0 532 203 38 66
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Seriler

Befit
Befit, yüz ve vücut ıslak mendili kişisel temizliğiniz de oldukça kolaylık sağlayacak bir üründür. Sabun bulamadığınız yerlerde çantanızda bulundurarak, sizin için ciddi anlamda kolaylık olur.farmasi girişHerkesin çantasında bulundurup yanında taşıması gereken ıslak mendil pratik sağlar. Dilerseniz farklı kokularda befit için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Befit Nedir, Ne İşe Yarar?

Befit dermatolojik olarak test edilmiş bir üründür. Hassas ciltler, karma ciltler ya da kuru ciltler olmak üzere her cilt tipine uygundur.
  • Ciltte herhangi bir şekilde alerjik reaksiyon yapmaz. Bu yüzden su, sabun ya da elinizi yıkayabileceğiniz bir yer bulamadığınız da çantanızdan çıkardığınız befit yüz ve vücut ıslak mendili ile rahatlıkla temizleme yapabilirsiniz.
  • Çantanızda kullanabileceğiniz rahat bir boyuta sahiptir. Bu yüzden çok fazla yer kaplamaz.
  • Hoş kokusu sayesinde ferahlattığı gibi koku sevmeyenler için rahatsız edici bir özelliği yoktur.

Her An Her Yerde Rahat Bir Temizlik; Befit

Befit içeriğinde, papatya özü bulunur. Papatya özü vücut, boyun, bölgenizde kullandığınızda tahriş olma, kızarıklık gibi en ufak bir detay yaşatmaz. Her bir mendil tek kullanımlıktır. Kullandıktan sonra tekrar paket içerisine koyulmamalı. Her bütçeye uygun ve hassas ciltler için düşünülerek üretilmiş befit yüz ve vücut ıslak mendilini, sayfamızdan satın alabilirsiniz. Gönül rahatlığı ile herhangi bir tereddütte düşmeden ihtiyaç duyduğunuz her an kullanmanız mümkün. Acil durumlarda sizi kurtardığı gibi rahat bir kullanımı vardır.