0 532 203 38 66
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Farmasi Bayilik

02 Kasım 2021
725 kez görüntülendi
Farmasi Bayilik
5/5 - 1 Memnuniyet
Farmasi ailesine katılmak isteyenler temsilcilik aşamalarını dikkate alıyor. Farmasi bayilik adı altında doğrudan satış dikkate alınmakta ve katılmak isteyenler beklenmektedir. Bunun için de:
  • 18 yaş sınırına değinilir ve reşit yaşta olanların katılmalarına izin verilir.
  • Katılımcıların başvuru formunu doldurarak kazanç sağlaması esas alınmaktadır.
farmasi giriş
Farmasi FIRSAT Ürünlerini Kaçırma
Biz Sizi Arayalım mı ? İletişim Forumlarımızı Doldurmanız Yeterli Olacaktır.
Gül Balcı İle İletişime Geçin

Farmasi Başvuru Formu

Farmasi bayilik adına ilk etapta başvuru formundan söz edilir. Kısa tutulan forma girilen tüm bilgiler değerlendirmeye alınır. Farmasi başvuru aşamasında herhangi bir ücret tahsis edilmez. Ücretsiz olan işlemlerde talep edilen bilgiler ise şöyle:
  • İsim – soyisim, il – ilçe üzerinden formu doldurmaya başlarsınız.
  • C. kimlik numarası temsilcilik oluşturmak isteyenlerden talep edilmektedir.
Bunların yanı sıra açık adres bilgisine değinilir. Özel hediyelere sahip olmak ve siparişlere dair adres önem arz etmektedir. Aynı zamanda doğum tarihi, telefon numarası ve e-posta adresi olarak diğer bilgilere de değinilir. Son olarak her bir temsilcinin hesap güvenliği adına şifreye geçilir. Belirlenen şifrelerin teyit edilmesi üzerine başvuru formu tamamlanır. Bu şekilde sistem tarafından sponsora karar verilir.

Farmasi Bayilik Kazançları

Farmasi temsilcilik üzerine dikkate alınan bir diğer husus kazançlar oluyor. Kazançlar için de prim sisteminden söz edilir ve ek gelir kapısı olarak Farmasi bayilik işlemlerine geçilir. Her bir ürün için öncelikle %40 prim değerinden söz edilir. Katalog satışına karşı %45’e varan prim sistemi sayesinde kazançlı çıkılabilir. Bunların dışında:
  • Ürün satışının hızlanması halinde ödüllerden faydalanmaya başlarsınız.
  • Size özel ekstra indirimler ile de aile bütçesine katkıda bulunmanız sağlanır.
Şöyle ki hem ek gelir elde eder hem de piyasanın altında olan fiyatlar ile ihtiyaçlarınızı gidermeye başlarsınız. Bunun için cilt, saç ve kişisel bakım kadar mutfak ürünü gibi pek çok kategoriden tercihinizi yapmanız esas alınmaktadır.

Farmasi Bayilik Onayı

Farmasi bayilik işlemleri sırasında sizlerden herhangi bir kimlik veya ikametgah belgesi talep etmez. Belgelerin yerine kısa tutulan başvuru formuna değinilir. Forma girilen kimlik numarası ve iletişim bilgileri dahilinde temsilcileri arasına katılırsınız. Bunların dışında:
  • Temsilci sözleşmesini açmalı, okumalı ve onay vermelisiniz.
  • Kişisel veriler ve yaş sınırları için de onay verilmesi gerekmektedir.
Onaylama kullanım şartları ve sözleşmeler üzerinden kısa süre içerisinde gerçekleşir. Son adımda ise güvenlik kodlarını girer ve temsilcilik oluşturursunuz. Böylece ek gelir getiren sistem üzerinden faaliyet göstermeye başlarsınız. Özellikle de prim oranlarının yüksek tutulması sistemin sıklıkla tercih edilmesini sağlar. Bunun gibi özel hediyelerin verilmesi de öne çıkmasında etkili olmuştur.farmasi giriş
Farmasi FIRSAT Ürünlerini Kaçırma
Biz Sizi Arayalım mı ? İletişim Forumlarımızı Doldurmanız Yeterli Olacaktır.
Gül Balcı İle İletişime Geçin

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.