0 532 203 38 66
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Farmasi Üyelik

04 Kasım 2021
930 kez görüntülendi
Farmasi Üyelik
5/5 - 1 Memnuniyet

Farmasi Üyelik , ek gelir elde etmek isteyen kişiler açısından tercih edilen bir sistemdir. Farmasi üyelik ile işlemleri direkt olarak satışa geçilir. Fakat bunun öncesinde üye olmayan kişiler, üye olmalıdır. Farmasi üyelik nedir ve nasıl yapılır?

farmasi giriş

 
Farmasi FIRSAT Ürünlerini Kaçırma
Biz Sizi Arayalım mı ? İletişim Forumlarımızı Doldurmanız Yeterli Olacaktır.

Farmasi Temsilcisi Gül Balcı İle İletişime Geçin

Farmasi Üyelik Nasıl Yapılır?

Farmasi üyelik işlemleri için ilk olarak resmi web siteye erişim sağlamanız gerekiyor. Resmi web sitesine erişim sağladığınız da “üye ol” seçeneğine tıklayarak üye olabilirsiniz. Online kayıt aşaması da mümkündür.

 • Online olarak resmi web sitesi bünyesinde kayıt formunu doldurabilirsiniz.

Üyelik için tarafınızdan;

 • C. Kimlik numarası istenir.

T.C. Kimlik numarası; Üyelik yani diğer bir ifade ile temsilcilik için istenilen bir bilgidir. Eksiksiz olarak paylaşmalısınız. 18 yaş sınırı sistemin en önem verdiği detaydır. 18 yaş sınırı doğum tarihinizi sistemde oluşturduğunuz takdirde ortaya çıkar.

18 yaş altı üyelik yapamaz!

Hesap işlemlerinizde herhangi bir problem olmadan yaş sınırlarına uymanız, önemle arz edilir. Kişisel bilgileriniz ve hesap bilgilerinizin tamamen sizden istenilen doğrultuda doldurulması gerekiyor. Özellikli kimlik numarası ve doğum tarihi gibi bilgiler içerisindeki önemli detaydır.

 • Konu ile ilgili kafanıza takılan bir soru olursa, canlı destek hattı ile irtibata geçebilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz gerekli iletişim kanallarından iletişim irtibata geçtiğiniz de, üyelikle ilgili kafanıza takılan soruları cevaplandırır.

Farmasi üyelik işlemlerinde neden gerçek bilgiler isteniyor?

Farmasi üyelik aşamasında sistemin sizinle iletişim halinde olabilmesi için gerçek bilgilerinize ihtiyaç vardır. Gerçek bilgileriniz olmadığı takdirde sisteme üye olamadığınız gibi iletişimde kurulamaz.

Farmasi üyelik bilgileri gizli kalır mı?

Farmasi üyelik formundaki paylaşılan bilgilerde, sistem yönetimi tarafından gizlilik esaslılığı alınmaktadır. Bu yüzden herhangi bir şüpheye düşmeden paylaşabilirsiniz

Farmasi üyelik işlemlerindeki bilgilerimi sonradan değiştirebilir miyim?

Farmasi üyelik işlemlerindeki bilgiler, üyelik ayarlarından sonradan değiştirilebilir. Fakat ilk olarak üye olup sisteme erişim sağlamanız gerekiyor. Sonrasında bilgileriniz ile ilgili değişiklikleri yapabilirsiniz.

Farmasi Üyelik İçin Hangi Bilgiler İsteniyor?

Farmasi üyelik için yalnızca kimlik numaranız ve doğum tarihini istenilmez. Bununla beraber;

 • Ad soyad
 • İlçe
 • Adres
 • Mail adresi gibi bilgiler de istenilmektedir.

Her bir bilginin size ait bilgiler olduğundan emin olmanız gerekiyor.

Telefon numarası; SMS bildirimleri açısından gereklidir. Farmasi ile ilgili fırsatlar, kampanyalar, öğrenmeniz gereken detayların her birini SMS aracılığı ile alabilirsiniz. Bu yüzden kullandığınız aktif bir telefon numarası yazılmalıdır.

Farmasi kayıt formunda sizden istenilen her bilgi zorunludur!

Eksik bilgiler girilmeden forum tamamlanmalıdır. Bilgiler eksik olduğu takdirde kayıt aşaması tamamlanmaz ve giriş yapamazsınız. Bu yüzden özenli bir şekilde Farmasi üyelik formunu doldurmanız gerekiyor.

Onaylama süreci nedir?

 • Üyelik formu sonrasında onaylama aşaması mevcuttur.
 • Onaylama aşaması yönetim tarafından gerçekleşir.
 • Herhangi bir problem olmadan onay yapıldığı takdirde Farmasi temsilciliğiniz aktif hale getirilir. 

Farmasi Üyelik Kazançlı Mı?

Farmasi üyelik işlemleri tamamlandıktan sonra sistemin üyesi olarak Farmasi ailesine katıldığınız anlamına gelir. Farmasi Üyelik diğer bir ifade ile temsilciliktir. Yani Farmasi temsilciliğini de almış oluyorsunuz.

Farmasi üyelerine özel sunulan birçok kampanya mevcut!

 • Burada uzun süredir üye olan kişilerle irtibata geçtiğiniz zaman kazançlarından, bonuslu hediyelerinden ve fırsatlarından ne kadar avantajlı olduğunu görebilirsiniz.
 • Farmasi üyeleri aynı zamanda ek gelir de elde edebilir. Farmasi Üyelik Burada sistem sayfasına üye olduktan sonra karşınıza bir ana sayfa çıkar. Siparişleriniz, talepleriniz siparişlerimi den sonra ki sistemin size verdiği hediyelerini her birini tek bir sayfada görebilirsiniz.
 • Hem kendiniz, hem aileniz için ek gelir odaklı olarak Farmasi üyelik donanımlı bir sistemdir. Sizde bu ailede yer alarak hem Farmasi ürünlerini daha uygun bir fiyata satın alabilirsiniz. Hem de ürünlerin satışını yaptığınız zaman %45’e varan kazanç elde etmeniz mümkün.

Farmasi Üyelik Güvenilir Mi?

Farmasi üyelik aşamasını ilk kez gerçekleştirecek olan kişiler. Herhangi bir bilgi birikimine sahip değillerse burada şüphe duyabilirler. Fakat Farmasi üyelik gerek yorumlar, gerek sistemle alakalı çalışma gerçekleştiren kişileri araştırdığınız takdirde ne kadar güvenilir, kaliteli bir firma olduğunu görebilirsiniz.

 • Farmasi üyelikten sonra kişisel olarak elde edebileceğiniz kazançlarınız, kat ve kat fazladır. Bu her ay artarak ilerleyiş gösterir.
 • Ekstra bir işiniz varsa ek gelir olarak düşünebilirsiniz. Hiç bir işte çalışmıyorsanız yalnızca Farmasi ailesinde bulunarak hem sosyalleşmek, hem de kazancınızı artırmak için güvenerek aramıza katılabilirsiniz.

Farmasi Üyelik Ek gelir sağlamak isteyenler Farmasi üyelik işlemleri üzerine doğrudan satışa geçebilir. Yüksek prim ödemelerinden faydalanarak aile bütçesine katkıda bulunmaya başlayabilir. Buna ek olarak tüm kişisel bakım gereksinimlerini uygun fiyatlardan karşılayabilir.

farmasi giriş

 
Farmasi FIRSAT Ürünlerini Kaçırma
Biz Sizi Arayalım mı ? İletişim Forumlarımızı Doldurmanız Yeterli Olacaktır.

Gül Balcı İle İletişime Geçin

Farmasi Online Üyelik

Farmasi Üyelik işlemleri nasıl sorgulamak isteyenlerin önceliği resmi siteye giriş yapmak oluyor. Çünkü bu şekilde Farmasi temsilcilik adına merak ettiklerinize netlik kazandırmanız kolay hale geliyor.

Öncelikle online kayıt aşamasında söz edilir ve kayıt formuna değinilir. Form üzerinden paylaşılması gereken bilgileri sıralamanız bekleniyor. Üyelik için:

 • C. kimlik numarası önem arz eder ve temsilcilik için eksiksiz olarak paylaşmak gerekir.
 • 18 yaş sınırına değinildiği için kayıt aşamasında doğum tarihiniz de talep edilir.

Hesap işlemlerinin sorunsuz bir şekilde tamamlanması adına yaş sınırlarına uymanız önem arz ediyor. Farmasi Üyelik Aynı şekilde bu sınırlara uygun olduğunuzu belirtmek için her bir kişisel verinin doğru olması gerekir. Özellikle de kimlik numarası ve doğum tarihi önemli bir yere sahiptir.

Farmasi Üyelik Bilgileri

Farmasi Üyelik aşamasında sizlerden sadece kimlik numaranızı ve de doğum tarihinizi talep etmez. Bunlara ek olarak:

 • Ad – soyadı ve il tercihiniz üzerine formu doldurmaya başlarsınız.
 • İlçe, adres ve mail adresi olarak diğer bilgilerin de sıralanması istenir.

SMS bildirimleri açısından telefon numarası da talep edilmektedir. Farmasi kayıt formunda yer alan tüm bu bilgiler zorunludur. Hepsini de eksiksiz olarak girmeniz halinde form tamamlanır ve giriş yaparsınız.

Aynı zamanda üyelik formundan onaylamalara da geçmek gerekiyor. Şöyle ki kişisel verilerden temsilci kurallarına kadar pek çok hususa değinilir. Hepsine de göz atmanız ve onaylamalara geçmeniz beklenir. Ancak onaylama neticesinde temsilciliğiniz aktif hale gelebilir.

Farmasi Temsilcilik Başvuruları

Farmasi Üyelik için sadece resmi site üzerinden kayıt formuna değinilmez. Bunun haricinde temsilcilik için birkaç alternatif kayıt işlemlerinden söz edilmektedir. Şöyle ki:

 • Sponsor aracılığı eşliğinde kimlik numaranız ile temsilcileri arasına katılabilirsiniz.
 • Müşteri hizmetleri ile iletişime geçenler de kimlik numarasını paylaşabilir.

Görüldüğü üzere esas alınan bilgi T.C. kimlik numarası oluyor. Farmasi Üyelik Bunu isterseniz resmi sitede bulunan kayıt formundan paylaşırsınız. İsterseniz de sponsorlar ya da müşteri hizmetleri üzerinden belirtirsiniz. Geriye ise temsilcilik işlemlerini tamamlayanların giriş yapmaları kalır. Giriş yapar yapmaz özel indirimlerden yararlanmalarına imkan tanınır. Doğrudan satış eşliğinde de yüksek primlerden faydalanmaları sağlanır. Şöyle ki kazanç sisteminde %40’a varan prim ödemeleri bulunuyor. Elde etmek isteyenlerin temsilcilik işlemleri neticesinde doğrudan satışa geçmeleri bekleniyor.

farmasi giriş

 
Farmasi FIRSAT Ürünlerini Kaçırma
Biz Sizi Arayalım mı ? İletişim Forumlarımızı Doldurmanız Yeterli Olacaktır.

Gül Balcı İle İletişime Geçin

Farmasi üyelik aşamalarını tek tıkla tamamlayıp, üyelere özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Avantajları kaçırmadan hemen üye ol!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Whatsapp
Kazanç Temsilcisi
Kazanç Temsilcisi
Merhabalar! Ben Uğur Balcı Sizin Amare & Kyani Temsilciniz Olabilrim.

Size detayları ve Sağlık & Kazançlarımızı birgün değil hergün anlatacaz.
1