0 532 203 38 66
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sprey şeklinde hazırlanmış olan makyaj sabitleme ürünlerinden istifade ederek kısa bir sürede makyajınızın çok daha kalıcı bir hale gelmesini mümkün kılabilirsiniz.
farmasi giriş
Ürünlerin içeriği tanımlanırken sprey başlıklı bir kapta gönderilmesi durumunda bu ayrıca belirtilmektedir. Sadece makyaj ürünlerinde değil aynı zamanda cilt bakım ürünlerinde de sıklıkla sprey başlık kullanılmaktadır. Sprey ürünler sayesinde bakım ürünlerinin uygulanması çok daha kolay bir hal almaktadır.

Sprey Deodorant

Sprey kategorisinde sevilen bir diğer alternatif de deodorantlardır. Bu kategoride seçim yaparken kesinlikle içerisinde alüminyum içermeyen alternatiflerden yana tercihinizi kullanmalısınız. Aksi takdirde koltukaltınıza vasıtası ile cildinize birçok farklı ağır kimyasalın girmesine neden olabilirsiniz. Sunulan ürünlerin sprey formunda olması uygulanabilirliğini daha da nitelikli bir hale getirmektedir. Deodorantların yanı sıra parfümler konusunda da eşsiz bir ürün gamı oluşturulmuştur. Her kişinin kendi zevkine hitap edecek farklı ürün alternatiflerine yer verilmektedir. Kutu tasarımlarının memnuniyet uyandırması kalitenin yansıması konumundadır.

İçerik ve Ambalaj Kalitesi

Kullandığınız ürünün sadece içeriğinin değil aynı zamanda ambalajının da yüksek kalitede olmasına dikkat edilmelidir. Doğa dostu olan seçeneklerden yana tercihinizi kullanmalısınız. İçerik ve ambalaj kalitesinin bu derece yüksek olması verimliliği beraberinde getirir. Siz de kısa bir süre içerisinde satın alım adımını oldukça uygun fiyatlara tamamlayarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bir fiyatına kampanya kapsamında iki ürün satın alma gibi seçenekleriniz de olacaktır. Sprey ürün kampanyaları hali hazırda devam etmektedir.

Dr. C. Tuna Ayak Bakım Spreyi 115ml
Ürünü İncele Farmasi Temsilcisi Ol Ürün Açıklaması Dr. C. Tuna Ayak Spreyi, dilediğiniz an ayaklarınızı serinletip rahatlatır. İçeriğindeki Çay Ağacı Özü ve...
Farmasi Keratin Therapy Onarıcı Serum 30ml
Ürünü İncele Farmasi Temsilcisi Ol Ürün Açıklaması Farmasi Profesyonel Keratin Terapi Onarıcı Saç Serumu, ısıl işlemlere maruz kalmış ve hasar...