0 532 203 38 66
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Farmasi Online Kayıt

02 Kasım 2021
698 kez görüntülendi
Farmasi Online Kayıt
5/5 - 1 Memnuniyet
Farmasi Online Kayıt resmi sitesinden başvuruları kabul eder ve temsilcileri arasına katılmanıza imkan tanır. Farmasi online kayıt aşamasında:
  • Ekstra belgelere ihtiyaç duymaz ve kayıt formunu doldurmanızı bekler.
  • Forma ulaşmak için de herhangi bir ücret tahsis etmeniz istenmez.
farmasi giriş
Farmasi FIRSAT Ürünlerini Kaçırma
Biz Sizi Arayalım mı ? İletişim Forumlarımızı Doldurmanız Yeterli Olacaktır.
Gül Balcı İle İletişime Geçin

Farmasi Kayıt Bilgileri

Farmasi online kayıt işlemlerini kişisel bilgiler üzerinden sürdürmektedir. Bunun için de formu açanlardan T.C. kimlik numarasını talep ettiğini göstermektedir. Kimlik numarasından önce:
  • İl tercihinde bulunmalı ve isim – soyisim bilgilerine yer vermelisiniz.
  • İlçe ve adres bilgilerini de eksiksiz olacak şekilde sıralamanız gerekir.
Farmasi üyelik aşamasında paylaşılan bir diğer şahsi veri doğum tarihi oluyor. Özellikle de belirtilen yaş sınırlarına uygun olup olmamanız bu yolla değerlendirmeye alınır. 18 yaş sınırının üzerinde duran markalardan bir tanesidir. 18 yaşını doldurmamış olanlar hemen tespit edilir ve temsilcilik işlemleri reddedilir.

Farmasi Başvuru Formu

Farmasi online kayıt aşamasında sizlerden sadece kişisel bilgilerinizi talep etmez. Tüm bu bilgiler 18 yaş sınırları açısından değerlendirilir ve diğerlerine geçilir.Farmasi başvurusu için iletişim bilgilerinin de arka arkaya sıralanması gerekmektedir. Şöyle ki:
  • E-Posta adresine değinilir ve hesabı doğrulamak için mail üzerinden işlem görülür.
  • Telefon numarası istenir ve bu yolla isterseniz bildirim almaya başlarsınız.
Son olarak ise tüm bu bilgilerin arkasından gelen şifre oluyor. Şifrelerin güvenlik açısından hem rakam hem de harf içermesi istenir. Aynı zamanda büyük – küçük harflerin üzerinde durulur. Boşluk bırakmadan ve kısa tutmadan şifrenizi paylaşmalısınız. Hatta son olarak şifre onayına dahi geçer ve olası hataları engellersiniz. Bu şekilde başvuru formuna tüm bilgileri girmeye başarırsınız. Ancak bilgilerin devamında onaya geçmeyi de ihmal etmemek gerekir.

Farmasi Kayıt Sözleşmeleri

Üyelik aşamasında dikkate alınması gereken bir diğer husus sözleşmeler oluyor. Farmasi online kayıt formunu açanlara her bir kural ve de sözleşme arka arkaya sıralanacaktır. Şöyle ki:
  • Temsilci sözleşmesinin üzerinde durulur ve göz atmanız istenir.
  • Kişisel veriler ve kullanım şartları da kayıt formundan paylaşılır.
Her birine göz atmakla kalmaz ve son olarak onaylamaya geçmeniz istenir. Çünkü sadece onaylama üzerine kayıt işlemlerini tamamlamanız mümkün olacaktır. Böylece online üyelik işlemlerini tamamlayanların giriş yapmalarına izin verilir. Temsilci girişi sırasında size özel olarak tanımlanan temsilci numaranızı sıralamanız gerekir. Sadece numara ile sınırlı kalmayıp şifreyi de paylaşmalısınız. Tüm bu bilgilerin doğru ve de eksiksiz olması üzerine giriş yapanların özel indirimleri değerlendirmeleri kolay hale gelir.farmasi giriş
Farmasi FIRSAT Ürünlerini Kaçırma
Biz Sizi Arayalım mı ? İletişim Forumlarımızı Doldurmanız Yeterli Olacaktır.
Gül Balcı İle İletişime Geçin

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.