0 532 203 38 66
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Farmasi Rimel

18 Şubat 2022
1.201 kez görüntülendi
Farmasi Rimel
5/5 - 1 Memnuniyet
Farmasi Rimel Makyajın vazgeçilmez parçasından biri olan rimeller tüm yüzün havasını değiştirmektedir. Bugün Türkan Şoray’ı Türkan Şoray yapan en önemli özellik kuşkusuz kirpikleridir. Gözlerinizin şekli nasıl olursa olsun rimel kullanmak her zaman gözleri öne çıkarmak ve daha etkileyici bakışlara sahip olmak için gereklidir. Farmasi rimel kullanarak sizde büyüleyici bakışlara sahip olabilirsiniz.farmasi giriş
Farmasi FIRSAT Ürünlerini Kaçırma
Biz Sizi Arayalım mı ? İletişim Forumlarımızı Doldurmanız Yeterli Olacaktır.
Gül Balcı İle İletişime Geçin

Rimelin Önemi

Rimel kullanmadan makyaj yapılmış olmaz. Makyaj yapmak istemediğiniz zamanlarda bile rimel sürerek bakışlarınızı daha derin ve daha etkileyici hale getirebilirsiniz. Araştırmalar insanların bir kişide ilk dikkat edilen yerin gözler olduğunu ortaya koyarken rimelin önemi anlaşılır. Farmasi rimel tüm kirpik tiplerine özel olarak tasarlanan içerik ve fırça yapısı ile herkese göre bir rimel mutlaka bulunur. Evin perdesi yokken nasıl boş ve anlamsız duruyorsa kirpiklerde rimel olmadan da makyaj tamamlanamaz. Göz makyajı için olmazsa olmaz rimel yüzün görünümü içinde etkilidir.

Farmasi Rimelleri nereden satın alınır?

Farmasi girişimcileri ve Farmasi resmi sitesinden rimeller satın alınabilir.

Farmasi kıl fırçalı rimeli var mı?

Farmasi rimellerinde kıl fırçası kullanılır.

Farmasi rimelleri akma yapıyor mu?

Farmasi rimellerinin hiç birinde akma veya topaklanma yaşanmaz.

Kirpik Tipine Göre Farmasi Rimel Seçimi

Uzun kirpikleri olan insanlar hayata 1-0 önce başlayarak şanslı grupta yer alır. Uzun kirpikleri olan kişiler dilediği rimeli kullanmakta özgürdür. Kısa kirpikleri olan kişiler ise kirpik ekleyen maskaraları tercih ederek daha uzun kirpiklere sahip olabilir. Düz kirpiklere sahipseniz kıvırma özelliği bulunan rimellere kullanılmalıdır. Eğer kirpikleriniz hem kısa hem de ince ise hacim veren ve aynı anda uzatan birden fazla etkisi olan rimeller tercih edilir. Farmasi rimel her kirpiğe uygun geniş ürün yelpazesi ile herkese uygun rimel mutlaka vardır.

Rimel Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Farmasi rimelleri yüksek memnuniyet oranı sağlarken kirpik tipine en uygun rimeli seçerek kusursuz görünüm elde edilir. Fırça tiplerine göre rimel seçimi:
  • Fırçası kıvrık rimeller düz kirpiklere sahip kişiler tarafından tercih edilir.
  • Kalın ve sık fırçalı maskara kirpiklerin daha gür ve daha uzun görünmesini sağlar. En sık tercih edilen Farmasi rimel kalın ve sık fırçalıdır.
  • Uzun ve ince fırçalı rimel tüm kirpikleri tek tek ayırarak daha sık ve uzun görünmesini sağlar. 2 kattan daha fazla kullanılması tavsiye edilmez. Bu tarz fırçalar topaklanmaya meyillidir.
  • Alt kirpikler için mikro rimeller kullanılır. Herkes tarafından sevilmezken alt kirpiklere rimel uygulanması gözlerin daha büyük görünmesi sağlar. Dilerseniz rimelin ucunu dik tutarak kirpik altlarına tek tek uygulama yapabilirsiniz.
Kirpikler bir gözün vitrini olup gece ve gündüz kullanımı farklıdır. Gündüz hafif makyaj için tek kat rimel kullanmak yeterliyken ağır gece makyajları için kalın fırçalı birden fazla etkiyi veren rimeller uygun olur.

Farmasi Rimel İncelemesi

Farmasi rimel çeşitleri çok farklı olup tüm kirpik tiplerine uygun en az bir maskara mutlaka bulunur. Farmasi rimelleri incelemesi:
  • Cevdet Tuna Green Vegan Rimel: Kirpikleri tek tek ayıran ve hacim veren fırçası ile topaklanma oluşturmadan uzun saatler akma yapmadan kullanılır. Büyük fırçası ile tüm boy kirpikler için uygundur.
  • Farmasi 3D Effect maskara: 3 boyutlu kirpik görünümü veren ve tek katta belirgin kirpikler sağlar. Kıl fırçası ile hacim ve uzunluk verir.
  • Farmasi Double Lash Extend Çift etkili maskara: takma kirpik etkisi yaratan rimel ilk adımında hacim verirken ikinci adımda tüm kirpiklere ulaşarak tek tek ayırır. İddialı ve belirgin kirpikler ortaya çıkar.
  • Farmasi Lımıtles Rimel: Özel geliştirilmiş kıl fırçası ile kirpikleri uzatırken yoğunluk verir. Gün içinde akma yapmaz.
  • Farmasi Optimal Style maskara: Plastik fırçası ile kıvrık ve uzun kirpikler yaratır. Uzunluk, kıvraklık ve hacim verir.
  • Farmasi Star Look rimel: Çam şeklindeki ikonik kıl fırçası ile dipten uza hacim kazandırır. Ekstra dolgunluk vererek büyülü ve iddialı bakışların mimarıdır.
Farmasi Zen maskara: Taraklı fırçası ile tüm kirpikleri tarar ve yoğun siyah rengi ile çarpıcı görünüm sağlar. Taraklı fırçası ile en efsanevi rimellerden biridir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Whatsapp
Kazanç Temsilcisi
Kazanç Temsilcisi
Merhabalar! Ben Uğur Balcı Sizin Amare & Kyani Temsilciniz Olabilrim.

Size detayları ve Sağlık & Kazançlarımızı birgün değil hergün anlatacaz.
1