0 532 203 38 66
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Pudra

Pudra makyajın tamamlayıcı elementlerinin başında gelmektedir. Düzgün bir cilt makyajı yapmanızın hemen sonrasında dilerseniz bu makyajı daha sabit ve profesyonel bir hale getirmek için pudra uygulayabilirsiniz.

farmasi giriş

Uyguladığınız pudra eğer renkli ise cilt tonunuz ile ve kullandığınız diğer makyaj malzemeleri ile uyumlu olmasına da dikkat edilmelidir.

Seçmiş olduğunuz tüm makyaj malzemelerinin gerekli olan tüm cilt uyum analizlerinden geçirilmiş olmamsı gerekir. Ancak bu şekilde uygulanmasında herhangi bir beis olmayacaktır.

Cildinizi Daha Canlı Gösterin

Pudra denildiği zaman akla her zaman daha mat bir görünüm gelse de uıy7gulandığı zaman cilde canlılık katan seçenekler de mevcuttur. Transparan pudralar makyajın kalıcılığını artırırken aynı zamanda canlı bir görünüme kavuşmanızı da mümkün kılacaktır. Pudra uyguladığınız fırçayı çok dikkatli bir biçimde seçmeniz gerekmektedir.

Tercihen daha büyük ve geniş başlı bir fırça kullanmalısınız. Gözaltlarınıza pudra uygulama şamasında dilerseniz süngerlerden de yardım alabilirsiniz. Bu aşamada Baking yönteminin de birçok hanım tarafından severek tercih edildiği görülmektedir. Uyguladığınız pudranın kendini göstermesi için alt katmanda yer alan cilt makyajının sorunsuz olması gerekir.

Cildinizi Temizleme Aşaması

Pudra ve diğer makyaj malzemelerini uyguladığınız cildiniz gün sonunda temizlenmesi gerekmektedir. Bu ürünler ile uyumanız tavsiye edilmemektedir. Cilt tipinize uygun olan bir temizleme sütü ile temizlik adımının ilk katmanını tamamlamalısınız.

Temizleme aşamasında jel ya da köpük alternatiflerinden yana tercihinizi kullanabilirsiniz. Cilt bakımının sonrasında tamamlayıcı unsur olarak,  nemlendirme sürecine de önem verilmelidir. Bu şekilde cildinizi bir sonraki makyaja hazırlamış olursunuz.

Farmasi Terracotta Porselen Pudra 10G 02
Ürünü İncele Farmasi Temsilcisi Ol Ürün Açıklaması Porselen gibi görünen bir ten mümkün! Farmasi Terracotta Porselen Pudra minerallerle zenginleştirilmiş özel...
Farmasi Be Fıt Transparan Pudra 10 G
Ürünü İncele Farmasi Temsilcisi Ol Ürün Açıklaması Farmasi Be Fıt Transparan Pudra 10 G
Farmasi BB All İn One Pudra 14 G Açık No:2
Ürünü İncele Farmasi Temsilcisi Ol Ürün Açıklaması Ten makyajın hiç olmadığı kadar doğal ve pürüzsüz görünecek! BB All in One...
Farmasi BB All İn One Pudra 14 G Açık No:1
Ürünü İncele Farmasi Temsilcisi Ol Ürün Açıklaması Ten makyajın hiç olmadığı kadar doğal ve pürüzsüz görünecek! BB All in One...