0 532 203 38 66
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Farmasi Üye Ol

27 Kasım 2021
701 kez görüntülendi
Farmasi Üye Ol
5/5 - 1 Memnuniyet

Farmasi Üye Ol dediğimizde umarım geç kalmamışsınızdır. Farmasi’nin 2000’den fazla ürünü ile tanışmak ve sağlıklı ürünler kullanmak için Farmasi üye olmak gerekir. Farmasi girişimcisi olarak veya sadece farmasi ürünlerini satın almak için üye olabilirsiniz. Farmasi girişimcisi olarak kazanç sağlayabilir ve kendi başarı öykünüzü yazabilirsiniz. Farmasi için çalışmak eğlenceli ve dinamik bir iştir. Çeşitli toplantılara katılarak kendinizi geliştirerek çevrenizi geliştirebilir ve Farmasi’nin üst düzey etkinliklerinde aranan isim olabilirsiniz. Farmasi üye ol ilgili tüm detaylar yazımızda.

📌Farmasi Üye Olma Yaşı Kaçtır?

18 yaşından büyük herkes Farmasi üyesi olabilir.

📌 Farmasi üyelik ücreti yoktur.

Farmasi üyelik ücreti yoktur.

📌 Farmasi satış yapmak zorunlu mudur?

Farmasi üyeliği sonrası satış yapma zorunluluğu yoktur.

 

farmasi giriş

 
Farmasi FIRSAT Ürünlerini Kaçırma
Biz Sizi Arayalım mı ? İletişim Forumlarımızı Doldurmanız Yeterli Olacaktır.

Farmasi Temsilcisi Gül Balcı İle İletişime Geçin

 
Farmasi FIRSAT Ürünlerini Kaçırma
Biz Sizi Arayalım mı ? İletişim Forumlarımızı Doldurmanız Yeterli Olacaktır.
 • Sponsora paylaşılan kimlik numarası eşliğinde de başvurunuz gerçekleşir.
 • Müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayarak temsilcilik oluşturmayı başarırsınız.

Farmasi Başvuru Formu

Farmasi başvuru aşamasında forma yer verir ve eksiksiz olarak doldurmanızı ister. 18 yaşından büyük olan yetişkinlerin forma girdikleri bilgiler ilgili departmanlar tarafından değerlendirmeye alınır. İsim – soyisim ile başlar ve ardından şehir tercihinde bulunursunuz. İlçe ve adres olarak devam edilen bilgileri eksiksiz olarak girmeniz önem arz etmektedir. Farmasi üye ol tercihinde bulunanlardan devamında:

 • C. kimlik numaralarını ister ve sisteme numaranızı kaydeder.
 • Doğum tarihini gün, ay ve yıl olarak seçmeniz talep edilir.

Başvuru aşamasında girilen şahsi bilgiler bu şekildedir. Her birinin eksiksiz olması işlemlerin birkaç dakika içerisinde tamamlanması adına önemli bir yere sahiptir.

Farmasi Üye Ol ki Kazanmaya HEMEN BAŞLA

Farmasi temsilcisi olmak isterseniz kayıt formunu açarak bilgilerinizi paylaşmaya başlarsınız. Farmasi Üye Ol Bunun için sadece kimlik bilgilerini paylaşmanız yeterli olmayacaktır. Arkasından gelenler:

 • E-posta ile telefon numarası özellikle de bildirim almak isteyenler tarafından değerlendirilmelidir.
 • Temsilci girişinde ihtiyacınız olacak parolayı da belirlemeniz esas alınır.

Farmasi üye ol çağrısında bulunur ve sizlerde tüm bu bilgileri ister. Zorunlu bilgilerin arka arkaya girilmesi halinde herhangi bir ücret ödemeden üyesi olursunuz. Nitekim üyelik aşamasında herhangi bir ödemenin üzerinde durulmaz. Aynı şekilde temsilcilik işlemlerinin evraksız olacak şekilde gerçekleşmesi esas alınır. Bu durum zaman kaybetmeden doğrudan satış ayrıcalıklarına dahil olmanızı mümkün kılar.

Farmasi Temsilci Girişi

Başvuru aşamasında sadece bilgilerin girilmesi yeterli olmayacaktır. Aynı zamanda temsilci sözleşmelerinin ve de kişisel verilerin üzerinde durulur. Üyelik için son aşamada tüm bu sözleşmelere ve de verilere onay verilmesi istenir. Onaylama neticesinde Farmasi üye ol işlemlerini tamamlar ve giriş yapabilirsiniz. Farmasi Üye Ol Söz konusu temsilci girişi olduğu zaman:

 • Üyelik aşamasında sizlere verilen temsilci numaranızı girmeniz gerekir.
 • Numaranın akabinde şifre talep edilir ve hatasız olarak girilmesi istenir.

Giriş yapanlar her bir ürünü değerlendirmeye alarak istediklerini sipariş etmeye başlayabilir. Ekonomik fiyatlarla tamamen doğal olan ürünlerden istediklerini talep edebilir. Üstelik bu aşamada ekstra indirimleri de ele almaları sağlanacaktır. Nitekim sık sık ekstra indirimlerden söz eden markalardan bir tanesidir. Bu durum müşteri potansiyelini günden güne arttırmıştır ve öne çıkan markalar arasına katılmasını sağlamıştır.

Farmasi Üye Ol ailesine katılmak isteyenlerin kısa tutulan başvuru formunu doldurmaları esas alınır. Farmasi Üye Ol Bunun için resmi siteye giriş yapanlara Farmasi üye ol çağrısı yapılır. Kayıt formundan önce:

 • Temsilcileri arasına katılmak için herhangi bir ücret talep edilmez.
 • Belgesiz olacak şekilde üyelik işlemlerini tamamlayarak harekete geçersiniz.

farmasi giriş

Farmasi Üyelikte Şahsi Bilgiler

Farmasi başvuru aşamasında kayıt formunu açar ve talep edilen bilgileri sıralamaya başlarsınız. Bunlar arasında başı çeken kimlik bilgileri oluyor ve yaş sınırlarına uygun olup olmamanız değerlendirmeye alınıyor.

Farmasi üye ol tercihinde bulunarak bilgilerinizi sıralamak için yaş sınırlarını dikkate almalısınız. Nitekim temsilcilik adına en az 18 yaşına vurgu yapılmaktadır. Bunun üzerine formdan:

Gül Balcı İle İletişime Geçin

 • Ad – soyadı ve de adres bilgilerini arka arkaya sıralamanız beklenir.
 • İl – ilçe tercihlerine ihtiyaç duyar ve son olarak T.C. kimlik numarası gelir.

Kimlik numarası temsilcilik adına önemli bir yere sahip. Eksiksiz ve de doğru bir şekilde girmeye özen göstermek gerekir. Bunun üzerine başvuru formundan şahsi bilgileri sıralamaya başlarsınız. Tüm bu bilgilerin ardından da doğum tarihi gelmektedir.

Farmasi Üyelikte İletişim Bilgileri

Farmasi üye ol ikonlarını dikkate alarak formu açabilir ve bilgilerinizi sıralamaya başlarsınız. Bu yolla önceliğiniz şahsi bilgileri eksiksiz bir şekilde sıralamak olmalıdır. Hemen arkasından ise Farmasi üyelik için iletişim bilgilerine değinilecektir. İletişim için:

 • E-posta adresi talep edilir ve aktif olan mail eşliğinde üyeliğiniz oluşturulur.
 • Telefon numarasına da yer verilir ve bildirim almanıza imkan tanınır.

Farmasi yeniliklerinden ve de özel kampanyalarından anında haberdar olmak isteyebilirsiniz. Bunun için önceliğiniz kayıt aşamasında girilen iletişim bilgilerini kontrol etmek olmalıdır. Çünkü mail veya telefon numarası üzerinden bildirimlere geçilir. Böylece tüm yenilikleri ve fırsatları takibe almanız kolay hale gelir.

Farmasi Üye Parolası

Farmasi üye ol tercihinde bulunanlardan sadece şahsi bilgilerini talep etmez. Bunların arkasından iletişim bilgileri ve parola da gelmektedir. Parola temsilci girişi sırasında sorgulanır ve eksiksiz olarak girilmesi istenir.

Girişte sorgulanan şifrenin Türkçe karakter içermemesi gerekiyor. Farmasi Üye Ol Aynı şekilde boşluk olmadan parolanızı belirlemeniz isteniyor. Büyük – küçük harfler ve de rakamlar eşliğinde belirlenen parolalar gizlilik açısından tavsiye edilir. Neticesinde:

 • Üye girişi sırasında parolanızı eksiksiz bir şekilde paylaşmanız istenir.
 • Eksik ya da hatalı olan parola için de yardım almanız sağlanır.

Yardım için de kayıt aşamasında girilen iletişim bilgileri dikkate alınır. Telefon ya da e-mail adresi eşliğinde temsilciler şifrelerini sıfırlar ve bu yolla kaldıkları yerden devam etmeye başlar.

 
Farmasi FIRSAT Ürünlerini Kaçırma
Biz Sizi Arayalım mı ? İletişim Forumlarımızı Doldurmanız Yeterli Olacaktır.

Gül Balcı İle İletişime Geçin

Farmasi Üyelik Formu

Farmasi kariyer fırsatlarını yakalayarak hayalinizdeki işe girmek için sadece Farmasi üyelik formunu doldurmanız yeterlidir. Farmasi üyeliği ile Farmasi ürünlerini satarak para kazanabilir veya aileniz için sağlıklı ve kaliteli ürünleri avantajlı fiyatlara sahip olmak için üyelik oluşturabilirsiniz. Farmasi üyelik formu için gereken bilgiler:

 • Adınız ve soyadınız (kimliğinizde ki gibi yazılmalı)
 • C kimlik numarası
 • E-posta adresi
 • Cinsiyeti
 • Doğun tarihi (18 yaşından büyük olmak gerekir)
 • İl seçimi
 • İlçe seçimi
 • İkamet ettiğiniz ev veya iş adresiniz
 • Cep telefonu numarası
 • Posta kodu
 • Sponsor kodu (zorunludur ve Farmasi girişimcisi tarafından alınır. Gerekli durumlarda destek almak için girilir)

Üye olurken kişisel verilere ait aydınlatma metni, Farmasi girişimci kitapçığı, girişimci sözleşmesi, sunulan bilgilerin doğruluğu ve elektronik iletiler almaya onay vererek Farmasi üye ol butonuna tıklanır. Firma üyeliği ücretsiz olup ürün satın alma zorunluluğu bulunmaz.

Farmasi Üyesi Sipariş Durumu

Farmasi üye ol ardından her ay düzenli sipariş verilmeli mi? En çok merak edilen sorulardan biridir. Farmasi üyeleri her ay sipariş vermek zorunda değildir. Ayrıca her ay belirli miktarda sipariş verme zorunluluğu da yoktur. Firma üyeliğinizin silinmemesi için yılda iki kez alışveriş yapmanız yeterlidir. Üye olduktan sonra 6 ay sipariş verilmez ise sistem tarafından üyelik otomatik olarak silinir.

Farmasi Üyeliğinin Avantajları

Farmasi üyeliği avantajlar sunar. Avantajları:

 • Farmasi üyeliği ile kampanyalardan haberdar olursunuz.
 • İndirimli Farmasi ürünleri satın alınır
 • Farmasi girişimcisi olarak yaptığınız satışlardan prim kazanırsınız
 • Almış olduğunuz ürünlerin miktarına göre çeşitli hediyeler kazanırsınız
 • Kendinizin ve ailenizin ihtiyaçlarına indirimli fiyatlar ile ulaşırsınız
 • Etrafınızdaki kişileri de Farmasi üye ol kısmına yönlendirerek grup satışlarından %4 ile %30 arasında prim alırsınız.
 • Farmasi çalışanlarının mesai saati bulunmaz. Çalışma saatleri kişiler kendileri belirler
 • Farmasi çalışanı olarak çevreniz genişler ve sosyalleşirsiniz.
 • Farmasi eğitimlerine katılarak kendinizi geliştirebilirsiniz
 • Farmasi eğlencelerinde güzel zaman geçirirsiniz.

Farmasi üyeleri her zaman kazanır. Firma üyeliği için üye olduktan sonra eğitimlere katılarak işinizi uzman şekilde yerine getirerek ciddi kazançlar elde edebilir. Farmasi markasının kapısı her zaman herkese açıktır.

Farmasi Üyeliği Şartları Nelerdir?

Farmasi üye ol adımından sonra yerine getirilmesi gereken bazı şartları bulunur. Daha önce Farmasi üyesi olduysanız ve 6 ay içerisinde sipariş oluşturmadığınız için üyeliğiniz otomatik olarak silindi ise yeniden açmak için cüzi bir miktar ödeme yapılması gerekir. Kaydolduktan sonra aktif olarak sipariş almaya başladığınız zamandan itibaren

Farmasi avantajları devreye girer. Fazla kaydınız var ise bir sonraki aya devretmez. Her şey aylık olarak hesaplanır. Farmasi üyeliği oluşturduktan sonra satış yapamadıysanız ve hiç sipariş veremediyseniz sistem sizi bir süre sonra siler. Tüm firma girişimcileri için geçerli olan bu kural aktif üyelerin ve aktif çalışanların belirlenmesi için uygulanır.

Marka üyeliğine çevrenizdeki kişileri de dahil ederek kendi takımınızı oluşturarak daha fazla kazanç elde edebilirsiniz. Üyelik ücretsiz olup sipariş verme zorunluluğu da bulunmamaktadır. Farmasi üyeliğinizi iptal ettirmek istiyorsanız hiçbir işlem almanıza gerek yoktur. 6 ay sonunda otomatik olarak üyeliğiniz silinir. Farmasi üyesi olarak satış yapmak için sponsor kodu aldıktan sonra ücretsiz üyelik oluşturarak sipariş vermeniz yeterlidir.

Farmasi Ekibi

Farmasi ekibine katıldıktan sonra ilk seviye girişimci seviyesidir. Ekibinizi genişlettikçe Müdür direktör, Altın direktör, platin direktör gibi statünüz yükselirken kazancınızda doğru orantılı artar. Farmasi üyeliği genel olarak sadece kişisel ihtiyaçları karşılamak için yapılırken ürünlerin kalitesi keşfedildiğinde tutkuyla Farmasi girişimcisi olunur. Sizde hemen ücretsiz Farmasi üyeliği oluşturarak sağlıklı, doğal ve kaliteli Farmasi ürünlerine indirimli fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Farmasi Üye Ol Dediklerimiz Prim sistemi ile adından söz ettiren Farmasi temsilcilerini karşılamaya devam ediyor. Bunun için de resmi siteden Farmasi üye ol tercihinde bulunarak forma ulaşmanız esas alınır. Temsilcilik için formdan ziyade: farmasi giriş

 
Farmasi FIRSAT Ürünlerini Kaçırma
Biz Sizi Arayalım mı ? İletişim Forumlarımızı Doldurmanız Yeterli Olacaktır.
 • Sponsora paylaşılan kimlik numarası eşliğinde de başvurunuz gerçekleşir.
 • Müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayarak temsilcilik oluşturmayı başarırsınız.

Farmasi Başvuru Formu

Farmasi başvuru aşamasında forma yer verir ve eksiksiz olarak doldurmanızı ister. 18 yaşından büyük olan yetişkinlerin forma girdikleri bilgiler ilgili departmanlar tarafından değerlendirmeye alınır. İsim – soyisim ile başlar ve ardından şehir tercihinde bulunursunuz. İlçe ve adres olarak devam edilen bilgileri eksiksiz olarak girmeniz önem arz etmektedir. Farmasi üye ol tercihinde bulunanlardan devamında:

 • C. kimlik numaralarını ister ve sisteme numaranızı kaydeder.
 • Doğum tarihini gün, ay ve yıl olarak seçmeniz talep edilir.

Başvuru aşamasında girilen şahsi bilgiler bu şekildedir. Her birinin eksiksiz olması işlemlerin birkaç dakika içerisinde tamamlanması adına önemli bir yere sahiptir.

Farmasi Üye Ol ki Kazanmaya HEMEN BAŞLA

Farmasi temsilcisi olmak isterseniz kayıt formunu açarak bilgilerinizi paylaşmaya başlarsınız. Farmasi Üye Ol Bunun için sadece kimlik bilgilerini paylaşmanız yeterli olmayacaktır. Arkasından gelenler:

 • E-posta ile telefon numarası özellikle de bildirim almak isteyenler tarafından değerlendirilmelidir.
 • Temsilci girişinde ihtiyacınız olacak parolayı da belirlemeniz esas alınır.

Farmasi üye ol çağrısında bulunur ve sizlerde tüm bu bilgileri ister. Zorunlu bilgilerin arka arkaya girilmesi halinde herhangi bir ücret ödemeden üyesi olursunuz. Nitekim üyelik aşamasında herhangi bir ödemenin üzerinde durulmaz. Aynı şekilde temsilcilik işlemlerinin evraksız olacak şekilde gerçekleşmesi esas alınır. Bu durum zaman kaybetmeden doğrudan satış ayrıcalıklarına dahil olmanızı mümkün kılar.

Farmasi Temsilci Girişi

Başvuru aşamasında sadece bilgilerin girilmesi yeterli olmayacaktır. Aynı zamanda temsilci sözleşmelerinin ve de kişisel verilerin üzerinde durulur. Üyelik için son aşamada tüm bu sözleşmelere ve de verilere onay verilmesi istenir. Onaylama neticesinde Farmasi üye ol işlemlerini tamamlar ve giriş yapabilirsiniz. Farmasi Üye Ol Söz konusu temsilci girişi olduğu zaman:

 • Üyelik aşamasında sizlere verilen temsilci numaranızı girmeniz gerekir.
 • Numaranın akabinde şifre talep edilir ve hatasız olarak girilmesi istenir.

Giriş yapanlar her bir ürünü değerlendirmeye alarak istediklerini sipariş etmeye başlayabilir. Ekonomik fiyatlarla tamamen doğal olan ürünlerden istediklerini talep edebilir. Üstelik bu aşamada ekstra indirimleri de ele almaları sağlanacaktır. Nitekim sık sık ekstra indirimlerden söz eden markalardan bir tanesidir. Bu durum müşteri potansiyelini günden güne arttırmıştır ve öne çıkan markalar arasına katılmasını sağlamıştır.

Farmasi Üye Ol ailesine katılmak isteyenlerin kısa tutulan başvuru formunu doldurmaları esas alınır. Farmasi Üye Ol Bunun için resmi siteye giriş yapanlara Farmasi üye ol çağrısı yapılır. Kayıt formundan önce:

 • Temsilcileri arasına katılmak için herhangi bir ücret talep edilmez.
 • Belgesiz olacak şekilde üyelik işlemlerini tamamlayarak harekete geçersiniz.

farmasi giriş

Farmasi Üyelikte Şahsi Bilgiler

Farmasi başvuru aşamasında kayıt formunu açar ve talep edilen bilgileri sıralamaya başlarsınız. Bunlar arasında başı çeken kimlik bilgileri oluyor ve yaş sınırlarına uygun olup olmamanız değerlendirmeye alınıyor.

Farmasi üye ol tercihinde bulunarak bilgilerinizi sıralamak için yaş sınırlarını dikkate almalısınız. Nitekim temsilcilik adına en az 18 yaşına vurgu yapılmaktadır. Bunun üzerine formdan:

Gül Balcı İle İletişime Geçin

 • Ad – soyadı ve de adres bilgilerini arka arkaya sıralamanız beklenir.
 • İl – ilçe tercihlerine ihtiyaç duyar ve son olarak T.C. kimlik numarası gelir.

Kimlik numarası temsilcilik adına önemli bir yere sahip. Eksiksiz ve de doğru bir şekilde girmeye özen göstermek gerekir. Bunun üzerine başvuru formundan şahsi bilgileri sıralamaya başlarsınız. Tüm bu bilgilerin ardından da doğum tarihi gelmektedir.

Farmasi Üyelikte İletişim Bilgileri

Farmasi üye ol ikonlarını dikkate alarak formu açabilir ve bilgilerinizi sıralamaya başlarsınız. Bu yolla önceliğiniz şahsi bilgileri eksiksiz bir şekilde sıralamak olmalıdır. Hemen arkasından ise Farmasi üyelik için iletişim bilgilerine değinilecektir. İletişim için:

 • E-posta adresi talep edilir ve aktif olan mail eşliğinde üyeliğiniz oluşturulur.
 • Telefon numarasına da yer verilir ve bildirim almanıza imkan tanınır.

Farmasi yeniliklerinden ve de özel kampanyalarından anında haberdar olmak isteyebilirsiniz. Bunun için önceliğiniz kayıt aşamasında girilen iletişim bilgilerini kontrol etmek olmalıdır. Çünkü mail veya telefon numarası üzerinden bildirimlere geçilir. Böylece tüm yenilikleri ve fırsatları takibe almanız kolay hale gelir.

Farmasi Üye Parolası

Farmasi üye ol tercihinde bulunanlardan sadece şahsi bilgilerini talep etmez. Bunların arkasından iletişim bilgileri ve parola da gelmektedir. Parola temsilci girişi sırasında sorgulanır ve eksiksiz olarak girilmesi istenir.

Girişte sorgulanan şifrenin Türkçe karakter içermemesi gerekiyor. Farmasi Üye Ol Aynı şekilde boşluk olmadan parolanızı belirlemeniz isteniyor. Büyük – küçük harfler ve de rakamlar eşliğinde belirlenen parolalar gizlilik açısından tavsiye edilir. Neticesinde:

 • Üye girişi sırasında parolanızı eksiksiz bir şekilde paylaşmanız istenir.
 • Eksik ya da hatalı olan parola için de yardım almanız sağlanır.

Yardım için de kayıt aşamasında girilen iletişim bilgileri dikkate alınır. Telefon ya da e-mail adresi eşliğinde temsilciler şifrelerini sıfırlar ve bu yolla kaldıkları yerden devam etmeye başlar.

 
Farmasi FIRSAT Ürünlerini Kaçırma
Biz Sizi Arayalım mı ? İletişim Forumlarımızı Doldurmanız Yeterli Olacaktır.

Gül Balcı İle İletişime Geçin

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.