0 532 203 38 66
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Farmasi At Kestanesi

28 Kasım 2021
897 kez görüntülendi
Farmasi At Kestanesi
5/5 - 1 Memnuniyet

At kestanesi ağaçta yetişen tohumları ile bacak damar problemleri, mesane sorunları, cilt sorunları ve eklem ağrısı gibi pek çok sorunu tedavi etmek için kullanılır. Farmasi at kestanesi ürünleri incelemesi yazımızda.

farmasi giriş

Farmasi Dr. Cevdet Tuna At Kestanesi Masal Jeli

Farmasi at kestanesi masal jelinin içerisinde sarı kantaron, at kestanesi ve nane bulunur. Rahatlatıcı etkili ile tüm vücut için kullanılır. At kestanesinin serinletici etkili ile direk cilde uygulanır ve yumuşak baskı ile nazikçe masaj yapılır. At kestanesi vücut tarafından emilir ve kullanımın ardından temizlenmesine gerek yoktur. Yalnızca masaj yapan kişinin ellerini yıkaması yeterlidir.

Göz ve ağız teması halinde bol su ile yıkanmalıdır. Masaj jelinin diğer bir çeşidi ise biberli olanıdır. DR.C. Tuna biberli masaj jelinin içerisinde ısırgan otu, kırmızıbiber, jojoba yağı, nane ve biberiye yağları bulunur. Cildi rahatlatırken aynı zamanda ısıtarak vücuda etki eder. Direk cilde uygulanır ve vücut tarafından emilir. Kullandıktan sonra ellerinizi yıkamayı unutmayın. İki kat etkili yoğunlaştırılmış at kestanesi masaj jeli serinleme ve rahatlama etkisini iki katı sunar. Az miktarda sürüldüğünde dahi büyük bir etki vererek sürülen bölgeye ferahlık verir. Gün içerisinde birden fazla kez kullanılabilir. Direk uygulanır ve yağlanma yapmaz. Açık yaralar, ağız ve göz temasından uzak durulmalıdır.

📌Farmasi at kestanesi bitkisel mi?

Farmasi at kestanesi bitkiseldir ve içeriği doğaldır.

📌Farmasi at kestanesi masaj kremi sonrası bölgeyi yıkamak gerekir mi?

Farmasi at kestanesi sonrası yıkamak zorunlu değildir.

📌Farmasi at kestanesi işe yarıyor mu?

Farmasi at kestanesi kullananlar memnundur.

At Kestanesi Kremi

Farmasi at kestanesi kremi kekik üzümü ve at kestanesi içeriğiyle sunulur. Uygulandığı bölgeye ısıtma sağlar ve yoğun bir rahatlama hissi verir. Uzun süre cildi rahatlatır. At kestanesi kremi bacak damarlarındaki kan akışını hızlandırarak ödemi azaltırken bacak ağrısı, bacak şişmesi veya bacak kramplarında kullanılır. Varisi genişlemiş bacaklarda gün içinde sürülebilir.

Bacaklarda güçsüzlük var ise at kestanesi kremi yaygın olarak kullanılır. Bu ürün doğal bir içerik olup tıbbi olarak onaylanmamıştır ve sadece yardımcı krem olarak kullanılır. İlaç yerine tercih edilmesi için doktor tavsiyesi alınmalıdır. Farmasi at kestanesi tüm vücut için kullanılır. Göz, mukus bölgesi ve açık yaralara uygulanmaz.

At Kestanesi Kremi Kullanımı

At kestanesi güçlü bir ağrı kesici olup travma, cerrahi yaralanmalar ve yaralanmalara bağlı ağrıları azaltır. Farmasi at kestanesi kremi ağrıyı ve şişkinliği azaltır. At kestanesi cilt dokusunu da koruyarak cildin doğal nemime ulaşmasını sağlarken cilt üzerinde yatıştırıcı etkiye sahiptir.

At kestanesi yağı, at kestanesi kremi ve at kestanesi jel kıvamında satışa sunulur. En fazla kullanılan kremidir. At kestanesi kremi gece yatmadan önce cilde uygulanırken gün içinde en az iki kez kullanılması tavsiye edilir. Farmasi at kestanesi doğal içeriği ile birçok kişinin kurtarıcısı olmuştur. 

At Kestanesi Faydaları

Farmasi at kestanesi masaj jeli ve kreminin faydaları:

 • Kan dolaşımını hızlandırır.
 • Kılcal damarların işlevini arttırarak varise karşı etkilidir.
 • Vücutta cilt altında biriken iltihabın atılmasını hızlandırır.
 • Damarların açılmasını sağlayarak cildin damar görünümünü azaltır.
 • Kılcal damar çatlamasına karşı iyi gerekir.
 • Derideki kırışıkların azalmasına yardımcı olur.
 • Yaşlanma karşıtıdır, sarkan derinin sıkılaşmasını sağlar.
 • Göğüs bölgesine sürüldüğünde öksürüğe iyi gelir.
 • Koltuk altına sürüldüğü zaman koltuk altı kararmasını azaltır.
 • Ayak tabanı, şah damarı ve alına sürüldüğünde kan dolaşımını arttırır ve vücudu ısıtır.
 • Gözeneklerin küçülmesini sağlar.
 • Kemiklerdeki ve eklemlerdeki romatizma ağrılarını azaltır.
 • Cilt lekelerinin açılmasını kolaylaştırır.

At kestanesi vücut için çok faydalı olup düzenli kullanımında faydalarının etkisi görülür.

At Kestanesi Ürünlerini Kimler Kullanabilir?

Farmasi at kestanesi ürünleri cinsiyet fark etmeksizin herkes tarafından kullanılabilir. Açık yaraya uygulanması önerilmez. Deri üzerinden uygulanır. Göze ve ağza değdiği bölge bol su ile durulanmalıdır.

İçerisindeki nane ve biberiye özleri ile yakıcı etkisi göze ve ağza zarar verebilir. Kullanıldıktan sonra eller bol su ile yıkanmalıdır. Vücutta kalması sorun teşkil etmez ve yağlanma yapmaz. Oldukça faydalı olan at kestanesi alerjik testlerden geçmiştir ancak bebeklerde, hamilelerde ve çocuklarda doktor izni ile kullanılır. Bitkisel ürün olan at kestanesinin bilinen bir yan etkisi yoktur. Farmasi at kestanesi ile yaşam kalitenizi yükseltebilirsiniz.

Farmasi at kestanesi bitkisel ürün içeriklerinde en çok yer verilen kaynakların başında gelmektedir. At kestanesi aslına bakılırsa oldukça geç keşfedilmiş olan kaynaklardandır. Kişilerin hem içerik bakımından oldukça temiz bir ürün yapısından faydalanması hem de bu doğal kaynakların daha yakından tanınması için Farmasi büyük çaba sarf etmektedir. Sunulan ürün kalitesi yüksek verimliliğin en temel adreslerinden biri olacaktır. At kestanesi özlü olan kremler sayesinde cildinizin nem dengesini yeniden kazanmak mümkün olacaktır. farmasi giriş

 
Farmasi FIRSAT Ürünlerini Kaçırma
Biz Sizi Arayalım mı ? İletişim Forumlarımızı Doldurmanız Yeterli Olacaktır.

Farmasi Temsilcisi Gül Balcı İle İletişime Geçin

Farmasi At Kestanesi Kremi

Farmasi at kestanesi kremi kullanarak egzama tedavisinde de büyük bir yol kat edebilirsiniz. Egzama tedavisi sırasında sorun meydana gelmemesi iiçin kişilerin doktorundan da onay alması gerekir. Yapılan çalışmalarda bitkisel içerikli ve dermatolojik olarak da onaylanmış olan Farmasi kremlerinin egzamanın alevli olan döneminde iyileşme sürecine büyük bir katkı sağladığı fark edilmektedir. Ürün içeriklerinde bulunan yatıştırıcı bitkisel öz sayesinde dönemsel olarak meydana gelen kaşıntılar ile başa çıkmak sizin için her zamankinden daha kolay bir hal alacaktır. Farmasi firmasının sunmuş olduğu tüm ürünler uygun fiyat politikası ile dikkat çekmektedir. Uygun fiyat politikasının yanı sıra yapılan ek kampanyalar ile beraber muhteşem bir erişim adımını da tamamlayabilir ihtiyaçlarınızı uygun fiyatlı bir şekilde karşılayabilirsiniz. Kampanyaları takip ederek ve kataloglardan da haberdar olarak bütçenizi destekleme fırsatını elde edebilirsiniz.

Farmasi At Kestanesi Duş Jeli

Farmasi at kestanesi sadece kremlerde değil aynı zamanda duş jellerinde de severek kullanılan içeriklerin başında gelmektedir. Duş jellerinde kullanıldığı zaman cildinizin rahat bir nefes almasını sağlamış olacaksınız. Cildinizde yer alan kirlerin ortadan kaldırılmasının yanı sıra dokularınızın nefes almasını ve ölü derilerden de arındırılmasını sağlayabilirsiniz. Mentollü bir yapıya sahip olduğu için uzun bir gün sonrasında yeniden enerjinizi toplamak istediğiniz zaman kesinlikle başvurmanız gereken alternatiflerden biri olacaktır. Duş jellerini kullanırken içeriğinde olabildiğince az kimyasal olan ürünlerden yana tercihinizi kullanmanız sizin için çok daha verimli bir hal alacaktır.

Farmasi At Kestanesi Fiyatı

Farmasi at kestanesi kampanyalı fiyatları ile dikkat çekerken içerik kalitesinden asla taviz vermemektedir. Kişilerin Farmasi güvencesi ile en kaliteli ürünleri olabildiğince uygun fiyatlı biçimde satın alması sağlamaktadır. Özellikle yılbaşı kataloglarında yapılan indirimler ile cilt bakımından ev temizliğine kadar uzanan geniş bir ihtiyaç listesini oldukça uygun fiyata temin etme fırsatınız olacaktır. Sadece uygun fiyatlar değil aynı zamanda ürünün gönderim aşamasında da büyük bir kalite sergilenmektedir. farmasi giriş

 
Farmasi FIRSAT Ürünlerini Kaçırma
Biz Sizi Arayalım mı ? İletişim Forumlarımızı Doldurmanız Yeterli Olacaktır.

Farmasi Temsilcisi Gül Balcı İle İletişime Geçin Farmasi at kestanesi kremi faydaları incelendiğinde günlük hayatın neden bu derece vazgeçilmez bir bakım ürünü olduğu bir kere daha anlaşılmaktadır. Cildinizin nem dengesini koruma altına almak için Farmasi firmasının özenle hazırlamış olduğu bu at kestanesi kremlerine bir göz atabilirsiniz. Ürünlerin tümü dermatolojik olarak test edilmiştir. Hassas ciltli kişiler de kullanabilirler. Ürün içeriği konusunda dermatolojik onay ve kalite onayı almadan hiçbir ürünün satışa çıkarılmadığını da ayrıca bildirmek gerekir. Farmasi müşteri memnuniyetini en temel kıstas olarak belirlemiş firmalar arasında yer almaktadır.

Farmasi At Kestanesi Kremi Kullananlar

Farmasi at kestanesi kremi faydaları incelemeye alındığı zaman kişilerin göz altları ile alakalı sorunları çözebilmeleri için ayrı bir ürün içeriği oluşturulduğu görmektedir. Bu ürünlere Bioten serisinde anında erişim sağlayabilirsiniz. Ürün kalitesi kadar hanımların problemlerini tespit ederek bu problemlere çözüm bulma konusunda da Farmasi firmasının çok önemli bir role sahip olduğu biri kere daha fark edilmektedir. Ürün içeriğinin kalitesi kadar ambalajlar da dikkat çekmektedir. Sipariş etmiş olduğunuz ürünün en kısa süre içerisinde belirtmiş olduğunuz adrese iletilmesi mümkün kılınacaktır.

Farmasi At Kestanesi Kremi Zararları

Farmasi at kestanesi kremi faydaları kapsamında analiz yapıldığı zaman belirtilen talimatlara uygun kullanıldığında herhangi bir sağlık sorununa sebebiyet vermediği görülmektedir. Ürün kullanım talimatlarına uygun şekilde hareket ederek yüksek fayda görebilirsiniz. At kestanesi içeriğinin bu derece farklı alanlarda problem çözecek şekilde hazırlanması Farmasi firmasının uzman kadrosunun başarısıdır. Kullanan kişiler tarafından en çok takdir edilen hususların başında kesinlikle egzama tedavisi gelmektedir. Kremlerin egzama rahatsızlığı dolayısıyla meydana gelen kaşıntının ortadan kalkması için sıklıkla tercih edildiği fark edilmektedir. Ürün sayesinde kaşıntıların azalmasını ve egzamanın sorun çıkartan alevlenmiş dönemini en kolay şekilde atlatmanız mümkün hale gelecektir. Siparişinizi verirken at kestanesi özlerinden üretilmiş olan duş jeline de bir göz atabilirsiniz. Bu duş jeli güne yeni bir başlangıç yapmanızı sağlayacak!

Farmasi At Kestanesi Kremi Fiyatı

Farmasi at kestanesi kremi faydaları kadar dikkat çeken bir diğer husus da uygun fiyat aralığıdır. Bu uygun fiyat politikası sayesinde özellikle makul ücretlere yüksek kalitedeki ürünleri satın alabilirsiniz. Kampanyalı olan dönemlere denk geldiğiniz zaman günlük bakım kremlerinizden temizleme köpüklerine kadar birçok ürünü oldukça uygun fiyat aralığına elde etme fırsatını yakalayacaksınız.

 • Katalogları takip ederek sizin için özel olarak hazırlanmış olan kampanyalar hakkında da bir fikir sahibi olabilirsiniz.
 • Farmasi at kestanesi kremi faydaları incelemeye alındığı zaman kişilerin dikkat etmesi gereken hususların başında kesinlikle düzenli kullanım gelmektedir!
 • Düzenli kullanarak ürünün tüm olumlu özelliklerinden istifade edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Whatsapp
Kazanç Temsilcisi
Kazanç Temsilcisi
Merhabalar! Ben Uğur Balcı Sizin Amare & Kyani Temsilciniz Olabilrim.

Size detayları ve Sağlık & Kazançlarımızı birgün değil hergün anlatacaz.
1