0 532 203 38 66
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Serum Yağ

Serum yağ kategorisinde yer alan ürünlerin her biri derinlemesine nemlendirme vaadini taşımaktadır.
farmasi giriş
Kurluk ile mücadele ederken aynı zamanda yaşlanmanın etkilerini de geciktirmek isterseniz serum yağlar harika bir alternatif sunmaktadır. Olabildiğince doğal içeriğe sahip olan ürünlerden yana tercihinizi kullanmanız önerilmektedir. Bu noktada doğal ürünlerin de dermatolojik olarak testlerden geçirilmesi gerekir. Bu ürün onayı olmadan satışa çıkarılması hali hazırda mümkün değildir.

Aynısefa Mucizesi

Serum yağ kategorisinde kişilerin aynısefa mucizesinden istifade etmesi de mümkündür. Son dönemlerde bakı ürünlerinde en severek istifade edilen seçeneklerin başında gelmektedir. Bu noktada hem derinlemesine nemlendirme hem de ince kırışıklıkları yok etme vaadini sunması bu derece sık tercih edilmesinin ana nedenleri arasında kendini göstermektedir. Aynısefa mucizesi sadece serum yağlar kapsamında değil aynı zamanda nemlendirici kremlerde de kendini göstermektedir. Cildinizi yumuşacık bir hale getirmek böylece her zamankinden daha kolay olacaktır!

Nasıl Uygulanmalıdır?

Serum yağ uygulama aşamasında özellikle cildinde kuruluk sorunu yaşayan kişilerin büyük bir memnuniyet elde edeceği bildirilmelidir. Serum uygulama aşamasının hemen öncesinde cildinizi derinlemesine temizlemelisiniz. Dilerseniz köpükler ile dilerseniz jeller ile temizleme adımını tamamlayabilirsiniz. Daha sonrasında tonik uygulamalı ve kalan kirlerden de cildinizi arındırmanız gerekir. Bunun hemen akabinde serum uygulanmalıdır. Bu bakım rutininden olabildiğince yüksek verim elde edebilmek için düzenli uygulamaya dikkat etmeniz gerekir. Ne derece düzenli uygularsanız elde edeceğiniz olumlu etkiler kendini o kadar net gösterecektir. Kampanyalı dönemleri takip ederek bu ürünlere çok uygun fiyatlarla erişebilirsiniz.

Dr. C. Tuna Aqua Nemlendirici Serum 30ml
Ürünü İncele Farmasi Temsilcisi Ol Ürün Açıklaması Dr. C. Tuna Aqua Nemlendirici Serum sizi cilt elastikiyetinizi korumaya, daha canlı ve...