0 532 203 38 66
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Krem Losyon

Krem losyon kategorisinde cildinizi neme doyuracak seçkin ürünler yer almaktadır. Krem ve losyon ürünleri arasında seçim yaparken cildinizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

farmasi giriş

Örneğin kuru ciltli kişiler için yağ bazlı olan ürünlerin kullanılması daha yerinde bir tercih olacaktır. Su bazlı olan ürünlerin kullanılması ise yağlı ciltler için tavsiye edilen hususlar arasında bulunur. Krem losyon seçimi sırasında bunun tamamlayıcısı olan serumlara da bir göz atabilirsiniz. Kremler ile yeterli nemi alamadığınızı düşünüyorsanız serumlardan yardım alabilirsiniz.

Nem Dengesini Koruyun

Krem losyon kullanımı sırasında cildinizin genel ihtiyaçlarının farkında olmalısınız. Birçok kişinin cildi kış aylarında kurumaya daha meyilli olur. Tam da bu nedenle kışın daha yoğun içerikli olan ürünlerden istifade etmeniz gerekmektedir. Nem dengesi ile alakalı sorun yaşamamak için kişilerin özellikle düzenli uygulamaya dikkat etmesi gerekir. Hiçbir bakım kremi sadece bir kere uygulandığı zaman mucizevi bir etki ortaya koymayacaktır. Düzenli kullanım ile cildinizdeki yaşlanma belirtilerini de ortadan kaldırabilirsiniz. Kırışıklıkların büyük bir kısmının ciltte meydana gelen kurumadan kaynaklı ortaya çıktığı uzmanlar tarafından teyit edilmektedir.

Göz Kremleri

Krem losyon kullanım aşamasında dileyen kişilerin göz kremlerinden istifade etmesine de olanak verilmektedir. Göz çevresi çok daha hassas olduğu için klasik nemlendiricinizi göz çevresine uygulamamalısınız. Bunun için özel olarak hazırlanmış olan içeriklerden faydalanmalısınız. Göz çevresinde morluklara karşı mücadele etmenizi sağlayacak doğal bitkisel alternatifler de mevcuttur.

Dr.C. Tuna Aynısefa Yağı El Kremi 75ml
Ürünü İncele Farmasi Temsilcisi Ol Ürün Açıklaması Hassasiyet problemine karşı en etkin çözümü sunabilmek için formüle edilmiş el kremi, yıpranmaya...