0 532 203 38 66
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Maske Peeling

Maske peeling ürünleri sayesinde cildinizi derinlemesine temizlemek ister misiniz? Peeling kullanımı sırasında çok dikkatli olmanız gerekmektedir.
farmasi giriş
İçerisinde partiküller bulunan peeling içeriklerini kullanacaksanız bu partüküllerin cildinizde bir hasar vermeyecek kadar küçük olmasına dikkat edilmelidir. Cildiniz için temizleyici ürünler seçerken genel cilt sağlığınız ile uyum içerisinde olan alternatiflerden yana tercihinizi kullanmanın çok daha verimli olacağı unutulmamalıdır. Bu noktada kullanılacak olan tüm ürünlerin gerekli olan tüm dermatolojik testlerden geçirilmiş olması da memnuniyeti artırmaktadır.

Nasıl Uygulanır?

Maske peeling uygulama aşamasında kişilerin ciltlerini öncelikle temizleme köpükleri, sabun ya da losyonları ile temizlemiş olmaları gerekmektedir. Bunun akabinde cildinize maske ya da peeling yapmak sizin için bir anlam ifade edecektir. Maske uygulama aşamasında kişilerin içerik seçimini cilt tipine uygun bir şekilde seçmesi gerekir. Örneğin kuruluk sorunu yaşayan kişilerin derinlemesine nemlendirme sağlayan maskelerden istifade etmesi gerekir. Yap sorunu ve parlama sorunu yaşayan kişilerin ise derinlemesine arındırma imkanı sunan maskelerden yana tercihinin kullanılması gerekir. Maskeleri ideal olarak haftada bir kere uygulayabilirsiniz. Cildinizin ihtiyacına göre sıklığını belirleyebilirsiz.

Uygun Fiyat Aralığı

Maske peeling kategorisinde inceleme yapıldığı zaman fiyat aralığının oldukça uygun seviyede olmasının memnun edici olduğu görülmektedir. Uygun fiyat aralığı ile alakalı olarak incelemeler yapılırken kampanyalı dönemleri de gözden kaçırmamalısınız. Hali hazırda uygun olan fiyatlar kampanyalı olan dönemlerde sizin için çok daha erişilebilir bir hal alacaktır. Fiyatlar kadar ödeme sürecinde yapılan kolaylıklar da gözden kaçırılmamalıdır.

Dr. C. Tuna Age Reversıst Gece Maskesi 50ml
Ürünü İncele Farmasi Temsilcisi Ol Siz uyurken cildinizin güzelliği için durmadan çalışan bu yoğun etkili gece bakım maskesi, içeriğinde bulunan,...
Whatsapp
Kazanç Temsilcisi
Kazanç Temsilcisi
Merhabalar! Ben Uğur Balcı Sizin Amare & Kyani Temsilciniz Olabilrim.

Size detayları ve Sağlık & Kazançlarımızı birgün değil hergün anlatacaz.
1