0 543 100 53 47
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Şans Ürünleri

Anasayfa » Farmasi Ürünleri » Şans Ürünleri

Cilt bakımı, saç bakımı, mutfak temizleyicileri, banyo temizleyicileri, aktif yaşam plus ürünleri içerisinde şans ürünleri, uygun fiyatlarla sizler için sunuluyor. Şans ürünleri içerisinde kendinize uygun ya da ihtiyaç duyduğunuz bir ürüne, tek tıkla sahip olabilirsiniz.
farmasi giriş

Şans Ürünleri Nedir?

Şans ürünleri sayfamızda, belirli ürünler için oluşturulan kategoridir. Burada hiç beklemediğiniz anda ihtiyaç duyduğunuz bir ürüne, düşük fiyatla sahip olabilirsiniz. Her ürün için geçerlidir. Saç bakımı, ağız bakımı, makyaj malzemeleri, makyaj yardımcıları, temizleme ürünleri, takviye edici gıdalar, kahveler aklınıza gelen her türlü ürün şans ürünlerimizde bulunmaktadır. Düzenli olarak kontrol ettiğiniz takdirde daha uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Şans ürünlerimiz yalnızca tek bir ürünle değil farklı ürünlerle bulunabilir. Burada bir sınırlama bulunmaz.

Şans Ürünleri Neye Göre Belirleniyor?

Şans ürünleri talepleri, genel olarak çoğunluğun tercih ettiği ürünlere göre değişir. Örneğin aylık ya da haftalık olarak makyaj malzemelerinde çok fazla talep varsa makyaj malzemeleri ürünlerimiz arasından biriyle, ürün şans kategorisine girer. Ve burada uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

  • Şanslı ürünler beraberindeki kampanyalar ile yer alır. Yalnızca makyaj malzemeleri değil, sayfamızda bulunan her kategorideki ürünü şans ürünlerinde bulabilirsiniz.
  • Eğer şans sizden yana ise neden sizde bu ürünlerden faydalanmayasınız? Sürekli olarak güncelleyip, sayfamızı yenilediğinizde şans ürünlerini görebilirsiniz. Her hafta, her ay ya da her gün şans ürünleri değişmektedir. Bugün şans siz olabilir!
FARMASİ BE FIT TRANSPARAN PUDRA 10 G
Ürünü İncele Farmasi Temsilcisi Ol