0 532 203 38 66
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Farmasi Şikayet

04 Kasım 2021
744 kez görüntülendi
Farmasi Şikayet
5/5 - 1 Memnuniyet

Farmasi Şikayet & Öneri İçin Bizlere Yazabilirsiniz ! Bilindiği üzere piyasada yer alan neredeyse her ürün için bu ürünü beğenenlerin olması kadar beğenmeyenlerin olması da normaldir diyebiliriz. Özellikle kozmetik ya da kişisel bakım gibi sektörlerde, piyasaya sunulan ürünlerin içeriğindeki maddeler herkes için aynı etkileri göstermeyeceğinden dolayı, en çok şikayet alan sektörlerden birinin de bu alanlar olduğunu söyleyebiliriz. İşte bizler de bu yüzden bu yazı içerisinde kozmetik dünyasının yerli isimlerinden olan Farmasi firması ürünleri için yapılan Farmasi şikayet ve yorumlarını sizlerle birlikte inceleyeceğiz.

farmasi giriş

 
Farmasi FIRSAT Ürünlerini Kaçırma
Biz Sizi Arayalım mı ? İletişim Forumlarımızı Doldurmanız Yeterli Olacaktır.

Gül Balcı İle İletişime Geçin

Farmasi Şikayet & Yorumlarınızı

Bilindiği üzere Farmasi firması özellikle doğal ve bitkisel içerikleri ürünleri ön plana çıkan ve daha sağlıklı ürünleri piyasaya sunan firmalardan biridir. Bu bağlamda firmanın kozmetik ürünleri hakkında yapılan yorumları incelendiğinde az da olsa bazı şikayetler ile karşılaşıldığını görüyoruz. Bunlardan bazıları özellikle fondöten ya da kapatıcı özellikteki ürünlerin ciltte sivilcelenmeye neden olduğu ve bazı ürünlerinin de kalıcılığının olmadı belirtilmiştir.

Farmasi yorumlar hakkında öncelikle şunu söyleyelim; bu firma kozmetik ürünlerinin hiçbiri hakkında tamamen doğal olduklarını ifade etmemiştir. Çünkü kozmetik sektöründe böyle bir oranın olması zaten mümkün değildir. Eğer cildiniz gereğinden hassas ise haliyle doğal diye satın aldığınız bu ürünlerin sivilcelenmeye neden olması son derece doğaldır. Sadece Farmasi’ın değil hiçbir firmanın kozmetik ürünleri sizin cildinize iyi gelmeyecektir.

Farmasi Kişisel Bakım Şikayetler

Farmasi Şikayet ve yorumları arasında bu firmanın kişisel bakım ürünleri de nasibini almıştır. Özellikle kremleri ve bakım şampuanlarının bir etkinin olmadığını söyleyen küçük bir kesim bulunmaktadır. Bunun dışında bu ürünlerin etkilerinden memnun olan kişilerin sayısının son derece fazla olduğunu da söyleyebiliriz.

Bu konuda yapılan şikayetleri de şu şekilde değerlendirebiliriz. Bilindiği üzere her doğal ürün her cilt ya da saç tipi için uygun değildir. Eğer siz cilt tipiniz ya da saç tipinize göre bir ürün satın almamışsanız ya da ürünleri düzenli kullanmamışsanız etkisinin görülmemesi durumu son derece normaldir.

Farmasi Kozmetik uzun yıllardır sektördeki yerini korumakta ve adını duyurmaktadır. Doğaya ve sağlığa dost ürünlere sahip bir markadır. Uzun süredir sektörde olmasından dolayı da Farmasi şikayet ve de tavsiyelerine yer verilmiş, kolaylıkla markayı değerlendirmeniz esas alınmıştır.

Farmasi Hakkında

Farmasi şikayet forumlarını ziyaret edenler markanın merkezine ve de sertifikalarına değinmekte güçlük çekecektir. Bunun yerine en doğrusu resmi siteyi açmak ve sıralanan bu bilgilere göz atmak olacaktır.

Farmasi tamamen yerli sermaye ile çalışmalarını sürdüren bir marka olarak bilinir. Buna ek olarak Türk şirketi olarak üretimine devam etmektedir. Merak edenlere:

  • Merkezinin Tekirdağ / Çerkezköy’de bulunan bir araziden söz edilir.
  • Üretim tesislerine sahiptir ve binlerce ürüne ev sahipliği yaptığı belirtilir.

Ürün kullanıcıları tarafından da sık sık yorumlara yer verildiği görülüyor. Sabun, diş fırçası, parfüm ve de makyaj malzemeleri gibi çeşitli ürünlere değinilir. Kullanıcıların deneyimlerine karşı fikir sahibi olarak tercihinizi yapmanız kolay hale gelir.

Farmasi kullanıcıları Onayı Var Mı?

Farmasi kullanıcıları her bir ürüne dair olumlu – olumsuz yorumlarını sıralar. Bu yolla satın almak istediğiniz her bir ürüne ilişkin fikir sahibi olmaya başlar ve siparişe geçersiniz.

Farmasi şikayet forumlarını açanlar merkez gibi sertifika bilgilerine de ulaşım sağlayamayacaktır. Bu amaçla en doğrusu resmi siteye giriş yaparak onaylara göz atmak olacaktır. Şöyle ki:

  • Helal belgesi içerdiği için ülkemizden sadık müşterilere sahiptir.
  • ISO ve GMP olarak diğer belgelere de sahip olduğunu göstermektedir.

Yine bunların arasına Turquality Belgeleri de kalır. Sağlıklı ürünlere yer verildiği bu şekilde belirtilir ve güven verir. Üstelik sadece yetişkinlere değil aynı zamanda bebeklere ve çocuklara özel bitkisel ürünlerin hepsi de sıralanmaktadır.

Farmasi İletişim

Farmasi şikayet, görüş ve de istek bildirimlerine açıktır. Her biri için iletişim kanallarını sıralar ve hafta içi görüşme sağlamanız esas alınır. Pazartesi – Cuma günü aralığında müşteri temsilcilerine bağlanırsınız. Aynı zamanda geçerli olduğu saat aralığı 08.30 ile 18.15 olarak belirtilir. Bu şekilde:

  • Destek e-mail adresi üzerinden bildirimlerinizi paylaşmaya başlayabilirsiniz.
  • Çağrı merkezi numaralarını çevirerek hızlı bir şekilde görüşmeye geçebilirsiniz.

Ürünlere dair şikayetiniz varsa bu yolla iletmeniz kolay olacaktır. Aynı zamanda iade garantisinden de faydalanmanız esas alınır. Şöyle ki iadelere dair 30 günlük süreçten söz edilmektedir. Fatura eşliğinde gönderilen ürünler değerlendirmeye alınacaktır. Kargo üzerinden iade işlemlerine yer vermeniz esas alınır. Tekrardan bu konuya dair müşteri hizmetlerinden bilgi sahibi olmanız sağlanır.

Farmasi Takviye Ürünler Şikayet

Farmasi sitesi Şikayet ve yorumları arasında gerek diyet takviye gerekse sağlıklı yaşam için üretilen takviye ürünler hakkında da bazı olumsuz eleştirilere denk gelmekteyiz. Ancak yukarıda belirttiğimiz üzere her ürün her bünyede aynı etkileri göstermez. Bu yüzden bazı kişilerin bu farklılıktan ötürü etkileri görememiş olması son derece normal diyebiliriz. Farmasi ürünleri hakkında yapılan yorumların genelinin olumlu olduğunu belirtip yazıyı burada noktalıyoruz.

farmasi giriş

 
Farmasi FIRSAT Ürünlerini Kaçırma
Biz Sizi Arayalım mı ? İletişim Forumlarımızı Doldurmanız Yeterli Olacaktır.

Gül Balcı İle İletişime Geçin

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.