0 532 203 38 66
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Farmasi Kaş Kirpik Serumu

11 Şubat 2022
785 kez görüntülendi
Farmasi Kaş Kirpik Serumu
5/5 - 1 Memnuniyet

Farmasi Kaş Kirpik Serumu , Uzun kirpikler ve gür kaşlar, kadınların en büyük hayalidir. Farmasi kaş kirpik serumu, uzun kirpikler ve dökülen kaşların onarılmasında kullanılan bir üründür.

 • Farmasi kaş kirpik serumu ile sizde dilerseniz bu etkileri görebilirsiniz.

farmasi giriş

Farmasi Kaş Kirpik Serumu Nedir?

Farmasi kaş kirpik serumu, içeriğindeki vitaminlerle olumlu etkiler oluşturan bir üründür. -NOT- Kaş ve kirpiklerinizi yoğun bir şekilde olması için farklı ürünler kullandığınızda, burada olumsuz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Bu farmasi ürünler içeriğindeki vitaminlerden dolayı kaş ve kirpiklerinize zarar verir. Fakat böyle bir durum, farmasi kaş kirpik serumu için geçerli değildir.

 • Doğru ürün ve doğru uygulama ile kesinlikle istenilen etkilerle karşılaşabilirsiniz.

Kaş kirpik serumu; Kolay bir şekilde uygulandığı gibi kaş ve kirpiklerinizin istediği nemliliği, vitaminlerle sağlar.

 • Dökülmeler varsa, kaş ve kirpikleri besleyerek bunun önüne geçer. Düzenli şekilde kullanmanız önerilir. Gelişigüzel kullanmak tavsiye edilmez.

Olumlu etkileri ile sizde karşılaşmak istiyorsanız, direkt sayfamızdan tek tıkla sahip olabilirsiniz.

Farmasi kaş kirpik serumu günde ne kadar uygulanmalı?

Farmasi kaş kirpik serumunu günde 2 kez uygulamanız yeterlidir. Gece uyumadan önce ve sabah uyandıktan sonra uyguladığınız takdirde harici bir kullanıma gerek yoktur.

Farmasi kaş kirpik serumu kıvamı nasıl?

Farmasi kaş kirpik serumu yoğun bir kıvamlıdır. Bu yüzden ideal bir şekilde uygulamanız, istenilen etkileri görebilmeniz için fayda sağlar.

Farmasi kaş kirpik serumu yanmış kirpikler için kullanılabilir mi?

Yanmış, zarar görmüş, kopmuş kaş ve kirpiklerinizi için farmasi kaş ve kirpik serumu kullanılabilir. Onarıcı etkisi ile kısa sürede kaş ve kirpiklerinizin toparlandığını görebilirsiniz.

Farmasi Kaş Kirpik Serumu Ne İşe Yarar?

Kaş kirpik serumu, kaşlarınızı ve kirpiklerinizi güçlendiren bir üründür.

 • Kısa kirpikleriniz varsa,
 • Dökülen kaşlarınız varsa,
 • Yanlış kullanılan ürünlerden dolayı kirpik ve kaşlarınız da istenmeyen etkiler oluşmuşsa, bunları onarmada yardımcı olur.

Kirpiklerin uzamasını desteklemektedir!

 • İçeriğindeki muhteşem formülü ile beraber kirpiklerinizin daha uzun, daha kıvrımlı bir hale gelmesini sağlar.
 • Kıl kök hücrelerini uyaran farmasi kaş kirpik serumu, kaşların uzamasına ve kirpiklerin onarılmasına yardımcı olur. Daha uzun, daha kalın, daha güçlü ve daha yoğun kirpikler ve kaşlar için deneyimleyebilirsiniz.

Farmasi Kaş Kirpik Serumu Nasıl Kullanılır?

Farmasi kaş kirpik serumu ile ilk kez tanışan kişiler, nasıl kullanacağına dair kafasında soru işareti olabilir.

 • Farmasi kaş kirpik serumunun uygulama aşaması oldukça pratiktir. Kesinlikle zorlayıcı bir yanı bulunmaz. Kısa sürede kaş ve kirpiklerinize uygulayabilirsiniz.

Her sabah ve her akşam içeriğindeki özel fırçası ile uygulamanız gerekiyor. Harici bir fırçaya gerek yoktur.

 • Kaşlarınıza uygularken; Temiz ve kuru olduğundan emin olmanız gerekiyor. Kaşlarınız nemliyken uygulamak, tavsiye edilmez. Kaşlarınıza dipten yukarıya doğru tarayarak uygulamanız önemlidir. Özel fırçası, kaşlarınıza tarayarak uygularken bu yapıda olduğu için kısa sürede kaşlarınıza ürünün emilmesini sağlar.
 • Kirpiklerinize uygularken; İnce fırçasıyla kirpik diplerine rahatlıkla uygulamanız mümkün. Kirpiklerinizi uygulama aşamasında, gözünüze çok fazla yaklaştırmaya dikkat etmeniz gerekiyor. Ürünü belirli bir kıvamda alıp, kirpik diplerinden uçlarına doğru maskara sürer gibi kullanmalısınız. Rahatlıkla kullanılabilen bir üründür. Harici bir fırça önerilmez. Yalnızca içeriğindeki özel fırçasını kullanmanız daha doğrudur.

-NOT- Muhteşem etkiler için dilerseniz siz de sayfamız üzerinden kaş kirpik serumu satın alabilirsiniz. Online alışverişleriniz sonrasında ürünleriniz kısa bir sürede adresinize teslim edilir. Ürünlerin teslimatı esnasında zarar gelmesi, dökülmesi ya da ürünün açılması gibi etmenler kesinlikle söz konusu değildir. Muhteşem paketleme ile ürünler elinize ulaşır. 

 
Farmasi FIRSAT Ürünlerini Kaçırma
Biz Sizi Arayalım mı ? İletişim Forumlarımızı Doldurmanız Yeterli Olacaktır.

Farmasi Temsilcisi Gül Balcı İle İletişime Geçin

Neden Farmasi Kaş Serumu?

Farmasi kaş kirpik serumu, diğer bilinen markalara göre sağlıklı bir üründür. içeriğindeki vitaminler, mineraller ve zengin bileşimler kaş ve kirpiklerinizi beslemesi ile beraber daha yoğun ve daha gür olmasına yardımcı olur.

 • Kirpiklerinizin uzadığını, kaslarımızın gürleştiğini görebilirsiniz!

Düzenli bir şekilde kullandığınızda, yaklaşık bir ay içerisinde etkilerini görmeniz bile mümkün. Bu yüzden çoğunluğun tercihinde ve beğenisinde olan farmasi kaş kirpik serumunu, sayfamız bünyesinde kısa sürede satın alabilirsiniz. Ürünlerde uygulanan fiyatlandırmalar, her bütçeye uyumludur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.