0 532 203 38 66
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Saç Bakımı

Saç bakımı günlük bakım rutininizin en temel parçalarından biri olmalıdır.
farmasi giriş
Özellikle saçınızın ihtiyaçlarını tanıyıp bu ihtiyaçlara cevap verecek olan ürünleri tercih etmek elde edilecek verimliliği çok daha yüksek bir seviyeye çıkartmaktadır. Seçmiş olduğunuz saç bakım ürünlerinin dermatolojik testlerden geçirilmiş olması ve doğa dostu olmasına da ayrıca dikkat etmelisiniz. Bu şekilde sizin bakım aşamanızda doğanın kirletilmesini de önlemiş olursunuz.

Kuru Saçlara Özel

Saç bakımı sırasında kuruluktan şikayetçi olan kişilerin nem dengesini destekleyecek olan seçeneklerden faydalanması tavsiye edilmektedir. Bu aşamada nem dengesini destekleyecek ürünlerin başında süt ve bal özlü bakım ürünleri gelmektedir. Normal koşullarda kullanıldığı zaman saçınızdan arındırmakta zorlanacağınız ürünler sizin için özel olarak biri araya getirildi ve kullanımı da oldukça kolaylaştırıldı. Her bakım aşamasında olduğu gibi saç bakımında da yüksek bir etki elde edebilmek için kişilerin uyguladıkları bakım rutinini düzenli uygulaması gerekmektedir. Sadece bir kere uygulandığı zaman mucizevi bir etki beklemenin çok da mantık çerçevesinde olmayacağının belirtilmesi gerekir.

Saç Bakımında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Saç bakımı yapılırken kişilerin çok sıcak sudan uzak durması gerekir. kaynara yakın su kullanmanın saç derisi ve saç telleri üzerinde yıpratıcı bir etkisinin olduğu da belirtilmelidir. Uygulamanın sonrasında saç bakımının daha aktif bir biçimde tamamlanması için tamamlayıcı bakım aşamalarına da dikkat edilmelidir. Kuru saç kremleri, durulanmayan saç kremleri gibi unsurlardan istifade edebilirsiniz. Ayrıca saç spreyleri de memnun bırakmaktadır.

Şampuan
Şampuan kategorisinde seçim yaparken tam olarak saç tipiniz ile uyumlu olan alternatiflerden yana tercihinizi kullanmalısınız.farmasi girişBu noktada saçları kuru olan kişilerin daha canlandırıcı ve nem dengesini sağlayıcı ürünlerden yana tercihini kullanması gerekmektedir. Bunun yanı sıra şampuanı destekleyici kremlerden de yardım alabilirsiniz. Dileyen kişiler için durulanmayan saç kremleri de mevcuttur. Her saç tipi için özel olarak hazırlanmış olan bu ürünler saçlarınızın eski sağlığına yeniden kavuşmasını mümkün kılacaktır.

Şampuan Türleri

Şampuan kategorisinde saçınızın uzamasını destekleyecek farklı ürün alternatifleri mevcuttur. Örneğin saç köklerine destekte bulunarak çok daha hızlı uzamasını mümkün kılacak olan seçeneklerden yana tercihinizi kullanabilirsiniz. Bir diğer sık kullanılan alternatif de kepeğe karşı özel olarak geliştirilmiş olan seçeneklerdir. Bu şampuan türü genel olarak erkekler tarafından tercih edilmektedir. Kadınların ve erkeklerin saç tiplerine saç köklerine uygun olarak özel geliştirilmiş olan seriler de mevcuttur. Ürün seçimini dikkatli bir biçimde yaparak saçınızın ihtiyaçlarına tam olarak karşılık gelecek seçeneklerden faydalanabilirsiniz.

Uygun Fiyat Yüksek Kalite

Şampuan kategorisinde yer alan ürünler fiyat performans incelemesi yapıldığı zaman özellikle uygun fiyat aralığı ile memnun etmektedir. Makul bir fiyat aralığının olmasının yanı sıra dönemsel olarak düzenlenen kampanyaları da dikkate alarak daha da makul bir fiyattan ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. İçeriğin bu derece kaliteli olduğu fiyatların da bu kadar uygun olduğu farklı bir alternatif bulmak sizin için oldukça zor! Saçlarınıza kıymet verin ve kaliteli ürünleri tercih edin!
Maske
Maske yüz için muhteşem bir nemlendirme aracı olmaya devam ediyor. Siz de yüzünüzü nemlendirmek ve gözenek görünümünü azaltmak isterseniz maske kategorisinden seçim yapabilirsiniz.farmasi girişBu aşamada kendi cilt tipinize uygun olan alternatifleri değerlendirmeye almalısınız. Kuru ciltlerden yağlı ciltlere kadar farklı seçeneklerden istifade edebilirsiniz. Örneğin yağlı ciltleri arındırmak ve siyah nokta görünümünün üstesinden gelmek için aktif karbon serisine bir göz atabilirsiniz. Aktif karbon içeriği sayesinde hem temizlik hissi hem de yumuşacık bir dokuyu aynı anda elde edeceksiniz.

Maske Türleri Nelerdir?

Maske kategorisinde dileyen kişilerin kağıt maskelerden dileyen kişilerin klasik sürülebilir maskelerden istifade etmesine olanak verilmektedir. Bu noktada cildin ihtiyaçlarını tanımak ve analiz etmek en temel unsurdur. Seçmiş olduğunuz maskeyi uygulamadan önce cildinizi iyi bir şekilde temizlemelisiniz. Cildinizi temizlemeden maske uyguladığınız zaman bu maskeden optimum verim alma olasılığı düşecektir. Cildinizin ihtiyaç durumuna göre hafta bir ya da iki kere uygulayabilirsiniz. Arındırıcı maske kullanan kişilerin cildin nem dengesini sağlamak için nemlendirici takviyesi uygulamasına da ayrıca dikkat edilmelidir.

Maske ve Bakım Rutini

Maske bakım rutininin ayrılmaz bir parçası olmalıdır. İlk adım olarak cildin temizlenmesi gerekir. Cilt temizlenmesi sırasında jellerin kullanımının yanı sıra tonik ile de kalan kalıntıların üzerinden geçebilirsiniz. Bunun hemen sonrasında bakım rutininize maske ve daha sonrasında da serum ile devam edebilirsiniz. Cildinizin ihtiyaçları doğrultusunda bakım rutininizi şekillendirmelisiniz.
Serum Yağ
Serum yağ kategorisinde yer alan ürünlerin her biri derinlemesine nemlendirme vaadini taşımaktadır.farmasi girişKurluk ile mücadele ederken aynı zamanda yaşlanmanın etkilerini de geciktirmek isterseniz serum yağlar harika bir alternatif sunmaktadır. Olabildiğince doğal içeriğe sahip olan ürünlerden yana tercihinizi kullanmanız önerilmektedir. Bu noktada doğal ürünlerin de dermatolojik olarak testlerden geçirilmesi gerekir. Bu ürün onayı olmadan satışa çıkarılması hali hazırda mümkün değildir.

Aynısefa Mucizesi

Serum yağ kategorisinde kişilerin aynısefa mucizesinden istifade etmesi de mümkündür. Son dönemlerde bakı ürünlerinde en severek istifade edilen seçeneklerin başında gelmektedir. Bu noktada hem derinlemesine nemlendirme hem de ince kırışıklıkları yok etme vaadini sunması bu derece sık tercih edilmesinin ana nedenleri arasında kendini göstermektedir. Aynısefa mucizesi sadece serum yağlar kapsamında değil aynı zamanda nemlendirici kremlerde de kendini göstermektedir. Cildinizi yumuşacık bir hale getirmek böylece her zamankinden daha kolay olacaktır!

Nasıl Uygulanmalıdır?

Serum yağ uygulama aşamasında özellikle cildinde kuruluk sorunu yaşayan kişilerin büyük bir memnuniyet elde edeceği bildirilmelidir. Serum uygulama aşamasının hemen öncesinde cildinizi derinlemesine temizlemelisiniz. Dilerseniz köpükler ile dilerseniz jeller ile temizleme adımını tamamlayabilirsiniz. Daha sonrasında tonik uygulamalı ve kalan kirlerden de cildinizi arındırmanız gerekir. Bunun hemen akabinde serum uygulanmalıdır. Bu bakım rutininden olabildiğince yüksek verim elde edebilmek için düzenli uygulamaya dikkat etmeniz gerekir. Ne derece düzenli uygularsanız elde edeceğiniz olumlu etkiler kendini o kadar net gösterecektir. Kampanyalı dönemleri takip ederek bu ürünlere çok uygun fiyatlarla erişebilirsiniz.
Sabun
İşyerinde, evde, parkta, yürüyüşte ya da gün içerisinde dışarıda bulunduğunuz aktivitelerde temizlik en önemli detaydır.farmasi girişTemizlik için bulunduğunuz alanlarda kullanabileceğiniz sabun çeşitleri kokusuna, bakteri alma seviyesine ve kullanımına göre değişir. Sabun tercihinizde alternatiflere göre birbirinden farklı seçenekler için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sabun Neden Önemli?

Sabun kalıp şeklinde, farklı boyutlarda ve farklı kokular da bulunan bir temizlik ürünüdür.
  • Gün içerisinde dışarıdan eve geldiğinizde, dışarının bakterisini cildinizden uzaklaştırmak için sabunla temizleme yapabilirsiniz. Özellikle ellerimiz toplu taşıma araçlarında, işyerinde, yürüyüş de ya da farklı alanlarda bakteri kapabilir. Bu bakteri temizlenmediğinde hastalıkların başlangıcı olur.
  • Ellerinizin temizlemeden yemek yediğinizde, elinizi ağzınıza götürdüğünüzde en ufak bir bakteri beraberinde diğer hastalıkları da getirir ve hiç beklemediğiniz bir anda hasta olabilirsiniz. Bu yüzden hem temizlik, hem de hastalıkları önleme açısından, sabun seçeneklerinde kendi tercihinizi yapabilirsiniz.

Sabun Çeşitleri

Sabunlar görünümüne, kalıbına, kalitesine, markasına ve fiyatına göre değişir. Burada bir sabun tercihi yaparken kokusunu da ön planda tutmanız lazım. Örneğin evinizde kullanacağınız sabun köpürmeye başladığı zaman etrafa güzel kokular saçabilir. Bu yüzden hem temizlik yaparken hem de güzel kokusuyla rahatlamanız mümkün. Sabunlar;
  • Lavanta kokulu,
  • Gül kokulu,
  • Papatya kokulu,
  • Deniz kokulu olmak üzere ayrılır.
Sizi rahatsız etmeyecek ideal kokuyu tercih edip, satın alabilirsiniz. Boyutlarına göre değiştiği için çanta boyu sabunlarda gittiğiniz farklı alanlarda sabun yoksa temizliğinizi yapabilmeniz için önerilir.