0 532 203 38 66
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Eyeliner

Anasayfa » Farmasi Ürünleri » Makyaj » Göz » Eyeliner

Göz makyajında gözleri belirginleştirmek ve farklı bir hava katmanın en temel yöntemi eyeliner olarak söyleyebiliriz. Göz yapınızı değiştirmek istediğinizde, sürüş tekniklerine göre kendinize bir eyelıner alarak farklılık katabilirsiniz.

farmasi giriş

Eyeliner Çeşitleri Nelerdir?

Eyeliner, makyaj ürünlerimiz içerisinde oldukça fazla çeşide sahip olan bir üründür. Sürmesi zor bir makyaj malzemesi olarak yer alır. Bu yüzden sürmesi açısından en kolay ürünü seçebilirsiniz.

Eyeliner çeşitleri;

  • Kalem eyeliner
  • Likit eyeliner
  • Jel eyeliner
  • Ve son olarak keçe uçlu eyeliner şeklinde bulunur.

Yeni başlayanlar için keçe uçlu eyeliner modellerimiz, pratik sürüme sahip olduğu için önerilir. Aynı zamanda hızlı bir şekilde de kurur.

  • Likit eyeliner, ince çizgiler isteyenler adına bulunur. Fakat likit eyeliner, tecrübe gerektiren bir ürünümüzdür. Kuruması da zaman alır.
  • Kalem eyeliner ise kullanımı rahat ve kuruma süreci de sizi zorlamaz.

Eyeliner Nasıl Seçilir?

Yoğun far, simli far ya da göz için uygulanan diğer makyaj ürünlerini tercih etmeyenler eyeliner ile hem dikkat çekici, hem de gözlerini belirginleştiren bir makyaj yapabilirler. Fakat burada eyelıner seçimine dikkat etmelisiniz.

  • Göz yapınıza göre bir eyeliner modeli tercih etmekle beraber, eyeliner rengi de sizin tercihinize bağlıdır.
  • Koyu eyeliner göz rengini ortaya çıkartır. Kahve tonlardaki eyeliner ise göz yapınızı belirginleştirir. Fakat makyaj bütünlüğünü korumak adına, ince çizgilerle çekilmiş koyu renkteki eyeliner gün boyunca bulunduğunuz her alanda farklı bir hava katar.
Farmasi Kalın Uçlu Deeplook Dıplıner
Ürünü İncele Farmasi Temsilcisi Ol Ürünü İncele Farmasi Temsilcisi Ol Ürün Açıklaması Tek bir hareketle etkileyici bakışlar! Hızlı kuruyan, bulaşma,...
Farmasi Kajal Jel Eyelıner
Ürünü İncele Farmasi Temsilcisi Ol Ürünü İncele Farmasi Temsilcisi Ol Ürün Açıklaması Daha keskin ve çekici bakışların sırrı fırçanın ucunda!.....
Farmasi İnce Uçlu Deeplook Eyelıner
Ürünü İncele Farmasi Temsilcisi Ol Ürünü İncele Farmasi Temsilcisi Ol Ürün Açıklaması Tek bir hareketle büyüleyici bakışlar! Hızlı kuruyan, bulaşma,...
Farmasi Ink Lıner Siyah
Ürünü İncele Farmasi Temsilcisi Ol Ürün Açıklaması Ciltteki nem seviyesini ayarlamaya yardımcı yüz ve vücut bakım losyonudur. Ecocert onaylı %74...