak ve...
Dr.C. Tuna Vıtalızıng Sarımsaklı Şampuan 225ml
Ürünü İncele Farmasi Temsilcisi Ol Ürün Açıklaması Dr. C. Tuna Canlandırıcı Şampuan, koparak dökülmelere karşı korumaya yardımcı olur. Sarımsak ve...
Dr.C. Tuna Vıtalızıng Sarımsaklı Saç Bakım Maskesi 200ml
Ürünü İncele Farmasi Temsilcisi Ol Ürün Açıklaması Sarımsak ve Capixyl içeriği ile, hafif ve yağlılık bırakmayan formülü sayesinde eşsiz bir...
Dr.C. Tuna Vıtalızıng Konsantre Sarımsak Yağı 30ml
Ürünü İncele Farmasi Temsilcisi Ol Ürün Açıklaması Konsantre formülü ile daha da güçlendirilmiş Dr.C.Tuna Konsantre Canlandırıcı Saç Bakım Yağı, koparak...