0 532 203 38 66
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Farmasi Almanya Fiyatları

12 Şubat 2022
927 kez görüntülendi
Farmasi Almanya Fiyatları
5/5 - 1 Memnuniyet

Farmasi Almanya Fiyatları , Dünya genelinde en fazla Türk nüfusunun bulunduğu ülkeler içerisinde yer alan Almanya’da dünyanın en iyi kozmetik markaları içerisinde yer alan Farmasi doğrudan satış hizmeti vermeye başladı. Üyelik ve satış işlemlerinin başladığı Farmasi Almanya fiyatları Türkiye piyasasındaki fiyatlar ile benzer. Farmasi Üyelik işlemleri gerçekleştirebilmek için gerekli olan bilgiler isim ve soy isim dışında aynı zamanda mail adresi, telefon numarası, doğum tarihi ile adres ve posta kodu şeklindedir. farmasi giriş

 
Farmasi FIRSAT Ürünlerini Kaçırma
Biz Sizi Arayalım mı ? İletişim Forumlarımızı Doldurmanız Yeterli Olacaktır.

Gül Balcı İle İletişime Geçin

Farmasi Kayıt İşlemleri

Global link aracılığı ile kayıt işlemlerinin gerçekleştiği Farmasi firmasında paylaşılan her türlü işlem güvenlik kurallarına göre yapılır. Almanya’da yaşayan Türklerin en çok merak ettiği konuların başında Farmasi Almanya fiyatları yer almaktadır. Türkiye ile aynı fiyatların söz konusu olduğu satışlarda seviye sınırları Euro para birimine dönüştürülerek puan değeri üzerinden değerlendirilmektedir. Farmasi girişimcileri tarafından elde edilen kazançlar, Euro para biriminden günlük cari kur üzerinden TL’ye direkt olarak çevrilmektedir.

Farmasi Almanya Fiyatları İle Türkiye Fiyatları Arasındaki Fark

Almanya ofisini faaliyete geçiren Farmasi firması lojistik anlamda Polonya operasyon merkezinden destek almaktadır. Almanya’daki üyeler için bant açılan Polonya deposunda her gün 10 bin sevkiyat gerçekleştirilmektedir. Hedefi kısa süre içerisinde operasyon merkezine Almanya taşımak olan Farmasi firması ürün fiyatları Türkiye ile aynıdır.  Özellikle Almanya’da yaşayan Türkler için son derece büyük bir öneme sahip olan Farmasi Almanya fiyatları en uygun fırsatlar ile benzersiz ürün kalitesine ulaşma imkanı sağlıyor. Almanya’da gerçekleştirilen satışlar sonrasında lojistik süreci Polonya deposundaki araç ve şoförler tarafından sağlanırken koliler Almanya’nın doğu illerinden sabah saatlerinde kargoya teslim edilmektedir. Türkiye’deki şartlar ile birebir benzeyen Almanya ofisindeki şartlar dışında aynı zamanda Bölge Müdürlerinin nitelikleri sayesinde üyelere ve girişimcilere her anlamda destek sağlanıyor.

Kayıt Yapılan Herkes Türk Vatandaşı Olmak Zorunda Mı?

Kayıt şartları içerisinde sadece 18 yaşını doldurmuş olmak yeterli.

Türkiye'den Almanya'ya Farmasi Ürünlerini Götürmek Mümkün Mü?

Türkiye'den Almanya'ya sadece kişisel ürünler götürülebilir.

Almanya'da Yaşayan Türkler, Türkiye'den Üye Yapılabilir Mi?

Bunun önünü açmak için gerekli çalışmalar sürüyor.

Farmasi Almanya Fiyatları Rekabet Şansı

Türkiye’deki hedeflenmiş olan kazanç planın Almanya’da da uygulanabilir olması için her türlü detayın düşünüldüğü Farmasi ürünlerinde kalite cazip avantajlar ile sunuluyor. Farmasi Almanya fiyatları ülkede kendi segmentinde yer alan marketler ile rekabet edebilme şansına sahip. Almanya’da yaşayan Türklerin tercihi olan marketlerde yer alan fiyatlar ile aynı segmentteki ürünler benzer fiyat politikası üzerinden sunuluyor.

Almanya Ofis Programları

Almanya ofisi için iki farklı program oluşturan Farmasi firması kurucular kulübü ve araç programı ile girişimcileri destekliyor. Belirlenmiş olan seviye ile başlayan, seviye arttıkça aracın model, marka ve avantajlarında arttığı araç programında girişimciler önemli bir fırsattan yararlanıyor. Kurucular Kulübü programında ise direktör olarak 100 kişi bulunmakta ve girişimcilere belli bir seviye kaybı hakkı tanınmaktadır. Kurucular kulübüne katılım gerçekleştiren girişimciler, süresiz şekilde ücretsiz kargo ve numune avantajlarından yararlanmaktadır.

Sabit Tarife Uygulaması

Farmasi kurucular kulübünde yer olan girişimciler piyasaya henüz girmemiş Farmasi ürünlerinden yararlanarak deneme şansına sahip oluyor. Türkiye’de ve Almanya’da gerçekleştirilen yönetim toplantıları ile tatil programlarına katılım hakkı elde eden girişimciler farklı kazanç planları ile destekleniyor. Merkez ofisini Münih’te devreye sokan Farmasi, Almanya genelinde sabit tarife uyguluyor dolayısıyla girişimciler açısından kazanç planlarından %40 ila %30 arasında gelir elde etmek söz konusu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.