0 532 203 38 66
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kadın Parfüm

Anasayfa » Farmasi Ürünleri » Parfüm » Kadın Parfüm

Kadınlar için saçları, makyajları, kıyafetleri önemli olduğu gibi güzel ve çekici kokmakta büyük ölçüde önemlidir.

farmasi giriş

Kadınların kullandıkları parfümle, parfüm şişeleri de kendi karakterlerini yansıttığı için ayrı bir önem taşır. Sayfamızda bulunan romantizm, eğlence, büyüleyici, tutku ve canlı özelliklere sahip birbirinden farklı kadın parfüm seçeneklerinden tercihinizi yapıp, satın alabilirsiniz.

Çekici Kokularla Baş Döndüren Parfüm

Kadınların tarzını, ruhunu, o günkü modunu yansıttığı parfüm aynı zamanda karakterini de yansıtır.

  • Canlı ve eğlenceli kadınlar, daha çok şekerli parfümleri tercih ederler. Rahatsız etmeyen fakat karşıdaki kişinin ne kadar canlı bir koku diyebildiği parfümler bulunur.
  • Çekici baş döndüren iddialı kadınlar için ise daha mat parfümler, bulunur. Mat parfümler tüm ilgiyi, bakışları sizin etrafınızda topladığı gibi tanımlanamayan bir kokuyla yer alır. Kadın parfümü tercihinde kokusu, önemli olduğu gibi kadının modunu ve tarzını da yansıtmalı.

Kadın Parfümünde Doğru Seçim

Kadın parfüm seçeneklerimizden kendinize en uygun, en iddialı ve tamamen fikrinizi yansıtan bir seçim yapabilirsiniz. Parfüm teninizde buluştuğu anda, kalıcılı ten uyumu ön plana çıkar. Güzel bir parfüm üzerinizde emanet gibi durur. Hem kokusu hem de çevredeki kişilerin tepkisi parfümün size ait olmadığını anlayabilir. Fakat farklı markalara ait onlarca seçenekteki ürünlerimiz içerisinden kalıcılığı, ten uyumu gibi çeşitli etmenleri ön planda bulunduran parfümünüzü satın alarak, kendinize en uygun seçimi yapabilirsiniz.

Farmasi Sensatıonal Deo Roll-On Kadın 50ml
Ürünü İncele Farmasi Temsilcisi Ol Ürün Açıklaması Ferah ve rahatlatıcı formülü ile 24 saat boyunca terlemeye karşı etkilidir.
Farmasi Rüya Deo Roll-On Kadın 50ml
Ürünü İncele Farmasi Temsilcisi Ol Ürün Açıklaması Ferah ve rahatlatıcı formülü ile 24 saat boyunca terlemeye karşı etkilidir.
Farmasi Omnıa Deo Roll-On Kadın 50ml
Ürünü İncele Farmasi Temsilcisi Ol Ürün Açıklaması Ferah ve rahatlatıcı formülü ile 24 saat boyunca terlemeye karşı etkilidir.
Farmasi Sıgrora Love EDP Kadın Parfümü 50 ml
Ürünü İncele Farmasi Temsilcisi Ol Ürün Açıklaması Farmasi Sıgrora Love EDP Kadın Parfümü 50 ml
Farmasi Tonterıa EDP Kadın Parfümü 45 ml
Ürünü İncele Farmasi Temsilcisi Ol Ürün Açıklaması Göz Kamaştırıcı, Tıpkı Senin Gibi…       Mandalina, Yasemin ve Sandal Ağacı`nın cesur ve tutkulu birleşimi...
Farmasi Sıgnora Pearl EDP Kadın Parfümü
Ürünü İncele Farmasi Temsilcisi Ol Ürün Açıklaması Sofistike & Muzip Çiçeksi & Meyveli Bergamot, Kayısı, Mandalina ve Siyah Frenk Üzümü`nün;...