0 532 203 38 66
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Farmasi diş macunu

03 Aralık 2021
630 kez görüntülendi
Farmasi diş macunu
5/5 - 1 Memnuniyet
Farmasi diş macunu Diş hekimlerinin tavsiye ettiği tüm ağız sağlığı önerileri dikkate alınarak üretimi gerçekleştirilen Farmasi diş macunu ağzın temiz ve nefesin taze kalmasını sağlıyor. Doğal ürün, ağız sağlığı ihtiyacını karşılarken doğru kullanımı sayesinde tartar oluşumu ya da zayıf mine sorunlarının meydana getirdiği semptomların azalmasına yardımcı oluyor.Gülüşe yeni bir görünüm kazandırırken aynı zamanda dişleri yeniden eski beyazlığına kavuşturan etkisi sayesinde popüler bir seçim haline gelen diş macunu tüketici sağlığını ön planda tutuyor. Hidrojen ya da karmamid peroksit kimyasal bileşenleri güvenli ve doğal maddeler olarak gülüşü zamanla daha beyaz tonlara çekiyor. Yaygın bileşenler sayesinde yiyecek, kahve ya da tütünden kaynaklanan lekelerden ve sararmadan kurtulmayı destekliyor.farmasi giriş
Farmasi FIRSAT Ürünlerini Kaçırma
Biz Sizi Arayalım mı ? İletişim Forumlarımızı Doldurmanız Yeterli Olacaktır.
Farmasi Temsilcisi Gül Balcı İle İletişime Geçin

Hassasiyeti Gidermeye Yardımcı

Ağız yapısına güvenilir bir dokunuş sağlayan kalsiyum karbonat ve magnezyum gibi aşındırıcılar sararmaya neden olan lekeli tabakayı giderecek etkiye sahip. Çift yönlü yaklaşım dişin daha hızlı beyazlamasına yardımcı olurken ağız sağlığına olan katkısı ile günlük kullanıma uygundur. Yüzey lekelerini %80’e varan oranlarda temizleyen ve ferahlık hissi uyandıran Farmasi diş macunu, içeriğinde bulunan florür ile çürümeye karşı etkilidir. Diş ve diş etindeki hassasiyeti azaltmaya, diş minesini korumaya, dişleri beyazlatmaya ve nefesi tazelemeye yardımcı olan 7 etkili diş macunu çeşitleri düzenli bakım sayesinde beklentileri karşılıyor. Bileşenlerinde bulunan adaçayı, limon ve çay ağacı özleri hızlı bir parlaklık sağlıyor. Aynı zamanda mineraller beyazlatmaya ve hassasiyeti gidermeye yardımcı oluyor.

📌 Farmasi Diş Macununun Faydası Nedir?

Özel olarak geliştirilen diş macunu lekeleri temizler, plak oluşumunu engeller, dişleri beyazlatır ve nefesi ferahlatır.

📌 Farmasi Diş Macunu Helal Mi?

Farmasi diş macunu uluslararası gözetim firması olan DSR Certification'dan %100 helallik sertifikası almıştır.

📌 Farmasi Türk Malı Mıdır?

ISO 27001 belgesi ile Farmasi markası Türk malı olduğunu tescilletmiştir.

Çürük Önleyici Özellik

Günlük olarak tüketilen yiyecek ve içeceklerin neden olduğu asit tabakasından koruyarak çürük önleyici özelliğini ön plana çıkarıyor. Aşırı soğuk ya da aşırı sıcak tüketiminden kaynaklanan hassasiyet ve ağrılara karşı yüzde 100 bakımı sağlıyor. Hassasiyet rahatlığı ve kalıcı korumanın yanında aynı zamanda günde 2 kez kullanılması durumunda ağız temizliği için tavsiye ediliyor. Farmasi diş macunu özellikle doğal çilek aromalı ve florür içermeyen ürünleri ile çocuklara ağız ve diş sağlığında mükemmel bir fırçalama deneyimi kazandırıyor. İçeriğindeki esansiyel yağlar ile ağızda doğal bir ferahlık hissi uyandırırken florürsüz diş macunu çeşitleri ağrı engellemeye yardımcı oluyor ve sinirlere giden yolları kapatıyor. Patentli ve klinik olarak kanıtlanan formüle sahip olan ürünlerin üretiminde doğal kaynaklardan türetilen arganin ve kalsiyum karbonat kombinasyonu kullanılıyor.

Ferah Bir Nefes

Hassas tabakaları önlemesi ile tam bir kullanıcı dostu olan Farmasi diş macunu içeriğinde paraben, alüminyum ya da fitalatlar gibi yapay koruyucular bulunmaz. Doğal aromalar birleştirilir ve böylelikle gün içerisinde rahat ve ferah bir nefes alma imkanı sağlanır. İlk kullanımından itibaren parlak bir gülüş elde edilir. Farmasi çay ağacı özleri ile üretimi gerçekleştirilen diş macunu çeşitleri, ağızda oluşan mikroorganizmalara karşı antibakteriyel etki gösterir, oluşturduğu mikro ince tabaka ile koruma sağlar. Diş yüzeyinde yaşam alanı oluşturan bakteri ve plakları temizleyerek doğal koruyuculuk elde etmeye yardımcı olur. Çürüklere karşı savaş ilan ederken doğal bitkiler zayıf mineyi güçlendirir ve plak oluşumunu önler. Bakteri ve mayalara karşı geniş bir spektruma sahip olan ürün, yumuşak partiküllü yapısı ile dişleri aşındırmadan temizler, doğal bileşenler ağız mukozasına zarar vermez ve homojenik bir yapıya sahip olduğundan dolayı fırçaya kolay sürülür.

Doğal Ph Seviyesini Korur

Zararlı kimyasal ya da bileşenlerin bulunmaması sayesinde kalsiyum karbonatın formülü diş tabakasına zarar vermeden beyazlatma imkanı sağlar. Ağız içindeki doğal pH seviyesini koruyarak antibakteriyel özelliği ile ağız içi florasının korunmasında destekler. Özel olarak hazırlanan formülün ağızda bıraktığı ferah tat nefesi tazeler böylelikle daha temiz nefes almaya yardımcı olur. Doğuştan hassas mineye sahip olan ya da aniden açığa çıkan mine çatlağı gibi sorunlara karşı etkilidir.Farmasi diş macunu doğal içeriği ile piyasada yer alan kimyasal içerikli ürünlere bir alternatif oluşturmaktadır. Özellikle ürün içeriği konusunda inceleme yapıldığı zaman ne derece memnuniyet verici olduğu biri kere daha görülmektedir. Diş macunu seçimi sırasında asıl kıstasınızın flouride barındırmaması olması gerekir. Bu madde olmadan da bitkisel içerikler ile diş sağlığınızı korumak için bir fırsat elde ederken diş dokusunu da güçlendirebilirsiniz.

Farmasi Diş Macunu İçeriği

Farmasi diş macunu içeriği incelendiği zaman kişilerin özellikle ağız mukoza yapısının korunması için özel bir muhteva belirlendiği görülmektedir. Bu özel içerik sayesinde dişinizde çürük oluşumu gibi sorunların kalıcı olarak ortadan kaldırılması mümkün kılınmaktadır. Farmasi giriş her ürününde olduğu gibi diş macunu kategorisinde de ağzın doğal yapısını bozmadan koruma yapılmasını amaçlamaktadır. Misvak ve aloe veralı farklı alternatifler de mevcuttur. Bu alternatifler sayesinde kişilerin içerik konusunda sorun yaşamamaları adına gerekli olan tüm testler yapıldıktan sonra ürün satışa çıkartılmaktadır. Ürün içeriği ile alakalı olarak onay verilmesinin akabinde kullanan kişilerin yorumları da diş sağlığını ne derece olumlu yönde etkilediğini bir kere daha fark ettirmektedir.

Farmasi Misvaklı Diş Macunu

Farmasi diş macunu dişleri doğal içeriği ile beyazlatmaktadır. Kimyasal içeriğe sahip olan beyazlatıcı diş macunlarında kişilerin i diş minelerinde sorun meydana gelebildiği görülmektedir. Bu tür riskler almadan dişlerinizi daha beyaz bir hale getirmek için fırsat geliştirilmektedir. Farmasi sayesinde misvak özünün diş minesini güçlendirici yapısından istifade ederken aynı zamanda dişlerinizde sigara kullanımından kaynaklanan sararmaları da ortadan kaldırabilirsiniz. Bu aşamada içeriğin çocuklar için özel olarak hazırlanmış olan farklı versiyonları bulunduğu da ayrıca bildirilmelidir.Farmasi misvaklı diş macunu gibi yetişkinleri için hazırlanmış olan alternatiflerin yanı sıra çocuklar için özel olarak oluşturulan farklı seçenekler olduğu da görülmektedir. Çocukların diş fırçalama alışkanlığı kazanması için farklı aroma vericiler ile zenginleştirilen bir içerik benimsenmiştir. Bu içeriğin en temel özelliklerinin başında bitkisel olması gelmektedir.

Farmasi Diş Macunu Kullananlar

Farmasi diş macunu kullanan kişilerin yaptıkları yorumlar üründen ne derece memnun olduğunu bir kere daha yansıtmaktadır. Ürün ile alakalı olarak özellikle düzenli kullanımda diş sağlığını yeniden kazandırdığı yönünde dönütler de verilmektedir. Diş macunu ile alakalı olarak bir sorun meydana gelmemesi için tüm tedbirler de alınmış durumdadır. Hem içerik bağlamında hem de paketleme bağlamında onay almayan ürünler Farmasi sitesi tarafından kesinlikle satışa çıkarılmayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.