0 532 203 38 66
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Dudak Bakım Balmı

Dudak bakım balmı sayesinde dudaklarınızda meydana gelen kuruluklar ve çatlaklar ile mücadele etmek sizin için her zamankinden çok daha kolay bir hal alacak.

farmasi giriş

Özellikle kış aylarında dudak bakımının ilt bakım rutininizin bir parçası haline gelmesi gerekir. Dudak bakımını düzenli bir biçimde yapmadığınız zaman makyajınızın düzgün durması da maalesef ki mümkün olmayacaktır. Dudak balmı kullanım adımlarında içeriğin olabildiğince doğal olması gerekir. Kullanılan tüm ürünlerin dermatolojik olarak denetimlerden geçmiş olması da önem arz eder. Kampanyaları takip ederek dudak bakımı sırasında kullanmış olduğunuz tüm ürünleri oldukça uygun bir fiyata satın alma fırsatını yakalayın!

Dudaklarınızı Kuru Derilerden Arındırın

Dudak bakım balmı uygulamadan önce dudaklarınızda peeling uygulamanız tavsiye edilmektedir. Bu şekilde ölü derilerden arındırma fırsatını elde edeceksiniz. Daha sonrasında peeling aşamasını tamamlamanızın hemen akabinde nemlendirme sürecine başlamanız gerekir. Dudaklarınız bu şekilde pul pul görünümden kurtulur. Aynı zamanda çatlamalar ve kanamalar da meydana gelmez. Özellikle kış aylarında bu rutine dikkat etmelisiniz. Rutininize dahil ettiğiniz ürünlerin içeriğinin büyük ölçüde doğal olması da tercih sebebidir.

Dudak Ürün Kullanımına Dikkat!

Dudak bakım balmı kullanımının bireysel olması gerekir. Bir arkadaşınızın ya da ailenizden bir üyenin kullandığı bakım balmını kullanmamalısınız. Dudağınıza temas ettiği için herhangi bir mikrop söz konusu ise bunun taşınmasına neden olabilmektedir. Birçok bakım ürünü gibi dudak bakım ürünlerinin de sadece bireysel kullanıma özel olması gerekmektedir.

Dr. C. Tuna Dudak Balmı 10ml
Ürünü İncele Farmasi Temsilcisi Ol Ürün Açıklaması Gün Boyunca Nemli Dudaklar! Bu canlandırıcı dudak balmı, Aynısefa, Jojoba, Soya Yağı ve...