0 532 203 38 66
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Aktif Karbon

Aktif Karbon serisi cildinde siyah nokta sorunu yaşayan kişilerin en severek istifade ettikleri ürünleri içerisinde barındırmaktadır. Hem siyah noktalar ile hem de sivilceler ile mücadele etmek Aktif Karbon sayesinde sizin için çok daha kolay bir hal alacaktır.

farmasi giriş

Bu seri içerisinde yer alan tüm ürünler gerekli olan tüm dermatolojik denetimlerden geçirilmiştir. Dermatolojik olarak test edilip onaylandığı için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Ürün gamı oluşturulurken özellikle doğal içerikli olan seçeneklerden yana tercihin kullanıldığı belirtilmelidir. Bu nedenle hassas bir cilt tipine sahip olan kişiler dahi kullanabilir.

Siyah Noktalar ile Mücadele

Aktif Karbon serisinin ana amacı özellikle burun çevresinde yer alan siyah noktalar ile mücadele etmektir. Siyah noktalar cilt bakımında bazı hataların ve ihmallerin yapıldığının ana kanıtlarındandır. Örneğin şehrin içerdiği tozdan ve kirden cildi arındırmadığınız ve düzenli olarak yıkamadığınız zaman burun kenarlarında sivilcelerin meydana gelmesinin çok daha olası olduğu fark edilmektedir.

Cilt bakım ürünlerinizin cildiniz yağlı olmasına rağmen yağ bazlı olması da ciltte bir doygunluk yaratarak siyah nokta oluşumuna sebebiyet verebilmektedir.

Düzenli Kullanım Net Etki

Aktif Karbon serisinde yer alan tonik, maske ve peeling düzenli olarak kullanıldığı zaman size sunacağı etkinin de çok daha yüksek olacağı fark edilmektedir.

Düzenli kullanım sivilce izleri ile mücadele etmenizi de mümkün kılmaktadır. Seride yer alan ürünlerin günlük bakım rutininize uyarlanmış olması genel verimliliği artıracaktır.

Dr. C. Tuna Aktif Karbon Gözenek Sıkılaştırıcı Tonik 125ml
Ürünü İncele Farmasi Temsilcisi Ol Ürün Açıklaması Ciltteki kalıntıları temizlemeye, formülündeki mineraller ile cildi beslemeye ve gözenek görünümünü azaltmaya destek...
Dr. C. Tuna Aktif Karbon Detoks Etkili Siyah Maske 80ml
Ürünü İncele Farmasi Temsilcisi Ol Ürün Açıklaması Yeni tasarım ve güçlendirilmiş formülü ile daha temiz ve pürüzsüz bir cilt görünümü...