0 532 203 38 66
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Güneş Bakım

Güneş bakım kremleri sayesinde cildiniz üzerinde güneşin yıpratıcı etkisini ortadan kaldırabilirsiniz. Cildinizi daha sağlıklı bir hale getirmek için hem güneşten mahrum kalmamanız hem de güneşin zararlı etkilerine karşı cildinizi korumanız gerekmektedir. Bu da ancak cilt bakım ürünleri ile mümkün kılınmaktadır.
farmasi giriş

Güneş bakım seçeneklerine göz atıldığı zaman özellikle UVA ve UVB ışınlarına karşı ne derece aktif bir koruma sağlandığı bir kere daha fark edilmektedir. Cilt üzerinde güneş ışınlarının yaşlanmayı hızlandırıcı bir etkisi olduğunu unutmamalısınız. Bu nedenle cildinizdeki ince kırışıklıklardan memnun değilseniz anında cilt bakım ürünlerinden istifade ederek koruma altına almaya başlayın!

Dermatolojik Testlerden Geçirilmiş Ürünler

Güneş bakım ürünleri gerekli olan tüm dermatolojik testlerden geçirilmiştir. Bu nedenle uyguladığınız zaman cildiniz üzerinde herhangi bir olumsuz etkinin meydana gelmeyeceğinin belirtilmesi gerekir. Testlerden geçirilmiş olmasının en temel memnun eden hususu ise en hassas ciltlerin dahi gönül rahatlığı ile kullanmasına ortam hazırlanmasıdır. Sadece güneş kremi seçerken değil tüm bakım ve kozmetik ürünlerinde bu detaylara dikkat etmeniz gerekecektir.

Kullanım Talimatlarına Uyun

Güneş bakım kremleri kullanılırken belirli aralıklar ile tekrar uygulamanız gerektiğini unutmamalısınız. İdeal olarak 3-4 saatte bir yeniden uygulanması gerekmektedir.

Güneşin yoğun olduğu yaz mevsiminde bu uygulama tekrar aşamasının bir derece daha artırılması gerektiği de uzmanlar tarafından önerilmektedir. Ayrıca uygulamanın sonrasında eve döndüğünüz zaman cildinizi derinlemesine temizlemelisiniz. Kullanım talimatlarını asla gözden kaçırmamalısınız.

Dr. C. Tuna Sun Scıence Yüz Ve Vücut Losyonu 50ml
Ürünü İncele Farmasi Temsilcisi Ol Ürün Açıklaması Dr .C. Tuna Sunscience Yüz ve Vücut Losyonu, 50 SPF koruma faktörü ile...
DR.C.TUNA SUN SCIENCE YÜZ KREMİ 50+SPF 50 ML
Ürünü İncele Farmasi Temsilcisi Ol Ürün Açıklaması Dr.C.Tuna Sunscience Yüz Kremi, 50+ SPF koruma faktörü ile cildin en hassas ve...