0 532 203 38 66
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Yüz Paleti

Anasayfa » Farmasi Ürünleri » Makyaj » Yüz » Yüz Paleti

Yüz paleti içerisinde kontür, aydınlatıcı ve allık bulundurmaktadır. Temel ten makyajınızı yapmanızın sonrasında bu yüz paleti sayesinde yüzünüzü renklendirebilirsiniz.

farmasi giriş

Bu ürünler doğru bir biçimde kullanıldığı zaman yüzünüzü yeniden şekillendirmenize fırsat sunacaktır. Örneğin burnunuzu kontür vasıtası ile daha küçük göstermek ve yüzünüzü daha ince bir hale getirmek mümkün kılınacaktır. Elmacık kemiklerinize uygulamış olduğunuz allık ile daha canlı ve sağlıklı bir görünümden istifade etmek sizin için makul bir hal alacaktır.

Doğru Allık Kullanımı

Yüz paleti içerisinde yer alan allığın kullanımı sırasında çok dikkatli olmalısınız. Uygulama sırasında daha yuvarlak ve kabarık fırçalardan yardım almalısınız. Tok fırçalardan yardım aldığınız zaman uyguladığınız alandaki ürünü dağıtmak sizin için daha zor bir hal alacaktır. Doğru allık kullanımının sağlanması için cildinizin bu uygulamaya hazır olması gerekir.

Ürünlerin tam olarak oturması için makyaj bazından başlayarak fondötene kadar birçok farklı adımı eksiksiz bir biçimde uygulaması gerekmektedir. Uygulamanın hemen sonrasında makyaj sabitleme spreyi ile ürünlerin kalıcılığını artırma fırsatını da yakalayabilirsiniz.

Aydınlatıcının Muhteşem Etkisi

Yüz paleti kapsamında yer alan en sevilen seçeneklerin başında aydınlatıcı gelmektedir. Aydınlatıcı ile beraber burnunuzun ucuna, elmacık kemiklerinize alnınıza hafif dokunuşlar yaparak harika ve sağlıklı bir cilde sahip olma fırsatını elde edebileceksiniz.

Bu ürünlerin gerekli olan dermatolojik testlerden geçirilmiş olması elde edilecek temel verimliliği de artırmaktadır. Aydınlatıcının muhteşem etkisi aynı zamanda ürün kalitesi ile bağdaşıktır.

Farmasi Yüz Şekillendirici Palet 15 G
Ürünü İncele Farmasi Temsilcisi Ol Ürünü İncele Farmasi Temsilcisi Ol Ürün Açıklaması Farmasi Yüz Şekillendirici Palet makyajını tamamlasın! Kullanımı: İlk...
Farmasi Peach Bıte Üçlü Yüz Paleti 15 G
Ürünü İncele Farmasi Temsilcisi Ol Ürün Açıklaması Kolayca dağılan, soğuk alt tonlu kontür rengi, doğal tonlarda bir aydınlatıcı ve tatlı...
Farmasi Aydınlatıcı Paleti 15 G
Ürünü İncele Farmasi Temsilcisi Ol Ürün Açıklaması Farmasi Aydınlatıcı Paleti ile cildinize doğal bir ışıltı katın! 3 farklı aydınlatıcı tonu...
Farmasi 3’lü Yüz Paleti 15 G
Ürünü İncele Farmasi Temsilcisi Ol Ürün Açıklaması Allık, aydınlatıcı ve bronzerdan oluşan Farmasi 3’lü Yüz Paleti ile makyajına boyut kazandır!...