0 532 203 38 66
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sun Science

Sun science, hassas cilt tiplerine uygun etkili bir üründür. Güneşin zararlı ışınları, ciltte kalıcı lekeler bırakmaktadır. Ciltteki kalıcı lekeler, istenmeyen bir görünüm oluşturur. Sun Science cildi, güneşin zararlı UV ışınları ile beraber çevresel faktörlerden de korumaktadır.
farmasi giriş

Sun Science Ne İşe Yarar?

Sun Science kullanımındaki en temel amaç, güneşin zararlı UV ışınlarına karşı cildi korumaktır. İçeriğindeki bileşenler, zenginleştirilmiş formülü ve beraberindeki birçok etken cildinize uyguladıktan sonra güneşe çıktığınızda leke ya da buna benzer durumlar oluşturmaz. Koruyucu bir tabaka halinde cildinizde yer alır. Yağlı his ya da lekeli bir görünüm gibi en ufak detay bulunmaz. Cildinizi sararak, bariyer olur.

  • Gliserin, vitamin ve bitkisel muhteşem özler ile bakım kremi şeklinde kullanabilirsiniz. Güneşe çıkmadan önce cildinize uygulamanız, etkilerini görebilmeniz için yardımcı olur.

Sun Science Nasıl Kullanılır?

Sun Science, güneş kremi bir üründür. Gün içerisinde sürekli olarak dışarıda bulunan kişiler, etkili bir nemlendirici aradıkları takdirde yanlarında bulundurabilirler.

  • Güneşe çıkmadan yaklaşık 20 dakika öncesinde cildinize tamamen uygulama yapabilirsiniz.
  • Masaj yaparak yaydığınız takdirde cildinizdeki kan akışı hızlandığı için etkisi daha kısa bir sürede gerçekleşir.
  • Gün içerisinde cildinizi yıkadığınızda ya da kurulama yaptığınızda, tekrardan uygulamanız önerilir. Herhangi bir yan etkisi bulunmuyor.
  • Cilde zarar veren bir bariyeri yoktur. Yağlılık hissi kesinlikle görünmez.
Dr. C. Tuna Sun Scıence Yüz Ve Vücut Losyonu 50ml
Ürünü İncele Farmasi Temsilcisi Ol Ürün Açıklaması Dr .C. Tuna Sunscience Yüz ve Vücut Losyonu, 50 SPF koruma faktörü ile...
Dr. C. Tuna Sun Scıence Yüz Kremi 50ml
Ürünü İncele Farmasi Temsilcisi Ol Ürün Açıklaması Dr. C. Tuna Sunscience Yüz Kremi, 50+ SPF koruma faktörü ile cildin en...